Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szerinted melyiknek vannak jobb termékei?
Dove
74
Nivea
112
Mindkettőnek
271
Egyiknek sem
41
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 498 | Kiírta: az_5let, 2007. jún. 15. 06:06
A papás- mamás szülésről!
A férfi csak akkor legyen jelen a szülésnél, ha a párja ragaszkodik hozzá
327
A párom várakozzon kin, még megszülök
17
Ez csak női dolog, a férfinek semmi keresnivaloja nincs ott
49
Ezt a szavazást kihagyom!
66
Szavazatok száma: 393 | Kiírta: 5824769bdc, 2007. jún. 15. 00:05
Szerinted igaz, hogy a narancs üdítők sárgarépából készülnek, nem narancsból?
igaz.
28
nem igaz.
7
hol hallottad ezt a lököttséget?
30
részben igaz lehet
216
nem tudom
107
talán az olcsóbb kategóriák
44
egyéb vélemény
11
Ezt a szavazást kihagyom!
1
Szavazatok száma: 443 | Kiírta: 754c7e07c3, 2007. jún. 14. 23:51
A legjobb barátod/barátaid....
Inkább férfiak
74
Inkább nők
126
vegyes
216
Ezt a szavazást kihagyom!
40
Szavazatok száma: 416 | Kiírta: 4853e5edb8, 2007. jún. 14. 23:43
Szoktál inni fehérje turmixokat?
Igen, sportolok
15
Igen, fogyokúrázom
27
Nem, mert szerintem az káros
12
Nem, még soha nem próbáltam
289
Egyéb (fórum)
38
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 381 | Kiírta: f3f17f8210, 2007. jún. 14. 23:37
Részt vennél egy induló Ki mit tud-on?
Igen
14
Nem
345
Gondolkodnék rajta
29
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 388 | Kiírta: jjhmarta, 2007. jún. 14. 23:17
Ettél már burekot? :)
igen
120
nem
310
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 430 | Kiírta: 5ab2bc2fa0, 2007. jún. 14. 22:24
Aki már látta a Shrek 3-at: Hogy tetszett?
Szuper jó volt! Jobb, mint a másik két rész.
7
Egész jó volt, ahhoz képest, hogy már a harmadik rész.
168
Elég gyenge volt, de láttam már rosszabb folytatást is más film esetében.
30
Szörnyű volt! A nyomába sem ér az elsőnek/másodiknak. Kár a pénzért...
11
Ezt a szavazást kihagyom!
179
Szavazatok száma: 216 | Kiírta: frekvencica, 2007. jún. 14. 21:55
Szoktál kínai ételeket enni?
igen, rendszeresen, mert nagyon szeretem
74
igen, szoktam enni, de csak ritkán, alkalomadtán
274
még nem ettem, de kiszeretném próbálni
33
még nem ettem, de nem merem megkóstolni
8
még nem ettem, de nem is vonz a kínai konyha....
67
nem érdekel, nem akarom megkóstolni
42
egyéb
48
kihagyom ezt a szavazást
6
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 552 | Kiírta: moncsicsi83, 2007. jún. 14. 20:07
Téged könnyen elenged szabira a főnököd?
Igen, ebből soha nincs gond
98
Igen,leáll az üzem/cég
1
Igen,előre tervezett szabi van
22
A magam "főnöke" vagyok
45
Változó
58
Nem
36
Nem dolgozom
164
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 424 | Kiírta: badonyimariaeva, 2007. jún. 14. 18:10
Szakítottál már úgy, hogy nem is jártatok?
Igen, kerülgettük egymást, mint cica a forrókását, aztán inkább visszaléptem, mielött komolyra fordult volna a dolog.
42
Igen.Szerelem volt de ő az akadályok miatt megfutamodott, vége lett mielött elkezdődött volna.Pedig még mindig szeretem!
5
Hogyan lehet szakítani, ha még nem is volt köztetek semmi?
253
Jártam már így. Plátói szerelem volt, az is maradt. És fáj is.
29
Nekem még friss az érzés, sokat vártam egy leendő kapcsolattól és valóban vége lett, mielött elkezdődhetett volna.
6
Pont így jártam, csak hogy én nem adom fel. Szeretem, és küzdök érte!
3
Ilyen helyzetbe még nem voltam, de valószínű nem is hatna meg...
38
Ezt a szavazást kihagyom!
37
Szavazatok száma: 376 | Kiírta: kos, 2007. jún. 14. 16:58
Ha szórakozni mész, melyik italt fogyasztod legszívesebben?
Bor
54
Sör
35
Tequila
14
Jägermeister
37
Mézes pálinka
10
Házi pálinka
4
Martini
44
Vodka
19
Rum
3
Brandy
1
Whisky
11
Pezsgő
39
egyéb (a keverékek, pl. boroskóla nem számítanak ide)
68
soha nem iszom alkoholt
126
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 465 | Kiírta: Csöpp, 2007. jún. 14. 16:29
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
