Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Hiszel abban, hogy amit nagyon akarsz az teljesülni fog? (Mágiára gondolok)
Igen
181
Nem
182
Igen, de félek tőle, mert rosszul is visszahathat
40
Igen, alkalmazom is
19
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 422 | Kiírta: 4912cc9864, 2007. máj. 8. 11:57
Téged is érint az ilyenkor "kialakuló" tavaszi fáradság?
Igen,sokkal fáradtabb és aluszékonyabb vagyok mint általában.
221
Nem érzek semmi külömbséget.
119
egyéb.
35
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 375 | Kiírta: reni79, 2007. máj. 8. 11:45
Zsíroskenyér milyen zsírral? (a hagyma szinte természetes:)
libazsír
81
kacsazsír
65
sertészsír
30
pecsenyesült zsír
222
gépzsír:)
21
Ezt a szavazást kihagyom!
55
Szavazatok száma: 419 | Kiírta: hanihani, 2007. máj. 8. 11:36
Rágóból tabletta vagy lap?
Tabletta
256
lap
24
mindegy
101
egyiksem
69
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 450 | Kiírta: kft, 2007. máj. 8. 11:11
Kisfiadat beíratnád-e aerobikra?
Soha
97
Talán
139
Igen
47
Egyéb
98
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 381 | Kiírta: Tiger, 2007. máj. 8. 09:59
Miután megszületett a baba, a férjed/párod...
Mindenben maximálisan a segítségemre van, etet, pelenkázik amíg én pihenek egyet.
144
Segít a pelenkázásban, de nem viszi túlzásba.
11
Ha megkérem rá, hogy figyeljen a picire megteszi, de magától nem...
27
Dicsekszik fűnek-fának, de kicsit magányosan érzem magam, mert velünk nem annyira foglalkozik.
14
Már a szülés előtt közölte, hogy a pici baba nevelése az anyuka dolga...
3
Amíg kicsi volt a gyerek nem segített annyit, most, hogy már nagyobb lett szívesen játszik vele.
33
Ezt a szavazást kihagyom!
191
Szavazatok száma: 232 | Kiírta: beedee, 2007. máj. 8. 09:45
A Ti háztartásotokban hány generáció él együtt?
egyedül élek
35
kettő
272
három
55
négy vagy több
9
egy
84
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 455 | Kiírta: Hisztikirálynő, 2007. máj. 8. 07:24
Örülsz neki, hogy véget ér a tavaszi szezon a magyar labdarúgásban?
igen
210
nem
34
Ezt a szavazást kihagyom!
109
Szavazatok száma: 244 | Kiírta: Aramis39, 2007. máj. 8. 05:24
Nézed a Rettegés Fokát?
Igen:
68
Nem:
309
Néha
56
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 433 | Kiírta: badonyimariaeva, 2007. máj. 7. 22:57
Megálmodtad a gyermeked nemét, közvetlenül (néhány héttel, hónappal) a teherbeesésed előtt, vagy a terhességed alatt?
Igen, előtte!
17
Igen, a terhességem alatt mielőtt megtudtam milyen nemű lesz!
46
Megálmodtam, de ellenkező nemű lett a gyermekem!
10
Nem, nem álmodtam meg/nincs gyermekem, de elhiszem, hogy létezhet ilyesmi!
74
Férfi vagyok és férfi létemre én álmodtam meg a gyermekünk nemét!
7
Nem, nem hiszem, hogy ilyen megeshet!
61
Egyéb
133
Ezt a szavazást kihagyom!
43
Szavazatok száma: 348 | Kiírta: Roni24, 2007. máj. 7. 22:09
Szereted a Depeche Mode-ot?
Igen.
204
Nem.
149
Nem ismerem.
16
Egyéb.
71
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 440 | Kiírta: frekvencica, 2007. máj. 7. 21:50
Volt valaha kapcsolatod muzulmán hitű személlyel?
Igen
36
Nem
377
Most is az van
3
Én is muzulmán vagyok
5
Egyéb
8
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 429 | Kiírta: mongi, 2007. máj. 7. 21:38
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
