Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szegeden hol lehet tornázni? fórum

Szegeden hol lehet tornázni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. febr. 14. 13:14

Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt,eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat.Negyven multam, és azt szeretném megtudni,hogy Szegeden van-e olyan iskola,ahol este fél hét vagy hét órakor kezdődik torna,joga vagy aerobik óra. Ugyanis 6-ig dolgozom.A drága edzőtermi bérletre sajnos nincs pénzem, de szivesen mozognék kevesebbért. Köszi

66. oszka
2008. febr. 13. 10:01
Sziasztok. Nekem is az a kérdésem, mint Kis Bogár-nak. PErsze, nehéz egyedül nekivágni. Főleg hogy én sem vagyok az a műkörmös szőke divatmaca. Így aztán hiába a vágy, ha meglátom, kik járnak egy-egy stúdióba és hogyan viselkednek, elmegy a kedvem az egésztől.
65. 99cbe82e76 (válaszként erre: 57. - Cskata)
2008. febr. 13. 09:55
Kérdésedre a válasz: a MozgásMániaStúdióban van GYMSTICK. Kőkemény izzasztás,minden izomcsoportot átmozgató edzés.Annak ajálható aki szereti akihivásokat és nem retten meg a kemény óráktól!
64. 99cbe82e76 (válaszként erre: 62. - Cskata)
2008. febr. 12. 19:50
Én már jártam úgy aerobik órán, hogy megakartam felelni az edző elvárásainak "ami rendben is lett volna"ha vagyok ugyanolyan eddzettségi szinten mint ő, és kőkemény izomgyulladás lett az eredménye. És mi az oka, hogy átmentél a sportcsarnokba tornázni?
2008. febr. 12. 19:46
a mozgásnak nem az a célja, hogy meghaljunk, hanem az, hogy akik nem annyira edzettek, azok is siker élménnyel menjenek ki a tornáról. Túledzésről hallottál már?....
62. cskata (válaszként erre: 61. - Kis bogár)
2008. febr. 10. 18:15

Szia!


Én mostanában Újszegedre járok, a Sportcsarnokba Leg Magic órára. (talán hallottál már erről a TV-Shop-ból rendelhető szerkentyűről..:) kimondottam comb és fenék formálásra való, és ezeken tornázunk, kb. 50 perces órákon)

Szerdán és pénteken 18.00 órától vannak ezek az órák - nagyon kemények, szerintem érdemes kipróbálni! (Előre be kell jelentkezni.)

Lightosabb verzióban a Mozgás Mánia Stúdióban (József A. sgt) is vannak Leg Magic órák, ha nem akarsz egyből "meghalni"..;))

2008. febr. 10. 13:35

Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni.Nem igazán vagyok jártas fitness-termek,ill.klubbok terén.Tudnátok segiteni,hogy Szegeden melyik edző terem a jó és ,hogy milyen órára kellene járnom,hogy fogyasszon???Főleg combról és fenékről.

A segitségeteket előre is köszönöm.

60. jultshee (válaszként erre: 58. - Anettedeak)
2008. febr. 6. 22:12

Szia!

Szivesen csatlakoznék a tornázási klubba, ha még áll az ajánlat...gondolom mostmár vagytok páran,de hátha beférek:)))

Upszz..az nem mondtam:az én nevem Julcsi, és 24 vagyok(remélem ez nem kizáró ok,mert mint láttam az Anettek gyülekeznek:))

59. nettas (válaszként erre: 58. - Anettedeak)
2008. jan. 31. 16:51

Szia!

:)))) én is Anett vagyok csak én 22 és nekem is ez a problémám.... :)) szóval én a fit world-öt néztem ki magamnak és a biciklizős őrületet, de nincs nagy önbizalmam hozzá pláne egyedül...

Szóval szivesen megdumálnám veled ha van kedved!

Üdv:Anett

2008. jan. 27. 20:36

Sziasztok!


Szegeden keresek konditermet, ahol nőként szégyenkezés nélkül lehet küzdeni a zsírpárnák ellen!? Valamint szívesen barátkoznék olyanokkal, akik heti 1-2 alkalommal szívesen járnának kondizni társaságban/velem. 21éves szegedi lány vagyok...


Üdv, Anette

57. cskata (válaszként erre: 56. - 99cbe82e76)
2008. jan. 25. 12:39
ez milyen jellegű óra és hol tartanak ilyet?
2008. jan. 25. 12:04
Hali Mimdenkinek! Megtaláltam amit kerestem! Ez a GYMSTICK fantasztikus! Nekem bejött! Aki tudja próbálja ki!
2008. jan. 21. 21:17
Valaki próbálta már a Gymstick-et? Úgy tudom, hogy valahol már van ilyan óra Szegeded. Aki tud róla, üzenjen.
54. 99cbe82e76 (válaszként erre: 52. - Maciné2)
2008. jan. 19. 20:04
Szia! Rosszul ütötted be a nevet ezért nem találod! Helyesen: www.mm-studio.hu remélem, tudtam segiteni Neked! Sok sikert!
53. Melanie_sz (válaszként erre: 49. - Szilvi84)
2008. jan. 19. 10:05

Szia Szilvi84!


Az érdekelne, hogy jutottál-e valamivel előrébb a konditerem kérdésében? Engem is az érdekelne, hogy hol lehet találni olyan helyet Szegeden ahol jó a konditerem, nem bámulnak a műkörmös nádszálkisasszonyok és még az edző is segít? Vagy túl sokat akarok?:)

52. maciné2 (válaszként erre: 51. - 99cbe82e76)
2008. jan. 18. 13:34

Szia!!

Régóta nézem ,hogy mit írtok az mm-ről és megörültem ,hogy le írtad az elérhetőséget,de vagy én vagyok a béna ,de a www.mmstudio.hu még véletlenül sem az van hanem reklám ,grafika....nem igazán találom meg .Szeretnék elmenni oda tornázni.

51. 99cbe82e76 (válaszként erre: 50. - Cskata)
2008. jan. 13. 17:50
Tudtommal még nem változott az órarend az MMS-ben de pontosan meg tudod nézni a www.mm-studio.hu oldalon!
50. cskata (válaszként erre: 49. - Szilvi84)
2008. jan. 12. 14:18

Szia!

Forma1 Fitness témában nem tudok hozzászólni, én ott csak tornán voltam 1 alkalommal (ha jól emlékszem)!


A Mozgás Mániában a Leg Magicet többen is tartják (minden nap van óra és minden edzőnek megvan a "saját napja"). Többnyire azért hasonló az órák felépítése mindenkinél, de edzőként is változó, hogy éppen milyen típusú gyakorlatok vannak a 60 perc alatt.

A tornák bemelegítéssel indulnak (kb. 15 perc), majd Leg Magic és egyéb gyakorlatok váltogatják egymást végig.

Az "egyéb gyakorlatok" alatt hasizom, karizom, comb- és farizom gyakrolatokat kell érteni, ezek vannak a Leg Magic-es gyakorlatok közé iktatva szőnyegen (vagy fittlabdán esetleg) - szóval lényegében egy egész testet megmozgató komplett tornáról van szó!

Nekem leginkább a Zsuzsi nevű lány órái tetszenek, nála voltam a legtöbbet eddig. (csütörtök 17 és péntek 20 órától tuti ő van - ill. decemberben még ő volt! Idén nem mentem még tornázni és nem tudom, hogy volt-e esetleg órarend változás..)

2008. jan. 12. 12:04

Hello! Most írok ide először, eddig csak olvastam. Az volna a kérdésem, hogy egy ilyen Leg Magic órát hogy kell elképzelni? Mennyi ideig tart, és milyen gyakorlatok vannak még benne?

A másik kérdésem meg lehet, hogy hülye kérdés, de nekem nem olyan egyértelmű a reklámokból, hogy a F1 Fitness csak női? (A konditerem érdekelne igazából)

Amúgy én is sokáig a Feminbe jártam, csak valahogy megváltozott. Azóta nem nagyon voltam sehol, csak 1 helyen a Diófánál az egyik tízemeletes alatt egy konditeremben, de az annyira kicsi, és korszerűtlen gépek is voltak, hogy abbahagytam. De most új év, új elhatározás, stb :)

48. cskata (válaszként erre: 47. - Fzsanna)
2008. jan. 9. 19:08
:) sok sikert! majd mesélj, hogy tetszett!;)
2008. jan. 9. 15:56
Köszönöm a bátorítást, összeszedem magam és irány a torna!
2008. jan. 8. 18:20

Ha a fittworldbe bemertél menni, akkor a mozgás mániába simán! Ott mindenki tök egyszerű, és mindenkit "érdekel" hogy mi van a másikkal.

Figyelnek rád és tudják hogy ott voltál.

45. cskata (válaszként erre: 42. - 99cbe82e76)
2008. jan. 7. 20:50
azzal nekem az a bajom, hogy 4-kor kezdődik és én addig dolgozom - így esélyem sincs rá, hogy odaérjek..:( Pedig - mint írtam lentebb - Leg Magicre szoktam hozzájuk menni, így nekem is jobb lennem ha oda tudnék járni Pilatesre is..
44. cskata (válaszként erre: 43. - Fzsanna)
2008. jan. 7. 20:46

nekem sincs műkörmöm és én is odajárok!;)

(ez aranyos volt, tetszett!:) megértem egyébként amit írsz - én sem szeretek tip-top cicababákkal együtt tornázni..;))


Szóval: én Leg Magic-re szoktam menni, ott mindenféle súlycsoportú csajszik vannak, de nem jellemzőek a tuti-macák..;)

(más típusú órán még nem voltam, azokról nem tudok nyilatkozni!)

Szerintem egy próbát megér Neked is - esetleg menj egy barátnőddel vagy rokonoddal, és akkor kevésbé érzed majd kínosan magad!

2008. jan. 6. 20:56
Sziasztok! Nagyon jókat írtok a Mozgás Mánia klubról. Már 3 éve nem mozogtam és nem tartozom a legmenőbb csajok közé (még műkörmöm sincs :-)), szerintetek legyen merszem elmenni? Azelőtt a Fit-Worldbe jártam, de rengeteg bombázó járt, még köszönni is túl lealacsonyító volt számukra így elég gátlásossá váltam...
2008. jan. 6. 18:33
Igen! A szokásos, nem olcsó! Tulajdonképpen nem volt rossz, de kiváncsiságból -szemben - a Mozgásmánia Stúdióba is elmentem a Piátesre és nekem az jobban tetszett, és kevesebbe is került, ráadásul tényleg mingen 1 helyen van és az udvarban lehetett parkolni! Tök jó volt!
41. cskata
2008. jan. 3. 19:16

Valaki volt már a Mozgás Centrum nevű helyen pilatesen?


ők azok: [link]

40. 99cbe82e76 (válaszként erre: 39. - F1konok)
2008. jan. 3. 18:40
Ez egyértelmű, és teljesen korrekt, hogy levonják, ha nem mondod le, és nem jelensz meg az órán ,hiszen számítanak rád. Lehet hogy más szivesen menne helyetted!
39. f1konok (válaszként erre: 34. - Ghanna)
2007. dec. 21. 12:51

Bár nem szoktam reagálni a fals kritikákra most

mégis megteszem: a házirend szerint, a bejelentkezett, de le nem mondott órát ha nem jelensz meg, lejártnak regisztrálják. /nem csak itt minden valamirevaló fitneszben/

2007. dec. 5. 14:58

Sziasztok!

Én idén kb. 3-4 hónapig naponta jártam a Forma1Fitneszbe!(aztán elkerültem Szegedről...)

Leginkább a Petőfi S. sgt-iba!

Nekem nagyon bejött!

Stepre, power stepre, step fitnessre jártam és alakformálóra.

Persze volt kedvenc tanárom :) , de összességében nagyon meg voltam elégedve az órákkal!

Viszont hallottam ellenvéleményeket is...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook