Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Milyen könyvcím lenne a következő: Az építészet sminkje a világítás
Jónak találom
241
Jó de akkor csak olyan megvilágított épületek legyenek benne amik "nőiesek" és legyen "fius" párja is
20
nem jó
79
nem érdekel
110
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 450 | Kiírta: cc9f604208, 2008. febr. 13. 16:14
Anyukák!a gyerek szülinapjára tortát csak:
rendelek mindenképp nem küszködök vele se időm se energiám
162
én magam sütöm,nem vonom be a gyereket legyen neki meglepi :
111
együtt a gyerekkel sütjük mint minden évben
12
nem tortázunk mert tul nagy a gyerek
12
nincs gyerekem
175
Ezt a szavazást kihagyom!
58
Szavazatok száma: 472 | Kiírta: 14775640c4, 2008. febr. 13. 14:48
Szereted önmagadat?
elfogadom magam
85
nem vagyok kibéülve magammal
129
igen
78
törekszem rá
220
nem
34
ha elfogadom magam, elfogadok másokat tehát igen
21
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 567 | Kiírta: 5bastya, 2008. febr. 13. 13:34
Van tejcsid...6 hónapig CSAK anyatejet adsz/adtál a gyerekednek?
igen,természetesen...
171
nem előbb elkezdtem/elkezdem a hozzátáplálást.
94
Még nincs 6 hónapos,de remélem lesz addig tejem,és csak szoptatni fogom addig.
16
Ezt a szavazást kihagyom!
219
Szavazatok száma: 281 | Kiírta: ALLICS, 2008. febr. 13. 13:15
Melyik MLM üzletből vásárolsz? (név nélkül)
Tupperware
11
Zepter
4
Amway
21
Avon
156
Oriflame
13
Forever Living /Aloe/
31
Sunrider
3
Egyéb MLM üzletben vásárolok
16
Nem vásárolok MLM üzletben
260
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 515 | Kiírta: gyopárka, 2008. febr. 13. 12:55
Szerintetek lehet azzla pár kilót ledobni, ha az ember rendszeresen eszik? (reggeli-ebéd vacsora, plusz tírórai és uzsi)
Perzse, hiszen a tartós fogyás alapja a rendszeres étkezés.
12
Biztos, hogy lehet, csak nem mindegy mennyit és mikor! (pl. vacsi)
375
Nem tudom még nem próbáltam.
76
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 463 | Kiírta: tothkata10, 2008. febr. 13. 12:55
Miért van az hogy ha párod elmegy hosszabb útra(pl munka miatt) akkor számodra még a felkelés is nehéz?:( (név nélkül)
Hülye vagy? Számomra nem nehéz...elvagyok én párom nélkül is!!
38
Mert vele vagyok egész...nélküle fél ember vagyok:((
90
Nem szokott párom munka miatt hosszabb ideig (napokig) távol lenni! De ha mégis túlélem:)
173
Nem szokott hosszabb ideig távol lenni, de ha mégis így lenne bele is halnék:(
14
Szokott...és olyankor élem ki magam és néha még félre is kacsintgatok:)
4
Nem érdekel hol van a párom, ha itt van örülök neki, ha nem nem búslakodom:)))Túl rövid az élet ahhoz.
13
Hagyjál már asok hülyeséggel!!:)
33
Úgyse szavazok:P
34
Ezt a szavazást kihagyom!
77
Szavazatok száma: 399 | Kiírta: d541350465, 2008. febr. 13. 12:22
Szerinted igazságos volt a nagyfogyás? (név nélkül)
Igen.
135
Nem.
28
Igen. ( Péter szurkoló vagyok/voltam)
4
Igen. ( István szurkoló vagyok/voltam)
13
Nem. ( Péter szurkoló vagyok/voltam)
6
Nem.( István szurkoló vagyok/voltam)
1
Csak részben.
23
Nem néztem a műsort.
261
Talán.
22
Egyéb.
11
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 504 | Kiírta: 98b468bba8, 2008. febr. 13. 11:54
Szerinted milyen élete van a borznak?
jó
62
nem jó
4
borzalmas
53
borzalomban él
79
csak hallottam, hogy valami bűzlik körülötte...
255
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 453 | Kiírta: 59950d4018, 2008. febr. 13. 11:04
Az utolsó mögött mi van?
Az utolsó utáni...
46
Az utolsó mögötti...
22
Valami mindig van ott is.
36
Te utolsó! után már nem sok jó van.
9
Ott kezdődnek a jó dolgok.
26
Utol-só? Az nemaz útszóró-só? De akkor hosszú ú...
1
Vagy: U tol só? Ez egy mondat? Gyenge a magyarod tesó, ez van mögötte.
3
A kórboncnok.
45
Még egy esély. Mindig van még egy, meg még egy meg még egy...
21
Semmi nincs a nagy semmi...az utolsó semmi után vajon van valami?
28
Az "utolsó mögött" a mögött van...vagy a "mi van?"
65
Mivan???
173
Ezt a szavazást kihagyom!
52
Szavazatok száma: 475 | Kiírta: 984ff08d0b, 2008. febr. 13. 10:50
Utolsó esély mindenkinek jár?
Igen
80
Nem
29
Nem mindenkine
46
Nem mindig
344
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 499 | Kiírta: 8106, 2008. febr. 13. 10:35
Császár vagy sima szülés párti vagy?
Császáros
62
Sima szülés
405
Ezt a szavazást kihagyom!
95
Szavazatok száma: 467 | Kiírta: 56e930fc2a, 2008. febr. 13. 10:16
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
