Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, de a múlt kísért! 😪 fórum

Szeretem, de a múlt kísért! 😪 (beszélgetős fórum)


febr. 23. 06:04
hogy mit szolnak az emberek ha 4 honap utan masik pasival mutatkozol?semmit,deha szolnanak is a te eleted ne torodj veluk!
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Globus)
febr. 22. 19:50
Köszönöm,sajnos ez így van
14. globus (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 19:41
febr. 22. 19:37
Nem
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Globus)
febr. 22. 19:36
A régi az utóbbi időben sokat bántott lelkileg.Valamiért nem tudok leszakadni róla!?
11. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 14:55
Talán azért nem szeretnél mutatkozni az újjal, mert titkon reméled, hogy a régivel újra összejöhet, és akkor mit mondanak?
febr. 22. 14:51
Te írtad ki az "ember mindent túlél" fórumot is? :-)
9. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 11:53
Az új pasimmal foglalkoznék.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 10:45
4 hónap után miért lenne ez gond? Nem 2 hét telt el.
febr. 22. 10:30
Én azt szólom hozzá, hogy túl korai volt az ismerkedés és nagyon tisztességtelen vagy az új pasival szemben. Nem szereted, mert ha szeretnéd, magasról tennél rá, hogy mit szólnak.
6. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 10:05

Ne törődj se az emberek véleményével, se a volt barátoddal ! Talán hamar kezdtél új kapcsolatot, ha a régit nem zártad le a szívedben.

Én megbecsülném az új barátomat, aki szeret, és csak ez és ő lenne a fontos !!! Légy boldog ! :)

febr. 22. 10:00
Ne foglalkozz azzal ki mit gondol,mit szól. menj ahová csak szeretnél vele.
4. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 09:58

1. Kit érdekel, mit szólnak?

2. "Tetszik,szeretem,hiányzik ha nincs velem."

Ha lábtörlőnek akarod érezni magad, csak hajrá.

Lépj egy lépést hátra, és gondold át, hogy érdemes-e az exedért epekedni.

Az új pasit tiszteld meg annyival, hogy nem hitegeted.

3. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 09:33

Ki mit szól? És kit érdekel? Nem a múlt században vagyunk.

Nagyanyám mondta mindig, de "mit szól majd a falu"? Ez még mindig izgat bárkit is?

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 08:22

Mit szólnak??

Ez ma már nem kérdés,,mit szólnának.

febr. 22. 08:17

Sziasztok!3,5 év után vége lett egy kapcsolatomnak,ami mindig is problémás volt.A mai napig hiányzik, vágyom a hangjára,az ölelésére.Körülbelül 4 hónapja lett vége.

Közben megismerkedtem egy férfival (1 hónapra rá) jobban mondva a barátnőm hozott bennünket össze.Ez a férfi a kezdetek óta fülig szerelmes belém,szöges ellentéte az exnek.Virág,csoki mindig valamivel kedveskedik.Tényleg látszik rajta hogy én vagyok a mindene.

Vasárnap lenne egy esemény ahol meg kell jelennem.A pasim itt lesz a hétvégén nálam tehát illene magammal vinni.Mit szólnak majd az emberek,hogy 4 hónap után másik férfival mutatkozom?

Az ex pár nap után másik profilt tett magáról és vadássza a nőket,lefogyott stb stb...

Ti mit tennétek a helyemben?

Tetszik,szeretem,hiányzik ha nincs velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook