Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Neked volt gyermekkorodban földgömböd?
igen, sokat használtam tanuláshoz
65
igen, de nem használtam, csak dísz volt
152
igen volt, de összetört, nem szerettem, egyéb
2
igen volt és még most is meg van
57
nem volt, de szerettem volna
204
nem volt, de nem is szerettem volna
90
nem tudom mire gondolsz...
3
egyéb
18
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 591 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. dec. 18. 18:43
A keresztszülőket...
a szülők kérik hogy legyenek azok.
517
A keresztszülő kéri a szülőket, hogy az lehessen.
3
Így is, úgy is szokás.
43
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 563 | Kiírta: M_Marcsa, 2008. dec. 18. 16:25
Erkölcs vagy boldogság?
Erkölcs.
72
Boldogság.
409
Ezt a szavazást kihagyom!
82
Szavazatok száma: 481 | Kiírta: lampakorte, 2008. dec. 18. 15:35
Kisgyermekesek!Szombat munkanap.Ennek ellenére nálatok az ovi:
Zárva lesz,pedig mindketten dolgozunk,így meg kell oldanunk valahogy
10
Zárva lesz,de nem dolgozom
24
Nyitva lesz
54
Nem érint,nem akarok szavazni
382
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: b9662b68b3, 2008. dec. 18. 13:52
Te határozott személyiség vagy?
Igen! Azt hiszem :)
135
Igen. Szeretem én irányítani és kézben tartani a dolgokat.
148
Igen. De nem mindig szeretem, hogy ilyen vagyok!
62
Nem. Sajnos nem, mert nincs önbizalmam...
107
Nem. Mindig az van, amit más akar :(
6
Nanááá, csak így lehet boldogulni!
11
A makacsság, a konokság, annak számít?
53
Határozott vagyok, így határozottan nem szavazok!!!
59
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 581 | Kiírta: Változó, 2008. dec. 18. 13:09
Ha gyászolsz/gyászolnál, akkor
Fekete, sötét színű ruhában jársz/járnál egy évig
19
Fekete, sötét színű ruhában jársz/járnál annyi ideig, amíg szükségét érzed
211
Visszafogott öltözetbe (nem rikító színű) ruhába jársz/járnál egy ideig
38
Az öltözködés marad a régi, csak fekete szalagot tűzöl/tűznél a kabátodra
12
Nem a külsőségek a fontosak (vagy egyéb indok miatt), marad minden a régiben
285
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 565 | Kiírta: SDitti, 2008. dec. 18. 12:59
Jártál-e már a budapesti Aquaworldben?
Igen, és tetszett.
18
Igen, de nem tetszett.
0
Igen, de nem tudom eldönteni, hogy tetszett-e. :)
2
Nem.
526
Ezt a szavazást kihagyom!
1
Szavazatok száma: 546 | Kiírta: emagdi, 2008. dec. 18. 12:58
Ha tél, akkor...
száraz, enyhe
33
latyakos enyhe
0
száraz, de jó csípős
13
kevés hó
18
jó sok hó
253
mindegy csak hó és hideg ne legyen
11
utálom a telet
62
mikor lesz már tavasz
59
hó, de csak karácsonykor
82
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 531 | Kiírta: 39f5f6877d, 2008. dec. 18. 12:48
Barátok közt: összejön ma Emma és Alex?
Igen! :)))
73
Igen! :(((
18
Nem, Alex ezúttal is elhajtja Emmát.
40
Nem, Emma gondolja meg magát.
1
Nem, mert András közbelép.
17
Passz.
79
Nem nézem a sorozatot.
260
Egyéb.
20
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 508 | Kiírta: virgilius, 2008. dec. 18. 11:12
Ültél?
nem
341
igen
9
nem,de nem is akarok
99
nem,de szeretnék
5
ültem,de nem volt jó
2
ültem,és szuper volt
18
Ezt a szavazást kihagyom!
68
Szavazatok száma: 474 | Kiírta: Evelynke, 2008. dec. 18. 11:02
Kisgyereked van, és kell a munka. Elvállalnál egy állandó éjszakai munkát, ami egy héten 5 napot tart, 18-06 óráig?
Igen, de csak addig míg nincs jobb
239
Igen mert így nyugodtabb,praktikusabb,elmehetek értük az oviba,ha betegek, nappal fixen otthon vagyok.
19
Semmiképp.Mire hazérek a párom nincs otthon, mire ő ér haza, addigra én megyek el, ez nem tesz jót a kapcsolatnak
47
Nem mennék el éjszakásnak egyáltalán akkor sem ha nagyok a gyerekeim, vagy nincsen családom
77
Egyéb
79
Ezt a szavazást kihagyom!
47
Szavazatok száma: 461 | Kiírta: 2bd4f10c49, 2008. dec. 18. 10:55
Szerinted, ha egy pap is lenne a Hoxán? (név nélkül)
Jó lenne.
45
Nem foglalkozom ezzel.
411
Örülnék neki, vallásos vagyok.
25
Örülnék nek, pedig nem vagyok vallásos.
23
Egyéb.
50
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 554 | Kiírta: Rozália, 2008. dec. 18. 10:01
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
