Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Sok 14 ezer forintot kérni 84 db kislány babaruháért? (név nélkül)
Igen, nagyon sok.
15
Átlagos.
131
Nagyon kevés.
154
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 300 | Kiírta: Monaaaaa, 2013. szept. 23. 10:15
Szereted még a párodat?
Igen szeretem!
225
Nem
8
A szerelem már átalakult szeretetté!
38
Már közömbös a számomra!
12
Ezt a szavazást kihagyom!
75
Szavazatok száma: 283 | Kiírta: t-boyult, 2013. szept. 23. 08:46
Ki tudod nyitni a pps-eket a számítógépeden?
Igen!
166
Nem!
7
Nem szeretem a pps-eket!
17
Az mi?
117
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 307 | Kiírta: Bártfai Andrea, 2013. szept. 22. 20:36
Téged az esetek nagy részében az ellentéted vagy a hasonló ember vonz? (név nélkül)
az ellentétem
56
a hasonló
263
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 319 | Kiírta: 969e4e8950, 2013. szept. 22. 19:30
Jártál már Luxorban?
igen
23
nem
334
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 357 | Kiírta: andi6020, 2013. szept. 22. 17:22
Mivel fotózkodnál inkább? Egy szép és/vagy különleges
állattal
164
növénnyel
93
kihagyom
89
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 346 | Kiírta: mesesajt, 2013. szept. 22. 14:25
Fogmosáskor megtisztítod a nyelved a lepedéktől? (név nélkül)
Igen
226
Nem
123
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 349 | Kiírta: Lara1984, 2013. szept. 22. 03:11
Ha választanod kellene, akkor töltött káposzta vagy töltött paprika?
egyik sem
24
töltött káposzta
242
töltött paprika
140
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 406 | Kiírta: Angele, 2013. szept. 21. 20:24
Szereted a káposztás tésztát?
Igen,imádom!
236
nem ettem még, de meg sem kóstolnám
25
még nem, de megkóstolnám
2
Ezt a szavazást kihagyom!
118
Szavazatok száma: 263 | Kiírta: bd8f0b56fe, 2013. szept. 21. 19:52
Te rágógumizol?
Soha, mert gusztustalan
46
Ritkán
223
Éhes vagyok tőle
23
Csak étkezés után, és cukormenteset
21
Rendszeresen rágozom
70
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 383 | Kiírta: Móriczka, 2013. szept. 21. 14:32
Szereted a lekváros tésztát?
igen
143
nem
183
nem ettem még, de meg sem kóstolnám
22
még nem, de megkóstolnám
15
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 363 | Kiírta: andi6020, 2013. szept. 21. 10:53
Mi a véleményed arról, ha valaki a lakásban dohányzik?
Én is ott dohányzom.
21
Én is dohányzom, de a lakásban én sem viselem el, mindig kimegyek.
41
Nem dohányzom, de engem nem zavar.
24
Nem dohányzom, és nagyon zavar!!!
275
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 361 | Kiírta: ~Fluttershy, 2013. szept. 21. 10:52
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
