Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Mit veszel fel szívesebben szoknyát vagy nadrágot?

szoknyát
55
nadrágot
451
fiú vagyok
25
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 531 | Kiírta: Rika1, 2007. febr. 25. 21:29

Voltál úttörő?

Igen.
407
Nem.
193
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 600 | Kiírta: zena01, 2007. febr. 25. 19:57

Láttad már a Boldogság nyomában című filmet?

Igen láttam,nagyon tetszett
23
Igen láttam,de nekem nem tetszett
5
Nem láttam még,de megszeretném nézni
230
Nem láttam,és nem is szeretném megnézni
157
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 415 | Kiírta: Virág3, 2007. febr. 25. 19:03

Melyik oldalon olvasol többször híreket?

origo
52
index
48
rtlklub
6
tv2
5
ezek közül több helyen is
79
én interneten keresztül nem olvasok híreket
85
egyéb
180
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 455 | Kiírta: moncsicsi83, 2007. febr. 25. 17:23

Szerinted egy 20 hónapos kisgyerekkel nyáron el lehet utazni a horvát tengerpartra autóval?

-Igen, miért ne.
200
-Nem jó ötlet.
55
-Megoldható.
205
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 460 | Kiírta: 5350f09a2e, 2007. febr. 25. 16:56

Melyiket tartod a legbrutálisabbnak az alábbiak közül?

Ókori kínzásokat és kivégzéseket.
13
Középkori kínzásokat és kivégzéseket.
117
Náci táborokat.
327
Gulag-táborokat.
13
Ezt a szavazást kihagyom!
83
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: 5464505f6a, 2007. febr. 25. 15:25

Gyakran megnézed a saját adatlapodat?

igen
240
nem
271
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 511 | Kiírta: f72d419d5f, 2007. febr. 25. 15:22

Ha annyira gyorsan zsírosodna a hajad, hogy naponta meg kellene mosni, és semmilyen kezelés nem használt eddig....

Természetesen megmosnám, amilyen gyakran csak kell.
363
Inkább legyen pár napig zsírosabb a hajam, de mindennap semmiképp nem mosnám!
128
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 491 | Kiírta: algea, 2007. febr. 25. 12:38

Te kinek szurkolsz a Sztárok a jégen műsorban? (név nélkül)

Nagy Feró
17
 
Karsai Zita
40
 
Csollány Szilveszter
16
 
Damu Roland
7
 
Bódi Sylvi
6
 
Hujber Ferenc
48
 
Rubint Réka
10
 
Dobó Kata
7
 
Én Nacsa Olivérnek szurkoltam,de sajnos kiesett
1
 
Én Biró Icának szurkoltam,de sajnos kiesett
0
 
Nem szoktam nézni a Sztárok a jégen műsort
264
 
Ezt a szavazást kihagyom!
29
 
Szavazatok száma: 416 | Kiírta: mano244, 2007. febr. 25. 11:21

Ha új ruhaneműt veszel...

Mindent kimosok, kitisztíttatok mielőtt felvenném (pl.kosztümöt, öltönyt is)
20
Ami otthon mosható, mindent kimosok
284
Csak a fehérneműket mosom ki
66
Csak azokat a ruhaneműket mosom ki, amiket más vásárló is összetapogathatott
21
Csak a piszkos darabokat mosom ki
6
Minek mosnék ki bármit, hiszen új
40
Mittomén, a mosást más intézi a családban
11
Egyéb
61
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 509 | Kiírta: 'szti, 2007. febr. 25. 11:16

Mi az ideális kor a disco-ba járásra?

13 -14 kor.
2
15éves kor.
20
16-17 éves kor.
334
18 éves kortól.
97
Ezt a szavazást kihagyom!
36
Szavazatok száma: 453 | Kiírta: lilica, 2007. febr. 25. 09:22

Szeretsz vasalni?

igen
64
csak akkor, ha kedvem van hozzá
204
nem, de muszáj...........
144
utálok
108
más vasal helyettem
52
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 572 | Kiírta: Sugica, 2007. febr. 25. 08:07
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook