Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Te ugyanabban a hónapban születtél, amikor a születésnapod van?

Igen
36
Nem
66
Áááááááááááá! :D
153
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 255 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. okt. 22. 19:45

Celeb vagyok ments ki innen 3. - Szerinted ki nyerjen?

Madár
78
Aurélio
14
B. Szilvi
13
Ezt a szavazást kihagyom!
166
Szavazatok száma: 105 | Kiírta: andi6020, 2014. okt. 22. 17:40

Esős délután...

ugyanúgy teszem a dolgom, mint máskor
191
várom a jó időt
21
bekuckózok egy könyvvel és egy finom teával
42
sétálok az esőben, imádom
17
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 271 | Kiírta: mmacus, 2014. okt. 22. 16:03

Gyermeked kamaszkori "bűneit" teljesen meg tudtad bocsájtani?

Igen
77
Nem
3
Részben
13
Problémamentesen telt a kamaszkor
32
Fiatalabb gyermekem van/nincs gyerekem
129
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 254 | Kiírta: l.luiselotte, 2014. okt. 21. 22:04

Mikor szültétek a legutolsó babát? (akinek több van, akinek egy azt mikor)

18-22 évesen
28
23-25
25
25-28
24
29-32
60
33-35
19
35-38
11
38-40
6
41-44
6
45-47
0
48-
3
Ezt a szavazást kihagyom!
96
Szavazatok száma: 182 | Kiírta: hangyamama, 2014. okt. 21. 18:43

Segített Gyuri bácsi Babaváró teakeveréke?

Határozottan igen! 1-2 hónapon belül!
2
Igen! Hónapokon belül!
0
Igen! 1 éven belül!
0
Nem. Ittam, de semmi :(
4
Még csak most kezdtem, de bízom :)
4
Nem érint
150
Ezt a szavazást kihagyom!
105
Szavazatok száma: 160 | Kiírta: c495ad23c1, 2014. okt. 21. 12:34

Ha rakott akkor...

krumpli
75
kelkáposzta
30
karfiol
23
zöldbab
4
savanyú káposzta
12
mindegyik jöhet
156
inkább valami más
13
nem kedvelem a rakott ételeket
8
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 321 | Kiírta: mmacus, 2014. okt. 21. 06:52

Chilis bab készítése...

Darált húsból
160
Kockázott/csíkozott húsból
22
Hol így, hol úgy
24
Még sosem főztem ilyen kaját...
70
Csakis konzerv
4
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 280 | Kiírta: Cucicsillag, 2014. okt. 20. 21:08

Burkolatváltó szegély vagy küszöb? Te melyiket választanád az új házadba a beltéri ajtókhoz?

Burkolatváltó, mert az fiatalos és modern.
135
Küszöb. Hang- és hőszigetelés miatt.
30
Burkolatváltó, jó tapasztalataim vannak róla
21
Küszöb, hagyományos, jó tapasztalatom van róla.
16
Ezt a szavazást kihagyom!
76
Szavazatok száma: 202 | Kiírta: //Cicus//, 2014. okt. 19. 22:12

Airbnb. Mik a tapasztalataid?

Foglaltam már így szállást, pozitív tapasztalataim vannak.
1
Foglaltam már így szállást, negatív tapasztalataim vannak.
0
Foglaltam már így szállást, vegyes tapasztalataim vannak.
0
Hirdetek náluk szállást, pozitív tapasztalataim vannak.
0
Hirdetek náluk szállást, negatív tapasztalataim vannak.
0
Hirdetek náluk szállást, vegyes tapasztalataim vannak.
0
Nem ismerem.
238
Ismerem, de nem használom.
16
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 255 | Kiírta: L.Ann, 2014. okt. 19. 17:59

Kreatív apróságokkal készülsz Karácsonyra?

Igen, már el is kezdtem készíteni/ötleteket böngészni.
59
Nem, nincs időm, kedvem ilyesmire.
173
Ezt a szavazást kihagyom!
47
Szavazatok száma: 232 | Kiírta: mmacus, 2014. okt. 19. 12:14

Reggel a a lakóhelyeden nagy volt a köd?

igen
82
nem
166
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 248 | Kiírta: l.luiselotte, 2014. okt. 19. 11:11
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook