Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szellemcsíkos teszt? fórum

Szellemcsíkos teszt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. aandi80 (válaszként erre: 13. - Pancs82)
2009. júl. 19. 16:19

Hát, most nincs semmi gondom. az "akció" után (pontosan tudom a dátumot, mert külföldről jött a párom, és ment is vissza)kb 1-2 héttel tiszta idegbeteg voltam, meg szédülés, hányinger, aztán halványcsík, aztán nega, úgyhogy sztem csak beleéltem magam. még nagyon új vagyok a témában, első próbálkozás, vagyis még az se, mert úgy voltunk vele, hogy ha jön a baba jön, ha nem, nem. meg első teszt. stressz nem volt, eléggé összevissza van meg, 22-36 nap, amióta nem szedem a fog. gátlót (márc). Remélem trükközik :). de márnem feszkózom emiatt. cici rendben :)

Te is "jelentsd", ha van fejlemény :). Jó lenne együtt örülni :)

2009. júl. 19. 10:22

Mar csak estig kell varnom es ujra itt a parom! :DD

Tegnap elmentunk kajakozni a barataimmal, ott vegre eszembe sem jutott a tema. Es par cseppet leszamitva a verzes is eltunt... cserebe viszont ugy feszulnek es fajnak a melleim, hogy csak na! Aludni is alig tudok toluk. :( Ezt annyira nem csipem, de ha baba van, akkor Erte mindent :D!

15. 9e87ecb3d5 (válaszként erre: 14. - Pancs82)
2009. júl. 19. 10:16
Holnap lenne a nemvárt ideje, de 3napig rózsaszínes folyásom volt, ami tegnapra elmúlt. Ilyet még sosem produkált a szervezetem.
14. Pancs82 (válaszként erre: 12. - 9e87ecb3d5)
2009. júl. 19. 10:11

Hat szerintem a nemvart elott nem is erdemes stresszelni magad. Hidd el, tudom, mirol beszelek...

Probalj olyan dolgokat csinalni, ami eltereli a temarol a figyelmedet. En legelobb a nemvart kimaradasa utan kezdenek csak el tesztelni - a nagy tobbsegnek ilyenkor mar kimutatja a teszt, ha baba van.

13. Pancs82 (válaszként erre: 11. - Aandi80)
2009. júl. 19. 10:04
Es hogy erzed magad? Mellfeszules, hanyinger stb? Esetleg nem voltal beteg, stresszes, ami miatt kimaradhat? Szerintem ha a heten nem jon meg es negativat tesztelsz mindvegig, akkor a helyedben elmennek dokihoz... De szerintem ott baba lesz, csak meg trukkozik a picike ;)
2009. júl. 19. 09:57
Sziasztok! Szerintetek a teszt mikor tudja biztosan kimutatni a pozitív eredményt? Gondolom a nem várt mensi előtt még nem.
2009. júl. 19. 07:42

nem jött meg, 32.nap, nega teszt...

Pancs, akkor ma estétől akcióra fel! :)

10. Pancs82 (válaszként erre: 9. - Aandi80)
2009. júl. 17. 23:04

Nagyon szoritok!!! Ne is gondolj ra! Holnap probalj meg valami egeszen mast csinalni, hogy lekosd a figyelmedet (pl. hivj meg baratokat/csaladot...)! Nekem kozben sajna ugy nez ki, hogy meg fog jonni, de nem adom fel! Vasarnap este vegre ismet talalkozunk a parommal, es ebben a honapban tutira osszejon!

Egyebkent en is Andi vagyok alapbol :)!

2009. júl. 17. 18:18
Szia PAncs82! én ma, a 30. napon teszteltem,sajna megint negatív... holnap kellene megjönnie. szoríts nekem, hátha mégis vmi csoda folytán... én is szorítok Neked hétfőn :)
2009. júl. 17. 05:31

Szia! Detto ugyanez. Tegnap este teszteltem, es az elso percek utani elkeseredesemben szepen felretettem... Aztan egy ora mulva kb. ott volt a nagyon halvany masodik csik. En sem tudom, mit gondoljak, de NAGYON-NAGYON REMENYKEDEK, hogy babat varok! Raadasul egyedul is vagyok eppen :(, szoval megmutatni sem tudtam senkinek...

De ha a csik halvanyodik is, akkor sem adom fel! Hetfon reggel ujra tesztelek - addig varok.

2009. júl. 15. 19:34

de jó lenne :). csak az a mai negatív tört le nagyon, ráadásul érzékenyebb teszttel.

hát a köv. alkalomra sajna várnikell, mert külföldön van a párom:)

Dóry 87, jó pihenést az utolsó nyugis napokra :)

2009. júl. 15. 19:27

Szióka!

Az én tesztelésem is hasonló volt! A munkahelyemen csináltam meg reggel úgy ahogy kell... egy csík!:( Nem dobtam ki csak leraktam, 10 perc mulva megnéztem még mindig egy csík...nah gondoltam ebből nem lesz baba... 2 óra múlva bejött hozzám a bnőm és kérdezte, hogy miújság mondom ott van nézze meg, és mondta, hogy milyen rossz kedvem van a pozitív teszt után, mondtam neki, hogy nem látsz az csak egy csík, mire megmutatta és ugyan írtó halványan de rajta volt a másik csík is!

Napok kérdése és megszületik a kisfiam!


Remélem, hogy neked is sikerül:) Ha nem akkor majd a következő hónapban:)

Sok sikert!

2009. júl. 15. 19:13
Szia! nekem is volt szellemcsíkos tesztem, de nekem nem tűnt el a csík róla. Viszont baba sem lett belőle, de 1-2 nappal később jött meg a mensim, szóval azóta sem tudom, hogy mi volt.
2009. júl. 15. 19:10
Köszi, hát igen, sajna én is erre gondoltam... legbelül azért reménykedek még egy kicsit, hogy nem jön meg... nekem ez az első tesztelésem, még bizakodó vagyok :)
3. Dorottya84 (válaszként erre: 1. - Aandi80)
2009. júl. 15. 18:59
Szia!Én nem akarlak elszomorítani de szerintem csak káprázott a szemed,mert ha pozitív lett volna akkor már 1 perc de van hogy 1 perc sem kell ahhoz hogy pozitív legyen és akkor aztán jól látható no nem mindig.
2009. júl. 15. 18:59
Húúúú de ismerős!!!Hányszor láttam én is a két csíkot!Sajnos amikor csak én képzeltem,hogy ott van(bár én láttam is)akkor mindig negatív lett!De amikor tényleg megfogant a bogyókám akkor olyan erős volt mind a két csík,hogy az csak na!
2009. júl. 15. 18:54
Sziasztok! tegnap a 27.napon csináltam egy tesztet (25ml), amin kb 10-15 perc után iszonyat halovány 2. csík lett. olyan ha akarom ott van, ha akarom nincs. nem tudom hova tenni ezt, aztán később a csík el is tűnt. ma egy 10ml-essel viszont negatívot teszteltem. szerintetek lehet ebből még baba vagy csak kápráztam?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook