Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szeretsz kirándulni?
igen
518
nem
38
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 556 | Kiírta: romanmargo, 2008. márc. 15. 18:33
Melyik keresztnevet adnád a gyermekednek?
Barbara
223
Gabriella
167
Mindkettő
44
Ezt a szavazást kihagyom!
173
Szavazatok száma: 434 | Kiírta: gabcsyka, 2008. márc. 15. 18:00
Mit csinálsz a kimosott függönnyel?
centrifugázom, és nedvesen felteszem a karnisra
455
megszárítom, és úgy teszem fel a karnisra
26
megszárítom, kivasalom és úgy teszem fel a karnisra
84
megszárítom, és elteszem a szekrénybe
6
megszárítom, kivasalom és elteszem a szekrénybe
3
egyéb
54
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 628 | Kiírta: canon01, 2008. márc. 15. 17:51
Vichy vagy Nivea? (elsősorban az arcápoló krémekre gondolok) (név nélkül)
vichy
123
nivea
121
más
184
nem tudok dönteni
84
Ezt a szavazást kihagyom!
40
Szavazatok száma: 512 | Kiírta: 48d40f4ff5, 2008. márc. 15. 16:43
Az igaz, hogy a 2.szülés könnyebb, mint az első?
Igen
84
Nem
108
Nem tudom
339
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 531 | Kiírta: fb3d790ac9, 2008. márc. 15. 15:17
Dohányzó, vagy nem dohányzó asztalt foglalnál, ha egy étterembe szeretnél menni vacsorázni? (név nélkül)
Nem dohányzom, és nem dohányzó asztalt foglalnék, mert nem cigifüstben akarok enni.
373
Nem dohányzom, de dohányzó asztalt foglalnék, ha az asztaltársaságom többi tagja cigizik.
38
Dohányzom, és dohányzó asztalt is foglalnék, mert a kikapcsolódásomhoz hozzá tartozik a dohányzás is.
87
Dohányzom, de nem dohányzó asztalt foglalnék, mert nem cigifüstben akarok enni.
100
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 598 | Kiírta: safari, 2008. márc. 15. 14:27
Mennyire tanulsz könnyen?
Egy, maximum kettő -három elolvasás és minden megragad
147
Többször el kell olvasnom
236
Magolok (gyorsan el is felejtem)
43
Nehezen tanulok
72
Nehezen tanulok de kitartóan (nem adom fel )
14
Ezt a szavazást kihagyom!
48
Szavazatok száma: 512 | Kiírta: d69563b74c, 2008. márc. 15. 11:31
Viselsz kokárdát március 15-e tiszteletére?
Igen, már napok óta hordom, ma is feltűzöm/feltűztem.
35
Ma viselek.
94
Egy pár éve nem ...
202
Nem szoktam, nem érdekel.
128
Miért, milyen nap van ma?
4
Jaj, majdnem elfelejtettem!
6
Nem nyilatkozom.
57
Ezt a szavazást kihagyom!
46
Szavazatok száma: 526 | Kiírta: 9bbb5bd983, 2008. márc. 15. 09:37
Az a bizonyos hátsó fertály... (név nélkül)
A legbelső részt kozmetikus segítségével szőrtelenítem
18
A legbelső részt gyantával magam szőrtelenítem
3
A legbelső részt magam borotválom és így szőrtelenítem
117
A legbelső rész szőrtelenítését valamilyen krémmel oldom meg
18
Szerencsés vagyok, annyira nem szőrös, hogy ezen kelljen gondolkodnom
213
Szőrös, de nem zavar így nem is foglalkozom a szőrtelenítés kérdésével
50
Ezt a szavazást kihagyom!
134
Szavazatok száma: 419 | Kiírta: gézaki, 2008. márc. 15. 08:29
Te mennyit tudsz félretenni (megspórolni) egy hónapban? (név nélkül)
70.000-100.000 Ft
13
50.000-70000 Ft
12
20.000-50.000 Ft
48
10.000 Ft körül
61
semmit
359
100.000 Ft fölött
16
Ezt a szavazást kihagyom!
68
Szavazatok száma: 509 | Kiírta: 778a651802, 2008. márc. 15. 08:24
Mit gondolsz azokról a párokról, akik társaságban folyton csipkelődnek, néha kicsit gonoszkodva ugratják egymást?
Ha nem megy ez át nyilvános sértegetésbe, ám tegyék, sőt, néha velük/rajtuk vihogok.
177
Ha jól esik nekik tegyék, engem ugyan nem zavar, igaz, meg sem nevettet.
52
Gondolom, így próbálnak némi színt belevinni a kapcsolatba.
12
Hát, ha így visznek színt a kapcsolatukba, megette a fene!
12
Valami burkolt hatalmi harc-féle lehet ez.
29
Nem tudnám elképzelni magamról, hogy így éljek azzal, akit szeretek
38
Mi is így élünk, imádjuk egymást, semmi gond ezzel!
53
Engem szimplán csak idegesít.
13
Nem ismerem a jelenséget.
13
Nem is tudom, mit gondoljak.
29
Egyéb
106
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 534 | Kiírta: direne, 2008. márc. 15. 00:20
Megállapítások az életről.Válaszd ki melyik tetszik neked.
Az élet olyan mint a paradicsom, egyre rohadtabb.
32
Az élet életveszélyes. Eddig még mindenki belehalt.
49
Az élet egy habos torta, csak meg kell benne találni a habot.
42
Az élet szép, csak az emberek tönkreteszik.
142
Az élet olyan mint Közgáz: mindig gáz a vége!
3
Ha az élet egy játék, akkor GAME OVER...
7
Az élet olyan akár a cigi, gyakran megszívjuk!
33
Az életet nem kell túl komolyan venni eddig meg senki sem élte túl.
36
Szar ez az élet, de mi mégis nagykanállal esszük!
19
Nem az a baj, hogy életünk felét már leéltük, hanem az, hogy a szarabbik fele van hátra.
31
Az élet a legjobb üzlet - ingyen kapjuk!
7
Az élet olyan mint egy tekercs budipapir, annál gyorsabb minnél inkább a végén jársz.
5
Az élet nem nehéz, csak rossz a fogása..
6
Az élet olyan mint a ropi: jó, csak lehetne egy kicsit hosszabb.
17
Az élet olyan mint a gyerekruha: rövid, és mindig van benne valami büdös.
8
Az élet olyan mint a motor! Jól be kell rúgni!
6
Az élet elég hosszú, csak nem elég széles.
13
BULI az élet! Csak te nem kaptál meghívót.
21
Az élet drága, de ebben az árban benne van az évi egyszeri Nap körüli utazás.
68
Az életemen fekszem és sehogyan sem tudok lemászni róla.
4
Ezt a szavazást kihagyom!
68
Szavazatok száma: 549 | Kiírta: 9bc47feccc, 2008. márc. 14. 21:03
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
