Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Láttad már a Mr. Bean Nyaral cimű filmet?

Igen és nagyon tetszett!
54
Igen de nincs a helyzet magaslatán.
33
Nem de meg fogom nézni.
120
Nem és nem is érdekel.
186
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 393 | Kiírta: reni79, 2007. ápr. 18. 11:34

Miénk lesz az EB?

igen
11
nem
310
Ezt a szavazást kihagyom!
45
Szavazatok száma: 321 | Kiírta: alexcheca, 2007. ápr. 18. 11:29

Ha választhatnál ki haljon meg elöbb? (tudom morbid, de engem érdekel a véleményetek)

Én, hogy ne fájjon nekem, hogy elvesztek valakit,akit szeretek
318
Az akiket szeretek
12
Ezt a szavazást kihagyom!
123
Szavazatok száma: 330 | Kiírta: 4912cc9864, 2007. ápr. 18. 11:19

"Modern Keresztöltés", "Legjobb Otthon" - ismered, gyűjtötted ezeket?

Igen, hallottam róluk
49
Igen, gyűjtöttem mindkettőt
5
Igen, gyűjtöttem a "Modern Keresztöltés"-t, megvan a teljes sorozat
3
Igen, gyűjtöttem a "Legjobb Otthon"-t, megvan a teljes sorozat
2
Igen, hallottam róluk, de nem érdekelt
7
Igen, gyűjtöttem a "Modern Keresztöltés"-t, de nincs meg a teljes sorozat
9
Igen, gyűjtöttem a "Legjobb Otthon"-t, de nincs meg a teljes sorozat
2
Igen, mindkettőt gyűjtöttem, és van teljes sorozatom valamelyikből/mindkettőből
1
Igen
2
Nem
201
Nem, de érdekelne, mik ezek
11
Nem, de nem is érdekel
64
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 356 | Kiírta: teltzsu, 2007. ápr. 18. 10:47

Ha biztosan tudnád, hogy genetikailag beteg magzatot hordasz, vállalnád? (név nélkül)

igen, abortusz ellenes vagyok
12
 
igen, ha ő akar hozzánk jönni
11
 
nem, anyagilag nem tudnám vállalni
4
 
nem, lelkileg nem tudnám vállalni
305
 
függne mattól, hogy nagyon beteg lenne, vagy kevésbé
31
 
nem tudom
96
 
egyéb
12
 
Ezt a szavazást kihagyom!
20
 
Szavazatok száma: 471 | Kiírta: M_Marcsa, 2007. ápr. 18. 10:00

Hány évesen szülted az első kisbabád?

10-15 évesen
0
16-18 évesen
22
19-20 évesen
75
21-23 évesen
82
24-26 évesen
87
27-30 évesen
75
31-33 évesen
19
34-37 évesen
10
38-40 évesen
1
esetleg 40 felett
0
nincs gyerekem,de tervezem
68
nincs gyerekem,de nem is tervezem még
86
most várom az elsőt
7
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 532 | Kiírta: angel890327, 2007. ápr. 18. 09:59

Miért mutatnak egyre többet meg magukból főleg a fiatal lányok és nők?

hogy fontosabbnak érezzék magukat, mert felfigyelnek rájuk
151
rivalizáljanak más nőkkel
13
ha azért, hogy idősebbek fiatalabbnak tűnjenek, ha fiatalabbak idősebbnek szeretnének tűnni
13
hogy a férfiaknak tetszenek
85
mert másoktól is ezt látják (divatból)
82
elvárják tőlük (barátok, stb...)
3
egyszerűen erkölcstelenek
12
egyéb
71
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 430 | Kiírta: szinayb, 2007. ápr. 18. 09:54

Hogyha kapnál 1 millió forintot az alábbi lehetőségek közül melyiket választanád?

Utazás
72
Autó vásárlás
32
Ház, lakás felujítás
281
Jótékonyság
6
Odaadnám vkinek: szülő, testvér, barát stb.
10
Addig vásárolnék amíg elfogy
12
Iskolai továbbtanulás
9
Bankba tenném, kamatozzon
151
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 573 | Kiírta: c5407291df, 2007. ápr. 17. 22:28

Önbarnító vagy önbarnítós testápoló?

önbarnító
8
testápoló
57
nap:D
238
egyéb
94
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 397 | Kiírta: keyla, 2007. ápr. 17. 21:35

Gyakran bünteted a gyerekedet, gyerekeidet?

Csak ha megérdemli
129
Nem büntetem ,inkább rácsapok
4
Megbüntetem ,de mindig megmagyarázom az okát
46
Én elnéző vagyok ,nem büntetem sosem
39
Sajna gyakran büntetem ,mert mindig kiköveteli
3
Nincsen még gyerekem
136
Ezt a szavazást kihagyom!
42
Szavazatok száma: 357 | Kiírta: Elviracska, 2007. ápr. 17. 20:13

Félsz a foghúzástól?

Igen, nagyon, ameddig lehet húzom
69
Igen, félek, még a gondolatától is rosszul leszek
89
Igen félek, de ha muszály, hát megyek
151
Picit félek, de ez se különb más "dolgoknál"
35
Nem félek. Húzzák ha kell
118
Egyéb
30
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 492 | Kiírta: moncsicsi83, 2007. ápr. 17. 19:42

Allergiás vagy asztmás van e a közvetlen környezetedben?

nincs
110
én
73
férjem
19
gyerekem
26
feleségem
1
szüleim
15
anyósomék
4
szomszéd
6
munkatársam
8
iskolatársam
4
ezek közül több is
143
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 409 | Kiírta: kft, 2007. ápr. 17. 18:07
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook