Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Az ideális férfi testmagasság... (név nélkül)
... 175 cm alatt van.
12
... 175–180 cm között van.
107
... 180–185 cm között van.
195
... 185–190 cm között van.
51
... 190–195 cm között van.
16
... 195 cm felett van.
8
Ezt a szavazást kihagyom!
69
Szavazatok száma: 389 | Kiírta: 067da31653, 2012. jún. 14. 20:15
Milyen embernek tartod magad? (név nélkül)
Ön- és céltudatos, vagy így is szeretnek, vagy sehogy.
182
Néha keresem az utam, néha keresem a bajt...
116
Próbálok mások kedvében járni, de hiába.
32
Még azt sem tudom eldönteni, hogy milyen vagyok.
58
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 388 | Kiírta: e57e061615, 2012. jún. 14. 12:56
Egy baba vajon nemcsak hirtelen zajokra, de illatokra vagy szagokra is fel tud ébredni?
Áh, dehogy is...
10
Miért ne, elvégre azok is ingerek!
102
Elképzelhető, de még nem tapasztaltam
175
Persze, az én babám is felébred idő előtt, ha megérez valamilyen illatot vagy szagot
3
Ezt a szavazást kihagyom!
103
Szavazatok száma: 290 | Kiírta: nutuka, 2012. jún. 14. 11:25
Melyik nevet adnád születendő kisfiadnak?
Benedek
51
Kristóf
50
Dominik
52
Zsombor
51
Egyiket sem
248
Van jobb ötletem, megírom priviben :)
8
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 460 | Kiírta: katie_rose, 2012. jún. 14. 10:43
Melyik testrészedre hízol a leggyorsabban/leglátványosabban?
hasra
264
combra
52
fenékre
38
arcra
5
mellre
4
egyenletesen mindenhová
58
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 421 | Kiírta: 00301065a7, 2012. jún. 14. 08:27
Milyen területen/szakmában dolgozol?
még diák vagyok
32
nyugdíjas
31
adminisztáció/titkárnő
26
Logisztika
8
HR
2
IT
7
gyári munkás
10
háztartásbeli
23
munkanélküli
24
bankügyek
3
egészségügy/szociális ellátás
20
eladó/értékesítés/kereskedelem
31
business/manager
1
egészségügy
16
egyéb
170
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 404 | Kiírta: 6f257fd90e, 2012. jún. 14. 07:23
Csö kkentik a fizetésed (elég sok pénzzel) a melóhelyeden, hogy végeznéd tovább a munkád, ha maradnál a helyeden? (név nélkül)
ugyanolyan lelkesedéssel, ahogy eddig tettem
6
visszafognám a tempót, dolgozzanak a többiek (is)
25
válság van, kell a pénz, minden maradna a régiben
29
új állás, esetleg plusz munka után néznék
185
nem tartanám be a szabályokat, amiket előírnak
3
fogalmam sincs mit tennék
56
több válasz is, a lehetőségek közül
47
egyéb
19
Ezt a szavazást kihagyom!
41
Szavazatok száma: 370 | Kiírta: ca6273a8a5, 2012. jún. 13. 20:17
Mernél idén Görögországban nyaralni?
Igen.
232
Nem.
88
A választásoktól eredményétől függ.
6
Nem tudom.
56
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 382 | Kiírta: simple, 2012. jún. 13. 19:08
Hogyan készíted el a bolognai spagettit szószt?
friss paradicsomból
80
üveges szószt veszek
154
zacskós porból
120
nem szoktam főzni
37
Ezt a szavazást kihagyom!
50
Szavazatok száma: 391 | Kiírta: fmagdi78, 2012. jún. 13. 15:35
Államvizsgáztál már? (név nélkül) (név nélkül)
igen, elsőre sikerült
144
igen, másodikra sikerült
2
igen, de nem sikerült ....de dolgozom az ügyön
0
nem, de nemsokára fogok
31
nem, és nem is fogok
219
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 396 | Kiírta: Hexike, 2012. jún. 13. 15:29
Követed vagy esetleg beleolvastál már az ♥.. .♥..idézetes..(: - című naplómba? (csak kíváncsi vagyok :)).)
Igen, követem.
3
Igen, emlékszem, hogy párszor már néztem ezt a naplót.
1
Nem, nem is emlékszem, hogy egyáltalán olvasgattam volna ezt a naplót.
88
Nem, de meglesem.
48
Nem érdekel/nem olvasok naplókat...
215
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 355 | Kiírta: c0581f2e15, 2012. jún. 13. 15:25
Mennyi pénzt költesz gyeremekednek gyümölcsre hetente?
500 ft alatt.
8
500 és 1000 ft között.
26
1000 és 2000 ft között.
5
2000 és 3000 ft között.
13
3000 és 4000 ft között.
8
4000 és 5000 ft között.
2
5000 és 8000 ft között
1
8000 és 10000 ft között
0
Több mint 10000.
1
Változó.
82
Nem veszek neki, inkább termelem otthon.
6
Nem szereti a gyümölcsöt.
7
Nem veszek, mert sajnos nem telik rá.
2
Egyéb.
23
nem érint.
181
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 365 | Kiírta: c69ff6d3e9, 2012. jún. 13. 13:40
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
