Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szégyenérzet önkielégítés közben fórum

Szégyenérzet önkielégítés közben (beszélgetős fórum)


dec. 12. 09:03

A maszturbálás miatt senkinek sem szabadna bűntudatot éreznie hiszen ez is természetes mint amikor ketten érnek el közösen a csúcsra.

Saját magunkat kényeztetjük egy kicsit úgy ahogy az jóóó.

legyen az csak kézzel vagy vibrátorral...

21. Hold3 (válaszként erre: 1. - Ismétlő)
dec. 11. 19:43
Ha Te ott élsz Vele, mi a fenének kell a feleségednek önkielégítést végezni?Ketten nem szexeltek?
20. Bichi (válaszként erre: 18. - Ismétlő)
dec. 10. 23:04
Valóban nem mindig jut el valaki a csúcsra, ez ez a "muslyáskosom" szó, azért elég durva önkritika, ebből én azt godolnám, hogy te kevesebbszer, mint gondolod...
19. Giba81 (válaszként erre: 1. - Ismétlő)
dec. 10. 20:11
Húha,pedig maszti az egyik legjobb dolog,hiszen mindig kéznél van.. 🖐️
18. Ismétlő (válaszként erre: 16. - Fb66464215)
dec. 10. 19:48

Igazad van. Nekem is nagyon tetszene a látvány, szeretkezés közben, illetve ha épp mulyáskodok akkor be tudna segíteni.

Álltalábban akkor szokott hoppon maradni, ha meg próbálja simizni magát, és akkor be stresszel. Be ismerem nagyon ritkán én sem vagyok a helyzet magaslatán, de az vesse rám az első követ aki minden egyes alkalommal a csúcsra juttatja a párját.

17. apeeng
dec. 10. 19:45

..."talán hívd meg ide őt is"...na neee. ez akár válóok is lehet...ha a szeretett nőd elolvassa, mit is írnak e témában, szerintem felrobban a dühtől...


Gondold meg...ezeket nem szabad kiteregetni úgy, hogy előzőleg nem adott rá engedélyt. Utólag ne kérj, mert az a lelke megtaposása.

dec. 10. 18:43

Jól látom, itt szinte csak pasik szóltak hozzá? 🙄😁

Tisztelet a kivételnek 🙈


Talán hívd meg ide Őt is.. És mondja el mi az ami miatt érzi ezt a gátat... És nem ártana ha esetleg amikor együtt vagytok, és szerintem Te jobban szeretnéd hogy ő "játszon" mert ugye ez izgató lenne számodra..😁 Segíts neki.. Csináljátok együtt... És ha látja hogy Neked ez mennyire élvezetes, Ő is élvezni fogja.. De Neked kell Őt vezetni ebben... Ha Ő erre nem képes, valami, bármi miatt... Ne éreztesd hogy ez elvárás lenne...


Illetve valamelyik mondatod végén ott volt a... Hoppon maradt.. Na ez a Te szegénységi bizonyítványod..🤔🙄😔

15. fegyver (válaszként erre: 1. - Ismétlő)
dec. 10. 18:18

Ha szex terén minden rendben lenne nem kellene önkielégítést végeznie. Tehát nem végzed el a dolgod!

Figyelj oda jobban rá!

14. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 12. - Ismétlő)
dec. 10. 18:17
Tényleg ez az igazság, mert lefetyelni jóóó
13. apeeng (válaszként erre: 12. - Ismétlő)
dec. 10. 18:09

akkor most megfogtál...


Tőlem ennyire futotta..(pedig a lefety az nagy segítség az örömhöz vezető úton..)

12. Ismétlő (válaszként erre: 10. - Apeeng)
dec. 10. 16:55
Minden együttlét alkalmával a lefety parti az alap. 😁
11. apeeng
dec. 10. 14:25

még annyit, hogy vegyen magának vibrátort...(ne te lepd meg vele)..próbálja használni, te meg ne kérdezgesd, hogy na? milyen?...mert ez is qurva zavaró tud lenni..te csak hiszed, milyen jól megbeszéltek mindent, pedig idegesítő...ha valami igen bizalmas altesti ténykedés, az a maszturbáció...úgy érzem, túl sok vagy neki e téren.


...de az is lehet, hogy nem.

10. apeeng
dec. 10. 14:15

ha szerettek új pózokat,stb kipróbálni, akkor lágy megközelítéssel próbáld a tevepatát kinyalni, de úgy, hogy igen-igen jól érezze magát...ha a nyalás megy, akkor a többi csak türelem kérdése.

...még annyit, hogy azt sem úgy, hogy ha beledöglesz, akkor is lesz orgazmusod. A nyelvtechnika is művészet.

9. Ismétlő (válaszként erre: 6. - Utolsó betyár)
dec. 10. 12:31
Az esetek töbségében sikerül neki az orgazmust elérni. Nem egy megjátszós tipus, öszintén megszokta mondani, ha hoppon maradt.
8. Utolsó betyár (válaszként erre: 7. - Ismétlő)
dec. 10. 12:30
Igen az, de számomra a gyerek kori, az gyermekekre való korcsolyát jelent.
7. Ismétlő (válaszként erre: 5. - Utolsó betyár)
dec. 10. 12:28

Elnézést a helyes írásom miatt. De nálam ez gyerek kori probléma, sajnos nem is lehet rajta már segíteni.

Remélem attól még èrtelmezhető amit írtam.

6. Utolsó betyár (válaszként erre: 4. - Ismétlő)
dec. 10. 12:16
Szóval még maga előtt is színleli az organizmust.
dec. 10. 12:15
Tudom ez nem az ,,Álljunk meg egy szóra" televíziós műsor, én pedig nem vagyok Grétsy László, de azt azért megjegyezném, hogy legalább annyira szégyenkezni kellene neked is a helyesírásod miatt, mint amennyire a párod teszi, mikor az önkielégítés szóba jön nála.
4. Ismétlő (válaszként erre: 3. - Bichi)
dec. 10. 12:14

A munkahelyem miatt sűrűn vagyok távol tőlle, illetve amikor együtt vagyunk néha ez is színesíthetné, és feldobhatná az együtt léteinket.

Egyébként őt is nagyon zavarja ez a gátlásosság. Egyébként szinte csak ez a dologban gátlásos, szeretünk ki próbálni új dolgokat.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Ismétlő)
dec. 10. 11:34

Ha minden rendben lenne, akkor nem kellene önmagát izgatni, hanem megtennéd te, és máris meg van oldva.

Mivel ő nem vágyik erre láthatóan, gondolom te várod el tőle, hát ne tedd...

Egyébként itt valami nagyon nem kerek, miért próbálkozna vele akár egyedül is, ha nem érez rá késztetést, és nem élvezi?

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Ismétlő)
dec. 10. 10:11
Szerintem nem kötelező önkiekegitest végeznie. Nem kell ezt erőltetni. Valószínűleg neveltetési oka lehet. Vagy pl ha vallásos a család ha járt hittanra és ott mondták hogy ez bűn.
dec. 10. 09:43

Sziasztok! Ti hogy vagytok az önkielégítéssel? Van szégyen érzetetek? A feleségemet és engemet is elléggé zavar, hogy nem tud önkielégítést végezni, nagyon nagy ilyenkor a szégyen érzete. Együtt léteink alkalmával, ha esetleg elkezdi magát izgatni rögtön le fagy és vége is van az az esti hancúrnak. Ön magának amikor egyedül van akkor sem mwgy neki. Nem tudjuk, hogy mi lehet a gond.

Amúgy a sex terén minden rendbe van köztünk csak ez az egy dolog zavar mind a kettőnket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook