Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemöldökbeültetés fórum

Szemöldökbeültetés (beszélgetős fórum)


1 2
9. c0e6094932 (válaszként erre: 2. - B4b1d52444)
2013. ápr. 8. 22:18
Nem fedte szőr, 1 cm-rel az eredeti fölé tetoválták, ami nem volt rossz, mivel nagyon magas a homlokom, a szemöldököm meg furcsán lent volt. De egy szép szemöldök színe is kopik előbb utóbb, amit nehéz állandóan kiütettni, főleg hajszínváltásnál. Én sem tudok szőkésbarna lenni, mert a világos lilát (sötétbarna így kopott ki) csak a sötétbarna szemceruza fedte le. Elsőnek átütettem egy nagyon profi tetováló mesterrel sötétbarnára a lilát, szálas tetoválást csináltam és arra ültettem be a szemöldököt. Szerintem csodaszép, természetes lett, azért azt már most látom, csak a szőrnek még kell nőni 2-4 mm-t.
8. e58e847666 (válaszként erre: 1. - C0e6094932)
2013. ápr. 8. 22:17
Én agybeültetésen gondolkoznék...
7. c0e6094932 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2013. ápr. 8. 22:14
én legalább úton vagyok és egy hét múlva leesik a varr és látni fogom, kedves andi :P mielőtt a műtétbe belevágtam volna, egyetlen egy emberről sem tudtam, aki magyarországon csináltatott ilyet, mert jó lett volna ha valaki elmondja, hogy megérte-e, jobb lett a végeredmény vagy sem.
2013. ápr. 8. 22:12
Azoknak tudok segíteni, akiket zavar,ami engem is zavart. Az, hogy egy vonal van a fejükön, amin nincs szőr :) és a fény csillog rajta, pláne nyáron, valamint a színe soha nem olyan, mint a haj színe. Lézeres tetoválás eltüntetésre jártam 10 évig, 16 alkalommal, nem tünt el, világos lila szín megmaradt, de borzalamasan fájt. Emiatt ültettem be, most annyi látszik, hogy 2-3 mm szőr fedi az egész tetoválást, csak most még van egy kis varr a szőrszálak tövében. Kb. egy hét és leesik a varr. A műtét nem fájt, bár furcsa érzés volt, utána sem volt vészes a fájdalom, a tetoválás eltüntetése lézerrel sokkal szarabb volt (a sebek miatt, amik utána keletkeztek).
2013. ápr. 8. 20:58

Minden szemöldök-tetovált előbb utóbb siralmas lesz...

Hiába minden magyarázat ellene, még jót nem láttam,csak műanyagot.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - C0e6094932)
2013. ápr. 8. 20:29
Miben tudnál segíteni, ha te sem látod még az eredményt?
2013. ápr. 8. 19:49
Barátnőmet lehet, hogy érdekelné a téma... az ő tetovált szemöldöke... hát mit ne mondjak. siralmas.
2013. ápr. 8. 19:49
De így el lett cseszve a szemöldököd vagy mi?
2013. ápr. 8. 19:44
Sziasztok! Szeretnék segíteni azoknak, akik tetovált szemöldöküket szeretnék eltakarni és a sajátjuk nem ott nő, vagy már kikopott. Én részt vettem egy szemöldökbeültetésen, van róla kép, tudok róla infókat adni. (Én nem találtam infót, ezért írok ide, mert hasznos lehet). Egy hete műtöttek, még nem látom az eredményét, de nagyon várom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook