Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Ha a munkahelyi közös vécében kényszerülsz elvégezni a nagydolgod, használsz illatosítót? :)
Igen, az illatosító alap felszerelés a munkahelyi mosdónkban.
108
Igen, bár nincs a mosdóban, de megoldom (parfüm, dezodor stb.)
10
Nem, mert nem tudom megoldani.
29
Nem, mert nem érdekel igazán, mit szólnak a velem egyidőben/utánam érkezők.
3
Nem járok közös mosdóba. (nem dolgozom, saját mosdóm van stb)
84
Egyéb.
48
Ezt a szavazást kihagyom!
46
Szavazatok száma: 282 | Kiírta: Perseida, 2014. jan. 30. 15:47
12 kg-os gyereknek melyik méretű autósülés lenne megfelelelőbb?
9-18 kg-ig
10
9-36 kg-ig
135
mIndkettő egyformán jó.
53
Ezt a szavazást kihagyom!
114
Szavazatok száma: 198 | Kiírta: sicka, 2014. jan. 30. 12:22
Kifőzöd az új fogkefét használat előtt?
Igen
8
Nem
356
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 364 | Kiírta: vizöntőlány, 2014. jan. 30. 05:43
Beadattad, be fogod adatni magadnak az influenza elleni védőoltást?
Igen,,mindenképp beadatom.
5
Még gondolkodom rajta.
17
Nem,semmiképp.
321
Már beadattam.
24
Beadatnám,de félek a mellékhatásoktól.
5
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 372 | Kiírta: ubi pretium, 2014. jan. 29. 17:58
Ha csak 3 színben választhatnál autót, akkor...
...piros színt választanék.
96
...fehér színt választanék.
104
... fekete színt választanék.
166
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 366 | Kiírta: Gretaa, 2014. jan. 29. 13:48
Adni vagy kapni szeretsz jobban?
Egyértelműen kapni.
5
Szeretek adni és kapni is.
251
Adni jobban szeretek. Szeretem látni, hogy örömöt szerzek másoknak.
85
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 341 | Kiírta: 1e75b9596c, 2014. jan. 29. 13:26
Szerinted melyik filmen lehet legtöbbet nevetni? (név nélkül)
Ponyvaregény
15
Összeomlás
4
Blöff
44
Inkább valami romantikus filmen
120
Ezt a szavazást kihagyom!
147
Szavazatok száma: 183 | Kiírta: dunhill, 2014. jan. 29. 11:32
Örülsz a mai hóesésnek?
Nagyon!
50
Minden imádat a mai napé! ♥
12
Igen
71
Nem
130
Jobbkor nem is jöhetett volna ez a hó!
10
Utálom a havat, és ez nem is fog változni!
38
Ezt a szavazást kihagyom!
41
Szavazatok száma: 311 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. jan. 29. 07:55
Holnap legyen sok Krisztának gyereke "vagy sem!?
Igen
13
Nem
7
Két óránként okvetlen.
33
Nekem 8.
103
Persze, szereti, csak titkolja.
3
Szerintem valami szőrös kis dögöknek jobban örülne.
20
Ezt a szavazást kihagyom!
144
Szavazatok száma: 179 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. jan. 27. 21:16
Szeretsz télen, nagy hóban vezetni?
Igen, szeretek.
40
Még nem vezettem télen, bár van jogsim.
22
Nem, utálom a csúszós, havas utakat.
173
Ezt a szavazást kihagyom!
115
Szavazatok száma: 235 | Kiírta: 1e75b9596c, 2014. jan. 27. 18:50
Ha a hányásos vírust múlt hét kedden hozta haza a gyerek, tesóján pénteken jött ki, a férjem elkaphatja még?
már rég kijöttek volna rajta a tünetek
12
igen, elkaphatja
262
Ezt a szavazást kihagyom!
48
Szavazatok száma: 274 | Kiírta: Macskanita, 2014. jan. 27. 14:52
A koffeinmentes kávé étvágygerjesztő? (név nélkül)
Igen
7
Csak, ha cukor van benne
6
Csak a koffeines kávé
5
A koffeines sem
228
Ezt a szavazást kihagyom!
78
Szavazatok száma: 246 | Kiírta: dunhill, 2014. jan. 27. 11:22
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
