Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Jön a tavasz hova vinnéd el gyermekedet szívesen Cirkusz, vidámpark, állatkert, bábszínház?
Csak cirkusz
1
Csak vidámpark
20
Csak állatkert
171
Csak bábszínház
3
Csak vidámpark, bábszínház
2
Csak bábszínház, állatkert
37
Már ezekhez nagy a gyerek
51
Nincs gyermekem
166
ezek közül egyik helyre se vinném
21
Ezt a szavazást kihagyom!
45
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: c6b27363e5, 2008. febr. 7. 12:02
Főzelékekhez mindig van nálatok feltét?
mindig eszünk - pörköltet, fasírtot stb.
256
üresen esszük
22
mikor hogy, ha van feltét azzal, ha nincs akkor anélkül
250
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 528 | Kiírta: 7934d1ac97, 2008. febr. 7. 11:28
Kockás a hasad?
Persze
36
Még nem,de folyamatban van
59
Jó lenne...
87
Sajna nem
48
Sose volt
290
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 520 | Kiírta: szylwi, 2008. febr. 7. 10:27
A pároddal ugyanolyan gyakran tudtok együtt lenni, mint szeretnéd?
Igen, naponta többször, ahogy szeretem.
12
Igen, szinte minden nap, ahogy szeretem.
46
Igen, párszor hetente, ahogy szeretem.
50
Igen, hetente egyszer, ahogy szeretem.
4
Igen, csak havonta 1-2szer, ahogy szeretem.
5
Nem, én többször szeretném mint ő.
45
Nem, de ő többször szeretné mint én.
84
Nincs párom
62
Ezt a szavazást kihagyom!
143
Szavazatok száma: 308 | Kiírta: 02dd6e26da, 2008. febr. 7. 09:35
Mikor vérzett az orrod utoljára?
Húú, nem is tudom, már olyan régen vérzett utoljára :-)
377
Pár hónapja
55
Most a napokban
46
Éppen ma...
7
Ezt a szavazást kihagyom!
41
Szavazatok száma: 485 | Kiírta: Biberke, 2008. febr. 7. 07:17
BK: Andi és Radnics voltak már együtt ágyban?
igen
3
nem
165
nem emlékszem
85
nem nézem a BK-t
169
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 422 | Kiírta: gerna, 2008. febr. 7. 00:00
Te képes lennél megcsalni a párod?
Igen
64
Persze ez természetes
6
Soha!
256
Nnnnneeemmmmmmmmm!!!!!!!!!
154
Ezt a szavazást kihagyom!
67
Szavazatok száma: 480 | Kiírta: qwertz1234, 2008. febr. 6. 21:57
Szeretsz énekelni csak úgy, otthon?
Nem,pedig szép a hangom.
7
Nem,mert ronda a hangom.
48
Igen,a hangom is jó.
115
Igen,de a hangom gáz.
227
Szerettem,de már nem.
49
Egyéb.
51
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 497 | Kiírta: csutora13, 2008. febr. 6. 20:49
A Titanic-ot érdemes lenne 2012-re megépíteni újra?
Igen
92
Nem,mert újra megtörténhet a baleset
14
Nem
326
Igen,mert a Titanic lehet nem ott megy ahol a régi
13
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 445 | Kiírta: dettike97, 2008. febr. 6. 18:52
Te hogy érzed milyen "szinglinek" lenni?(csak szingliknek)
Tökéletes így
11
Elmegy
77
Nagyon rossz egyedül
72
Jó
19
Borzasztó
14
Ezt a szavazást kihagyom!
235
Szavazatok száma: 193 | Kiírta: vilma73, 2008. febr. 6. 18:45
Melyik a jobb:Tesco vagy Cora?
Tesco
133
Cora
274
Ezt a szavazást kihagyom!
110
Szavazatok száma: 407 | Kiírta: EzotErika, 2008. febr. 6. 18:45
Mit használsz...? (név nélkül)
óvszert (nő vagyok)
96
óvszert (férfi vagyok)
7
spirált
18
pesszáriumot
0
hüvelygyűrűt
4
injekciót (nő vagyok)
1
injekciót (férfi vagyok)
0
valamilyen felhelyezhető spermicid dolgot (krém, szivacs kúp stb.)
12
tablettát szedek (nő vagyok)
134
tablettát szedek (férfi vagyok)
1
tapaszt
1
semmit, beveszek szex utáni 72 órás tablettát ha már megesett...
1
megszakítjuk... ennyi
54
minitablettát
1
szex előtti tablettát
1
sehogy nem védekezek egyáltalán
73
most nem védekezek, mert babát szeretnék
35
Ezt a szavazást kihagyom!
86
Szavazatok száma: 439 | Kiírta: 8fb1a5b1aa, 2008. febr. 6. 18:13
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
