Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szellemcsík lehet a teszten? fórum

Szellemcsík lehet a teszten? (tudásbázis kérdés)


2021. jan. 29. 08:25

Tuti nem vagy terhes. Ha egy hete megjött, de nem rendesen, mert mondjuk terhes lennél, akkor már bármelyik teszt kimutatná, hogy terhes vagy!

Expect teszt is jó és nem kerül egy vagyonba.

2021. jan. 29. 08:12
Köszönöm. Akkor ma olyat veszek. Aztán kiderül minden
7. vike91 (válaszként erre: 6. - Wiwien)
2021. jan. 29. 08:04
Megértelek! Én tényleg a digitálist javaslom, nem olcsó 3000 forint körül van, de ha összeadod elköltesz ennyit a többi tesztre is. Nekem is sokszor volt nem egyértelmű, és az utolsó halvány tesztnél mondtam azt, hogy na jó elég volt a csíkokból digitális teszt. Szerencsére az volt az utolsó teszt amit egy ideje csináltam, de utólag sok bizonytalanságtól mentettem volna meg magam, ha minden hónapba egy digitálisba fektetek bele :)
2021. jan. 29. 07:43
Gabriel teszt délutáni vizeletből nem mutatott semmit, a rossmanba vettem facelle nevűt azt reggel csináltam. Hát igen itt van a baj a menstruációval. Hogy meg volt mult héten igaz 2 nap volt mikor rendesen véreztem. 3 napja borszató rosszul vagyok hányingerem van, B6 vitaminnal tudom túl élni a napot. A mellem érzékeny. Úgy hogy nem tudom . Holnap akarok egy tesztet csinálni.
2021. jan. 29. 07:21
Mikorra nem várod és milyen fajta volt a teszt? Nekem a Predictor volt nagyon sokszor enyhe szellem csíkos, amikor terhes voltam egyértelmű rózsaszín volt. Ha nem akarsz bizonytalan lenni ma ismételt, ha tutira akarsz menni és nem akarsz csíkokat keresni (én a végén már így voltam) vegyél digitális clearblue tesztet. Nem olcsó, de egyértelmű, nincs találgatás :) De ma így vagy úgy ismételj tesztet, hogy ne legyél bizonytalan!
2021. jan. 29. 00:07

Nem tudom hogy kell fényképet fel tölteni..

Antibiotikumot nem szedtem

3. Sz123 (válaszként erre: 1. - Wiwien)
2021. jan. 28. 16:44
Mutatsz képet?
2021. jan. 28. 16:22
Antibiotikumot szedtél?
2021. jan. 28. 16:08

Honnan tudom,hogy szellemcsik a terhességi tesztem?

Csináltam egy tesztet, és először nem láttam semmit, utána halványan látszott a második csík. Nem rózsaszín hanem inkább szürkés. Ez akkor nem terhesség, vagy csak korai volt még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook