Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Kecskeméti Repülőnapon ott leszel?

Igen, már nagyon várom.
12
Valószínüleg ott leszek.
8
Nem tudok menni.
38
Nem megyek.
235
Nem érdekel.
62
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 355 | Kiírta: Kferro, 2007. jún. 5. 12:25

Jártál már a Miskolci Nemzetközi Operafesztiválon?

Igen.
6
Nem.
270
Igen, már több előadást is láttam ott.
1
Nem, de idén tervezem.
1
Nem, de egyszer majd szeretnék.
21
Nem, nem érdekel az opera.
57
Egyéb.
0
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 356 | Kiírta: gyopár, 2007. jún. 5. 12:13

Hol szeretnél nyaralni?

otthon, mert kertes házam van
10
víz mellett
83
a hegyekben
56
sehol, munkamániás vagyok
2
tengerparton
238
a munkahelyen
3
egyéb
35
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 427 | Kiírta: aebal, 2007. jún. 5. 11:38

Mennyire vagy becsületes utas a tömegközlekedésben?

rendszeresen lógok
30
bérletem van
143
mindig lyukasztok
146
néha elfelejtem a jegyet kezelni:)
71
kidumálom magam az ellenőr előtt
1
Ezt a szavazást kihagyom!
67
Szavazatok száma: 391 | Kiírta: hanihani, 2007. jún. 5. 11:13

Ismered a keresztnevek jelentését?

Nem, mert nem érdekel.
29
Nem, pedig érdekelne.
62
Miért, van jelentésük?
0
Csak a saját nevemét.
77
A saját, és a családtagok nevének jelentését ismerem.
99
A családban előfordulókét, és még néhányat.
128
Minden név jelentését kívülről tudom.
1
Egyéb.
38
Ezt a szavazást kihagyom!
0
Szavazatok száma: 434 | Kiírta: Sirga, 2007. jún. 5. 11:12

Te beállítanád mobil illetve számítógép háttereként a párod fényképét, illetve közös fotótokat?

igen, állandóan ő mosolyog rám a képernyőről:)
80
mikor-hogy, néha ez a háttér, néha más, de amúgy persze
280
nem, szerintem ciki egy ilyen háttér
80
Ezt a szavazást kihagyom!
45
Szavazatok száma: 440 | Kiírta: 5801158f55, 2007. jún. 5. 10:48

Az időjárás normálisnak mondható-e?

Szerintem vannak furcsaságok
102
Nem
213
Néha változékony, de mindíg is ilyen volt
35
Igen
13
Túl meleg van, csak ez zavar
12
Túl sokat beszélnek róla
21
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 396 | Kiírta: fde954d8c0, 2007. jún. 5. 09:25

Gyermeked szereti az epret?

igen, imádja:)
196
nem
28
csak 1-2 szemet szokott enni
28
Ezt a szavazást kihagyom!
162
Szavazatok száma: 252 | Kiírta: Sugica, 2007. jún. 5. 06:28

Te összekevered a tejfölt, miután felbontottad?

Igen.
283
Nem.
138
Csak akkor, ha nem főzéshez használom fel, hanem "azonnali fogyasztásra".
73
Nem ehetek tejfölt.
0
Nem szeretem a tejfölt.
11
Egyéb.
19
Ezt a szavazást kihagyom!
1
Szavazatok száma: 524 | Kiírta: emily, 2007. jún. 4. 23:40

Volt, hogy csak azért nemtudtál megfejteni egy szót az akasztófán mert helytelenül írtál?

Igen
73
Nem
229
Többször is
5
Nem akasztófázom
72
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 379 | Kiírta: Jolly78, 2007. jún. 4. 20:48

Te mivel eteted a kutyádat?

Száraz kutyaeledellel
26
Dobozos kutyaeledellel
4
Mindkettővel
26
Külön főzök neki
11
Ételmaradékkal
13
Mindenfélével
13
Ezek közül többel is
172
Nincs kutyám
213
Ezt a szavazást kihagyom!
1
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: CILUSKA, 2007. jún. 4. 20:23

Nálatok van falvédő a lakásban?

Csak a konyhában
12
Csak az ágy mellett
83
Egyéb helyen
8
Több helyen
17
Nincs
359
Mi az a falvédő
4
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 483 | Kiírta: badonyimariaeva, 2007. jún. 4. 18:39
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook