Szeretnéd, ha fehér lenne a karácsony Magyarországon? szavazás
Igen; régen volt benne részünk.
59
Igen, mert a gyerekeknek nagy élmény lenne.
3
Igen, mert az lenne az éghajlatunkon a legmegfelelőbb.
1
Az első 3 közül több is.
30
Minden smonca nélkül: igen. 😊
11
Nem; nem hiányzik a hólapátolás/a közlekedési káosz.
11
Nem, mert rossz emlékeim vannak a hóval kapcsolatban.
1
Egyszerűen nem.
5
Nekem mindegy, mert a kellemes karácsonyhoz nem a hó a legszükségesebb.
14
Egyéb válaszom van.
1
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 136 | Kiírta: syria, 2024. dec. 21. 20:31
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
129 szavazat
161 szavazat
120 szavazat
162 szavazat
118 szavazat
Milyen sűrűn cseréled otthonodba a WC-kefét? (név nélkül)
103 szavazat
177 szavazat
115 szavazat
145 szavazat
A szexben a méret másodlagos? (név nélkül)
76 szavazat
59 szavazat
165 szavazat
180 szavazat
108 szavazat
151 szavazat
64 szavazat
123 szavazat
115 szavazat
123 szavazat
64 szavazat
149 szavazat
167 szavazat
66 szavazat
155 szavazat
További szavazások (38.450 db)