Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Holnap, február 2-án a medve

meglátja az árnyékát
66
nem látja meg az árnyékát
84
nem tudom
45
nem érdekel
26
nem tudom, hogy miről van szó
5
egyéb
13
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 239 | Kiírta: l.luiselotte, 2015. febr. 1. 19:51

Megyünk a Libegővel?

Aha!
23
Megyünk
28
Libegünk
32
Eh, vidéki vagyok.
47
Tériszonyom van.
33
Nem
89
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 252 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. febr. 1. 13:04

VV 7. Dani vagy Dennis menjen vissza?

Dani
19
Dennis
19
Nem nézem, nem érdekel, stb
226
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 264 | Kiírta: lantix, 2015. jan. 31. 23:27

Melyik az összetartóbb

Kis család
6
Nagy család
9
Egyik sem
6
Mindkettő
2
családja válogatja
257
Egyéb
5
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 285 | Kiírta: Calpurgia1914., 2015. jan. 31. 19:48

Melyik sorozatot szereted a legjobban?

Gyilkos elmék
36
NCIS: Los Angeles
1
NCIS
11
Nyomtalanul
9
Hawai Five:O
1
Rush - A hajsza
1
CSI: A helyszínelők
8
CSI: Miami helyszínelők
15
Több is ezek közül
53
Egyik sem
171
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 306 | Kiírta: csuby123, 2015. jan. 31. 13:22

Télen többet fogyaszt az autód, mint nyáron(100 km alatt átlagosan)? (név nélkül)

Igen
63
 
Nem
12
 
Nem mérem
66
 
Nincs autóm/télen nem közlekedek vele
117
 
Ezt a szavazást kihagyom!
11
 
Szavazatok száma: 258 | Kiírta: dunhill, 2015. jan. 31. 11:12

Veszel a Sparból pontokért+pénzért valamilyen Thomas edényt?

igen, többet is
5
igen
6
nem
207
még nem tudom
25
nem tudom miről van szó
36
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 279 | Kiírta: Irukandzsi, 2015. jan. 31. 09:43

Honnan tudod, hogy ébren vagy?

Nyitva van a szemem.
71
Éles az elmém.
24
A tudat, az határozza meg.
92
Jaj, jaj! Hajnalka vagyok.
14
Óóóóó! Sose nem alszom.
12
Lehet, fórumon kellene megtárgyalni ezt.
22
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 235 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. jan. 31. 06:30

Van kedved szavazni?

Nincs
36
Van
236
Hagyjál már
19
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 291 | Kiírta: 830bbb96dd, 2015. jan. 29. 20:32

Melyikben vásárolsz szívesebben?

Lidl
231
Aldi
54
Ezt a szavazást kihagyom!
74
Szavazatok száma: 285 | Kiírta: kicsimanóci, 2015. jan. 27. 19:14

Mit tennél, ha a főnököd megtiltaná, hogy elhagyd az irodát munkaidő teljes egészében, még tovább is, jóformán bezárna? (név nélkül)

Bármennyire is szeretem a munkám, otthagynám a helyet.
112
 
A főnöknek is van felettese.
85
 
Belefájdulnék a szégyenbe.
0
 
Munkajogászt keresnék.
56
 
Ezt a szavazást kihagyom!
64
 
Szavazatok száma: 253 | Kiírta: luyzika, 2015. jan. 27. 13:30

Lesz valaha bikini jel a jelek között?

Lesz hát! :)
44
Nem, nem, nem!
49
Igen
6
Nem tudhatom, Hajnalka vagyok.
38
Talán idén nyáron....
70
Ezt a szavazást kihagyom!
95
Szavazatok száma: 207 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. jan. 27. 10:23
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook