Szégyen (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szégyen

17. Amaunet (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2018. aug. 6. 23:27

És tegyük hozzá, hogy egy szlovák lap.


Barátnő Polgári Társulás


Blažov 96

929 01 Kútniky

Szlovákia

2018. aug. 6. 23:21
Ma már nem kell tűrni a verést,ott vannak az otthonok,pontosan erre a célra.Nem hinném,hogy nem tud róla,akit állandóan ver a férje.
2018. aug. 6. 20:12
Menekülj, amíg tudsz!!!
2018. júl. 24. 18:32
Ebben az egészben ott látom a legnagyobb hibát, hogy akitől a változást várta, vele is épp olyan alázatos akart lenni. De ez nem így működik. Annak a gyereknek nem válik javára, akár fiú, akár lány, hogy lássa, az apja veri az anyját. Ha fiú, ő is meg fogja tenni. Ha lány, akkor el fogja viselni, mert azt hiszi, ez így van rendjén. Az anya akkor mutatna igazi példát, ha felállna és kilépne ebből a kapcsolatból. Mert ettől egyedül lenni és kuporgatni is jobb. Ugyanolyan jogú felnőtt ember, mint a férfi. És ezt a megaláztatást ezt a félelmet, a lelki és testi gyötrést senkinek sem kell elviselnie!
2018. júl. 22. 20:33
Úristen micsoda bün,hogy az asszony mert adni magàra.. 😰 ha nem adsz magadra,akkor milyen ferjed van,leszegyenited.. Ha adsz magadra,akkor meg hogy mered,csalados/ferjes asszonykent.. Mert ha kiszedeted a szemöldôköd,mondjuk szököėvente 1x,akkor a szomszedba a Julcsi neni mar felfigyel es mondja a 8.szomszed Terike neninek hogy biztos azert mert masik pasi van a lathataron.. Az fel se merülhet,hogy esetleg a ferjed miatt csinositod magad..
12. Guruljka (válaszként erre: 9. - Amina93)
2018. júl. 22. 17:51
Én olyat is hallottam már, hogy a nő feslett életű volt, még szoláriumba is járt. (a "szolárium" szó hangsúlyozását leírni nem tudom, valami nagyon mocskos dolog lehetett a tanú szemében...)
2018. júl. 22. 17:50
A szomszédoknak, rokonoknak, kollégáknak kellene felfigyelni ezekre.
10. apeeng
2018. júl. 22. 17:40

a statisztika szerint hazánkban évente kb 50 nőt, és kb 24 gyermeket ver, vagy kínoz halálra a hozzátartozója.


az erőszak, a mindennapi véresre verés, a helyrehozhatatlan testi-lelki sérülések kimutathatatlanok, de saccperkábé több tízezer évente.

2018. júl. 22. 17:19

Aztan amikor az emberek tudomast szereznek rola: "olyan rendes ember volt,imadta a csaladjat,en nem hiszem el,hogy ezt tette"

Meg a "nem latszott semmi,olyan boldogok voltak mindig" vagy a kedvencem; "biztos a nö megcsalta es kiprodukalta maganak evvel.hisz a ferje olyan rendes ember volt allandoan csak dolgozott.es a nön messziröl latszott hogy milyen romlott"

8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Semleges)
2018. júl. 22. 17:05
Igen, belegondolni is rossz. És sajnos az ember gyakran tényleg nem szerez a bántalmazásról tudomást.
2018. júl. 22. 17:03
És hányan élhetnek így.
2018. júl. 22. 16:37

Újságcikket olvastok, nem konkrét történetet.

Magyar Anett egy tehetséges újságíró, a Netbarátnő pedig egy online folyóirat:


[link]


Ettől még a cikk tartalma sajnos mélységesen igaz.

2018. júl. 22. 16:28
A "férfi" (mert nekem nem ember az ilyen) beléd táplálta, hogy te nem vagy jó semmire, te nélküle egy semmi vagy, te nélküle nem tudnál boldogulni és élni, de ez nem igaz. Igenis tudnál önállóan is boldogulni a gyermekeddel, hidd el. Meg kell próbálnod, merj lépni, hagyd ott, és meglátod, sikerülni fog.
2018. júl. 20. 17:09
addig menekülj amig tudsz,
2018. júl. 20. 16:53
Hmmm..ez igazan szomoru es lenyegre törö!! Egy nema segedkialtas?! 😞
2. 1+1=10 (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2018. júl. 18. 14:59

Elolvastam és elképedtem azon, amit írtál.

Úgy látom a párod egy állat és semmi esetre sem férfi, akit tisztelni és szeretni lehet.

Nem értem miért vagy még vele.

Talán szereted ?

Talán te nem dolgozol és eltart ?

Az, hogy a gyereked apja miben merül ki ? Szereti a gyereket, törődik vele, jó példát mutat ? Aligha !

Szerintem, - bár azt írtad ne osszuk az észt - szabadulj meg tőle azonnal, hacsak nem szeretsz direkt szenvedni. A gyereknek jobb apa nélkül élni, mint csak a veszekedést, sírást és megalázást látni. Hidd el nem fog soha megváltozni. A gyereknek csak ártasz egy ilyen rettenetes kapcsolattal.

Találhatsz magadnak és a gyerekednek jobbat, mire vársz ! Sok nőt addig aláznak, hogy maga is elhiszi ő már nem jó semmire. Nehogy idáig fajuljanak a dolgok, lépj mielőbb !

2018. júl. 18. 13:27
Számtalan estém ért úgy véget, hogy megvertek. Abban reménykedtem, hogy a férjemnek ízlik a vacsora, hogy a szeretőjétől úgy tér haza, hogy kielégült, és az ágyba vágyik, aludni. Akkor elmaradna a verés, a fájdalom.

Ugrás a teljes írásra: Szégyen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook