Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretethiány... fórum

Szeretethiány... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
145. mazsi-drazsi (válaszként erre: 144. - 6357a3c762)
2007. júl. 5. 23:10
ezt nem hiszem el! ne mondd már, hogy senkinek se kellesz, mert olyan nincs! nyisd ki a szemed, tuti, hogy sorakoznak ott lányok, csak rád várva!!!!!!!!!!
2007. júl. 5. 14:54
nekem nem jön be a manökken fajta. a mackós molett kócos az bejön csak én nekik nem:-(
143. Droma
2007. júl. 3. 19:46
Esetleg azért mondja,mert nagyot vagy sokat csalódott már.Én is azzal szoktam mítani magamat,hogy nem kell barát.És nem is akarok töbé szerelmes lenni.
142. mazsi-drazsi (válaszként erre: 140. - 6357a3c762)
2007. júl. 3. 19:07

nem lehet, hogy te pont ehhez a nőtípushoz vonzódsz???

mert nagyon sok szeretetteljes lány van, aki barátra vágyik és nincs kiégve.

igaz, lehet hogy nem úgy néznek ki, mint a manökenek...

141. kmét
2007. júl. 2. 22:14

kedves spangli!!

ez nem igy van!!mindenkiek szüksége van arra hogy szeressen és szeretve legyen!!

ilyen lények vagyunk!!az hazudik aki azt mondja hogy neki nem jo ha szeretik vagy ha szerethet!!

140. 6357a3c762 (válaszként erre: 139. - Cskata)
2007. júl. 2. 21:39

Sajnos a mai lányok képtelenek szeretetet adni és igényük sincsen rá.

Sok lánnyal beszéltem és nincs igényük se barátra se szeretetre, szerintem nagy részük érzelmileg teljesen ki van égve :((

139. cskata (válaszként erre: 136. - 6357a3c762)
2007. júl. 2. 10:36

bocsi, de ez hülyeség..:))

az emberi kapcsolatokra, érzelmekre nem lehet szabályokat ráhúzni.. mindenki másként reagál ugyanarra a helyzetre! ezért nincs értelmük az önsegítő könyveknek és a bölcsebbnél-bölcsebb weboldalaknak a témában.. (Bridget Jones-nak sem jött be sosem!:DD)


Arra még nem gondoltál, hogy azért mondja, hogy legyetek barátok, mert TÉNYLEG ezt szeretné..? (igaz, többet sem, de kevesebbet sem.. "csak" ennyit.. és az is lehet, hogy csak egyelőre..:)))

Olyan, mintha ultimátumot adnál a csajoknak: vagy járnak Veled, vagy tűnjenek el azonnal..

138. 236fe2f68e (válaszként erre: 135. - Cskata)
2007. júl. 2. 10:33
Szerintem is az lessz a legjob ha más barátnök után nézek. Szerencsére nem ö volt az egyetlen barátnöm....ha egyáltalán az volt.... kösz.
137. 6357a3c762 (válaszként erre: 133. - 236fe2f68e)
2007. júl. 2. 05:03
írj privibe
136. 6357a3c762 (válaszként erre: 134. - Cskata)
2007. júl. 2. 05:01
a gond hogy 1 hónapig úgy csinált mintha jártunk volna. a másik egy oldalon olvastam ha egy lány azt mondja legyünk barátok akkor menekülni kell
135. cskata (válaszként erre: 132. - 236fe2f68e)
2007. júl. 1. 22:06

aha, értem már!

a helyzeten nem igazán javít, de így csak szimplán érzéketlennek és felületesnek nevezném ezt csajszit... próbálj tovább lépni, nem kell az ilyenekkel foglalkozni! Megváltoztatni úgysem tudod (és felesleges is próbálkozni)!

Nekem kb. 5-6 olyan barátnőm van, akik ha bajban vagyok, akkor nemhogy meghallgatnak, de másnap, harmadnap is felhívnak, hogy jobban vagyok-e már.. és mindeközben nem kezdenek el kérkedni azzal, hogy nekik mennyire tuti az életük - mert tudják, hogy attól csak még nyomorultabbul érezném magam az adott helyzetemben..

De nem olyan ritkák ám az ilyen emberek, csak Te most egy kicsit mellényúltál ebben a dologban! Bárkivel előfordulhat!

Még mindig azt mondom: keress mást!!:))

134. cskata (válaszként erre: 129. - 6357a3c762)
2007. júl. 1. 21:56

jajj, ne mondj már ilyeneket!!!

Az nem olyan nagy baj ám, ha egy lánnyal először csak barátok vagytok! Sőt!:) Lehet, hogy barátságnak indul a dolog, de időközben átalakul valami mélyebbé és komolyabbá! A kulcsszó a türelem (ami tudom, hogy nem könnyű, ha már nagyon vágyik az ember valakire - de a sürgetéssel csak elronthatsz dolgokat..)!

És miért is menekülsz, ha "csak" barátkozni akarnak Veled???

Ha nincs türelmed barátkozni (sem), akkor ne is várj csodát.. Az eléggé ritka, hogy két ember meglátja egymást és máris szerelmesek lesznek egymásba - mert nekem most úgy tűnik, hogy Te ezt várnád a lányoktól egyből, már az elején..

133. 236fe2f68e (válaszként erre: 129. - 6357a3c762)
2007. júl. 1. 21:54

Én nem tudom hogy te mien fiu vagy és hogy nézel ki bár én a külsöre nem adok sokat. Nekem a raper fiuk jönnek be...a négerek nem tudom miért... de szeretném ha küldenél pár fotot magadrol. igérem öszinte leszek és megmondom a véleményem rolad. megadjam at email cimem?

De ilyet nem mondj hogy meg akarsz halni, ezzel elszomoritasz...akkor ezek szerint én is és mindenki kinek nem kerül senki annak meg kellene halni? ne légy buta, Keep your head up litle man you are a king!! - ez egy rap számbol van idézve, nem tudom menyire irtam heljesen..

132. 236fe2f68e (válaszként erre: 128. - Cskata)
2007. júl. 1. 21:45

Böcs, elböcsül szoval ugy nagyképüen viselkedni....valami ilyesmi.

Amugy fére értettél, vagy én nem fejeztem érthetően ki magam. Nem ugy értettem hogy én állandoan csak panaszkodtam, s ö megunta halgatni. Mert eleinte meséltem a családomrol, az utobi idökbe nem is volt rá esélyem... csak mikor már legelöször elmondtam neki akkor félválra vette nem is érdekelte olyan volt mintha a falal beszélnék. én mondtam hogy milyen rosz az életem egyes tereken(...) és ö vágott közbe mesélte hogy neki milyen vagány minden. Egy kis megértés nem volt benne. Szoval igy értettem csak nem tudom jol kifejezni magam.

2007. júl. 1. 21:10

érdemes lenne megnéznetek egy jó pár társkereső oldalt hogy hányan is vagyok fent, és hogy mióta, meg már a rádióba is sztár voltam emiatt,de ott se kellettem senkinek, hihetetlen már 7-8 éve hirdetem magam és semmi eredmény :(

Pedig jól nézek ki és nem vagyok bunkó se meg mindenkivel rendes vagyok, meg nem is vagyok olyan mint a többi fiú:

Nem érdekel se a foci se a sport, nem érdekelnek az autók, a horgászás se meg a sörözés se mert nem iszok, és mosogatni meg szeretek.

2007. júl. 1. 21:04

itt a fórumon meg mennek a nagy szövegek hogy unatkozok és azért írok ilyeneket, hát ez nem igaz.

Totál lent vagyok, teljesen lent:(

129. 6357a3c762 (válaszként erre: 119. - 236fe2f68e)
2007. júl. 1. 21:01

mint látod totál nem kellek senkinek se, teljesen össze vagyok roppanva emiatt mert ahány lánnyal megismerkedek a fejemhez vágja hogy barátok vagyunk, ezzel meg eléri hogy menekülök előle.

Most már tényleg a legjobb lenne meghalni, csak nem tudom hogyan...

128. cskata (válaszként erre: 127. - 236fe2f68e)
2007. júl. 1. 19:45

:( sajnos szerintem az a helyzet, hogy Te ebben a lányban láttál valamit, ami megfogott és teljes gőzzel a barátságotokra koncentráltál, amolyan "legjobb-barátnő" szerettél volna (szeretnél) neki lenni.. (lehet, hogy vonzott a népszerűsége..?)

Ő viszont a jelek szerint valahogy úgy gondolja, hogy egy vagy a sok (ilyen-olyan) barátnő, haver, ismerős közül..:( ezen a hozzáállásán nem változtat az, hogy Te mindent elmesélsz neki az életedről, gondjaidról (attól maximum Te érzed őt egyre inkább közelinek Magadhoz - hiszen éppen ezért is meséltél neki)! Ha ő is ugyanígy a bizalmába fogad (és nem félvállról veszi a Te problémáidat, mint ahogy a jelek szerint teszi) - akkor lehetne igazán barátságról beszélni.. ezek kölcsönösen működő dolgok!

Viszont ha a találkozásaitok szinte csak arról szóltak, hogy Te panaszkodtál neki, ő meg hallgatta - akkor az is lehet, hogy (bocsi!!! de) megunta..:( Sajnos, ha bármilyen emberi kapcsolatban folyamatosan csak a másik keserűségét és pesszimizmusát kell hallgatni, akkor azt nem mindenki képes hosszútávon tolerálni és támogatás ill. segítségnyújtás helyett kényelmesebb "lelépni"..

Akárhogy is van - ezzel a lánnyal nem kellene foglalkoznod, a jelek szerint nem ő a megfelelő barátnő számodra!


Még egy kérdés.. én már vén tyúk vagyok hozzád képest, így nem tudom, hogy mit jelent az, hogy "böcs" és "elböcsülni"..:) felvilágosítassz?:))

2007. júl. 1. 18:16
Csak egyszerüen azt nem értem hogy én anyi mindent meséltem magamrol..és ö tudja jol hogy nekem milyen sok nehézség van az életembe, elmondtam neki hogy sokszor elkell othonrol fussak mert már nem birom ami körülöttem van a családba és erre fel ö szememre hánnya hogy neki nem ugy van mint nekem mert öt a családja szereti, és ö nem kell elmeneküljön othonrol szoval nincs ideje rám...és az én panaszkodásomra.. Nem beszélve arrol mikor azt mondta hogy ö nincs elböcsülve mert ha böcs lenne akkor nem szeretnék anyian...és még érezzem jol magam mikor tudja milyen az életem és minden nap azt kell hallanom hogy á milyen vagány és menyien szeretik...
126. 236fe2f68e (válaszként erre: 124. - Cskata)
2007. júl. 1. 18:05
Hát ugy öszintén nézve semmi jo nincs benne amiért érdemes lenne ennem magam. Csak anyi hogy legelöre vele kezdtem el beszélgetni és gondoltam nagyon jo barátok leszünk...de ahogy teltek a honapok és ö bepaisizott még azt is elfelejtette hogy valaha is joba voltunk...és mindenért éngem hibáztat.
125. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 121. - 236fe2f68e)
2007. júl. 1. 16:27
Ez a lany nem igazi baratnod. Aki az onerzetedbe belelep, az nem barat. Ne hagyd Magad!
124. cskata (válaszként erre: 122. - 236fe2f68e)
2007. júl. 1. 16:21

ezt nem értem kristálytisztán..

ha egy hozzád hasonló gondolkodású lánnyal barátkoznál, akkor ott nem kell száz esélyt adni, mert az illető nem fogja eljátszani a bizalmad..


elárulod, hogy miért ragaszkodsz ennyire ahhoz a lányhoz, akiről meséltél..? mi olyan jó benne..?

123. Droma (válaszként erre: 121. - 236fe2f68e)
2007. júl. 1. 16:05
Akkor mond meg neki,hogy ő a paraszt.Az ilyenekkel nem lehet mást csinálni.Hagyd a fenébe.Az ilyen nem is barátnő!Barátkozz másokkal,itt a nyár,remek lehetőség,hogy egy csomó új emberrel ismerkedj meg.
122. 236fe2f68e (válaszként erre: 109. - Cskata)
2007. júl. 1. 15:48
Hát igen....csak ahoz hogy olyanokkal barátkozzak kik elfogadnak, fel kéne fognom hogy az emberek nem mindig változnak hiába adok én száz esélyt hogy hátha jobb lesz mert nekem se adnak...peddig a barátságba ritka az olyan nagy hiba ameik miatt ot kéne hagyni cserbe a másikat...
121. 236fe2f68e (válaszként erre: 108. - Droma)
2007. júl. 1. 15:43
Igen igazad van csak az a baj hogy a bizonyos "baátnőm" amint egy kicsit azt látja jol kezdem magam érezmmni a börömbe egyböl odavágja hogy azért köszön nekem egy fiu és azért kedves mert szivatni akar, és csufolkodik velem a növésem miatt. De én ezt nem ugy érzem és mikor megmondtam neki, azt mondta hogy paraszt vagyok...
120. 236fe2f68e (válaszként erre: 113. - F124753f33)
2007. júl. 1. 15:39
Kösz szépen hogy segitesz abba hogy ne legyen ilyen rosz közérzetem. Bár nem vagyok az a tipus aki másnak akarja mutatni magát mint amilyen és pont ezért nem hordok magassarku cipöt, nem festem magam egyáltalán...nem érzem szükségét. Egyedül önbizalomra lenne szükségem....de abbol egy vagonnnal...
119. 236fe2f68e (válaszként erre: 118. - 6357a3c762)
2007. júl. 1. 15:36
Én is ugy vagyok ezzel hogy senkinek nem kelek még a halálnak se... de remélem csak tévedek, és te is tévedsz. Ne aggodj aki igazán a szerelmet keresi az nem azt nézi hogy milyen vagy te...lehet belöled is csak az önbizalom hiányzik mint belölem.
118. 6357a3c762 (válaszként erre: 70. - 236fe2f68e)
2007. jún. 30. 19:49

a húgomnak 17 évesen jött el az első pasija és azóta 1 percet nem volt pasi nélkül, állandóan ragadnak rá, nem úgy mint rám, tőlem minden lány undorodik:(

A lányoknak óriási szerencséjük hogy lányok és ragadnak rá a pasik, itt az én példám, nem kellek senkinek se és ezt nem tudom feldolgozni:(

117. Doricica (válaszként erre: 116. - 6357a3c762)
2007. jún. 30. 19:46
hat ahogy gondolod...
116. 6357a3c762 (válaszként erre: 114. - Doricica)
2007. jún. 30. 19:44

buliba, melóhelyen sokat mosolygok:-)

Ott lehet engem mosolyogni látni, máshol nem ...

Felfoghatatlan hogy senki se szeret, és nem akar velem egy lány se járni.

A legrosszabb az hogy mindig csak az öreglányok tapadnának rám ,nekem meg azok nem jönnek be csak a fiatalok 16-20 évesek, azoknak meg nem kellek, meg nem kellek senkinek se.

Így meg nem fogtok látni rólam mosolygós képet, ha lesz barátnőm aki szeret majd az elfotóz mikor mosolygok, addig érjétek be ezekkel a képekkel.

1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook