Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Lesz bajuk a CD lemezeknek nyáron, ha bent hagyod őket az autóban?

Igen
54
Nem
28
Csak ha süti őket a Nap
207
Nem tudom
99
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 388 | Kiírta: emily, 2007. máj. 29. 19:16

Jártál már az egri várban?

igen és tetszett:)
432
sajnos még nem
77
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 509 | Kiírta: Sugica, 2007. máj. 29. 18:56

Mit használsz?

Borotva.
230
Meleg gyanta.
45
Hideg gyanta.
6
Epillátor.
100
Veet krém.
23
Semmit.
27
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 431 | Kiírta: lilica, 2007. máj. 29. 17:16

Van közöttünk olyan aki még sohasem fogyókúrázott?

Igen, nekem szerencsére nincs rá szükségem.
66
Sohasem fogyózok, max egy kis diétát néha beiktatok.
22
Nem fogyózok, de odafigyelek az étkezésre.
35
Mások szerint nem kellene fogyóznom, de mindig elégedetlen vagyok magammal.
11
Időnként felszedek pár kilót, de utána le is adom.
34
Mindig fogyózok, bár ez nem látszik.
23
Néha rászánom magam, de nem sok sikerrel.
81
Nemrég lefogytam, és szerencsére tartom a súlyom.
14
Igazi jojó effektus vagyok, fel-meg le.
45
Most fogyózok, és nagyon jól megy.
18
Én az életmód váltás híve vagyok.
25
Én hízni szeretnék.
19
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 393 | Kiírta: c5407291df, 2007. máj. 29. 17:14

Szoktál lekvárt főzni?

Igen.
171
Nem.
273
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 444 | Kiírta: Edit78, 2007. máj. 29. 16:55

Ki a legszebb külföldi csaj az alábbiak közül?

Maggie Grace
9
Michelle Rodriguez
11
Keira Knightley
96
Yunjin Kim
7
Kiele Sanches
2
Rose Mygowan
12
Brenda Gandini
1
Florencia Bertotti
13
Isabel Macedo
4
Sophia Bush
8
Ezt a szavazást kihagyom!
225
Szavazatok száma: 163 | Kiírta: 428da694f6, 2007. máj. 29. 16:44

Mit gondolsz az átlag fórumozó értelmi képességeiről!?

Nem tudom jellemezni, annyira buta.
2
Szerintem semmi baj sincs, a többség értelmes.
301
Engem a pár túlokos, kioktató ember zavar.
66
Mi a kérdés? nem értem...................
10
Én vagyok a legokossabb..............
8
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 387 | Kiírta: fde954d8c0, 2007. máj. 29. 16:31

Szedte már el a legjobb barátnőd a pasidat?

Igen, nem egyszer előfordult már velem.
13
Igen, egyszer.
51
Akarta, de nem sikerült neki.
37
Nem, az én legjobb barátnőm nem tenne ilyet.
274
Ezt a szavazást kihagyom!
77
Szavazatok száma: 375 | Kiírta: Csöpp, 2007. máj. 29. 13:13

Örülsz a lehülésnek?

igen, nagyon, kellett már
202
igen, de ez már túlzott lehülés
13
fogjuk rá, de remélem csak pár napig tart
53
egyáltalán nem örülök neki, a meleget szeretem
34
nem örülök neki
47
egyéb
34
kihagyom a szavazást
16
Ezt a szavazást kihagyom!
22
Szavazatok száma: 399 | Kiírta: moncsicsi83, 2007. máj. 29. 12:06

Mit szeretsz ebben a melegben inkább enni?

gyümölcs
238
zöldség
15
főtt kaja
11
gyümölcs leve rágva
6
húsféle
5
egyéb
128
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 403 | Kiírta: aebal, 2007. máj. 29. 11:33

Szerinted Amerikában vannak igazi őslakosok?

igen, az indiánok
285
nincsenek, csak bevándorlók
9
nem tudom
35
ez egy összetett dolog
40
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 369 | Kiírta: hanihani, 2007. máj. 29. 11:11

Szerinted melyik jelző illik leginkább Csányi Sándorra?

Jó szinész
81
Jó pasi
8
Jó szinész és jó pasi
147
egyik sem
87
egyéb
76
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 399 | Kiírta: reni79, 2007. máj. 29. 10:56
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook