Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Benned melyik az erősebb?(bármilyen téren)
A vágy.
196
Az akarat.
129
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 325 | Kiírta: Gretaa, 2013. márc. 30. 16:32
Hány nyelven tudsz (legalább alapfokon)?
1 (Az anyanyelvemen kívül nem beszélek más nyelvet.)
118
2
133
3
73
4
19
5
9
6
3
7
3
8
0
9
0
10
0
Ennél is több.
3
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 361 | Kiírta: Lara1984, 2013. márc. 30. 16:09
Főzöd már a sonkát?
nem, még nem
46
nem, nálunk nem szokott lenni
27
igen :)
108
már meg is ettük
49
Miért főzzek sonkát?
38
Ezt a szavazást kihagyom!
64
Szavazatok száma: 268 | Kiírta: e502dff74b, 2013. márc. 30. 13:35
Te készítesz sárga túrót Húsvétra?
nem
304
igen
20
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 324 | Kiírta: Aquatica, 2013. márc. 30. 11:33
Mi legyen hétfőn?
Húsvét másnapja
98
Bolondok napja
17
Mindkettő
70
Egyik sem
14
Én tudjam?
18
Na jó, legyen Karácsony!
54
Ezt a szavazást kihagyom!
57
Szavazatok száma: 271 | Kiírta: 9f98008a3b, 2013. márc. 30. 09:39
Hová hozza a nyuszi a tojásokat az idén?
A szobába: úgyis zöld a szőnyeg :)
14
A lakásban szórja szét mindenhol, majd megkeresgélik a kicsik
42
A kertkapuig van vagy 30 méter a járda, szórja oda, ott nincs hó
11
Adja nekem :DDD
37
Milyen nyuszi? Milyen tojás? És hol a télapó ? :D
105
Nem érek rá szavazni :)
27
Ezt a szavazást kihagyom!
80
Szavazatok száma: 236 | Kiírta: barackmag, 2013. márc. 30. 09:15
Melyik jel tetszik jobban?
A nyuszi
201
A tojás
53
Ezt a szavazást kihagyom!
92
Szavazatok száma: 254 | Kiírta: andi6020, 2013. márc. 29. 20:37
Neked fáj most a fejed? (név nélkül)
Igen
49
Nem
295
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 344 | Kiírta: Kengye Szabina, 2013. márc. 29. 17:17
Szoktad még Felszab-nak hívni a Ferenciek terét?
Igen, majdnem mindíg így mondom
36
Igen, olykor még előfordul
26
Nem, már el is felejtkeztem róla
107
Az hol van?
73
Ezt a szavazást kihagyom!
90
Szavazatok száma: 242 | Kiírta: Lady Avalon, 2013. márc. 29. 14:06
Szerinted túlnyomórészt miben utazik Herold, a legnagyobb húsvétmágnás nyúl?
Tojás festésben, mint ez a kisnyúl, akit küldök neked.
3
A csokoládé businessben, akárcsak ez a kis szőrgombóc, akit most tőlem kapsz.
10
A kölnigyártás hoz neki sokat a konyhára, mint ennek a kis pacsuliszagúnak, aki most hozzád költözik.
4
Meglepő módon az üdvözlőlapok és más apró kis kedvességek. Üdvözletem küldöm egy kis bársonybetyárral.
2
Mióta paleozik, a sonka termelést fejlesztette legeredményesebben. Küldök egy vérnyulat.
16
Herold mindig bundában utazik, autóval, repülőn vagy vonaton (buszozni és hajózni nem szeret). Küldök egy nyuszit.
85
Ezt a szavazást kihagyom!
189
Szavazatok száma: 120 | Kiírta: bd55e3f068, 2013. márc. 29. 13:22
Cipő nélkül is zenélhet tovább a Rebulic együttes?
Igen
80
Nem
154
Nem ajánlom nekik, a végén még megfáznának
21
Akár mokaszint is felvehetnek akkor is szeretni fogom őket.
0
A kérdés létrahozója olyan hülye helyből, mint más nekifutásból.
18
Ezt a szavazást kihagyom!
75
Szavazatok száma: 273 | Kiírta: f1e23b97ee, 2013. márc. 28. 23:05
Rokoni szálak fűznek a hoxás Medve családhoz?
igen, a tagja vagyok
5
nem, nem ismerem őket
47
nagyon távoli rokonaim
11
hallottam róluk valamit!
10
mi van? :)
205
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 278 | Kiírta: e502dff74b, 2013. márc. 28. 22:16
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
