Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Használsz újratölthető ceruzaelemeket?

igen, ahol tudom, használom, megéri őket használni
356
igen, de nincs belőle sok
129
nem használok
139
még nem jutott eszmebe, hogy használjam
10
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 634 | Kiírta: Tretorian, 2008. dec. 25. 13:48

Felétek is fehér volt a táj reggelre?

igen, nagyon örültünk neki, még most is esik, remélem megmarad
13
igen, nagyon örültünk neki, de már nem esik
84
igen, de sajnos már olvadozik
52
igen, de sajnos már el is olvadt
69
felénk nem volt fehér a táj, irigykedem most azokra, akiknél igen
180
felénk nem volt fehér a táj, nem is hiányzik
83
egyéb
98
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 579 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. dec. 25. 12:21

ÁFA-köteles a természetbeni adomány (ez, sajnos, nem vicc!)

Fölháborító!
403
Végül is, törvény írja elő!
20
Hála Istennek, végre az adakozók is keményebben megadóztatnak!
1
Szükség van egyáltalán adakozásra?
1
A karitatív szervezetek már így is túl gazdagok! Rájuk fér egy kis karcsúsítás!
8
Szükség van egyáltalán karitatív szervezetekre?
5
Ezt a szavazást kihagyom!
121
Szavazatok száma: 438 | Kiírta: szimre, 2008. dec. 25. 10:16

Szoktál menni Karácsonykor templomba?

igen, feltétlenül
106
nem járok templomba
417
nem megyek, nem érünk rá
30
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 553 | Kiírta: lex2008, 2008. dec. 25. 09:55

Haragszol a volt pasidra?

Igen mert megcsalt
19
Igen mert nem foglalkozott velem
15
Igen mert csúnyán elhagyott
28
Nem mert nem szerettem
110
Nem én hagytam el
79
Nem mert jóban vagyunk még mindig
80
Nem mert még mindig szeretem
15
Ezt a szavazást kihagyom!
270
Szavazatok száma: 346 | Kiírta: alexandracska83, 2008. dec. 24. 20:09

Vennél elektromos autót, ha lenne bőven pénzed ilyen célra?

Igen, mindenképp, akár fő/családi autónak is.
106
Igen, vennék, de csak második/városi autónak.
55
Csak akkor vennék, ha már rövidebb idő alatt (mondjuk pár perc alatt) feltölthetők.
9
Csak akkor vennék, ha már hosszabb út megtételére (300+ km) is alkalmasak egy töltéssel.
6
Csak akkor vennék, ha mindkét fenti feltétel teljesült már.
25
Csak akkor vennék, ha már 400 forint felett van a benzin/dízel litere.
0
Csak akkor vennék, ha már 800 forint felett van a benzin/dízel litere.
1
Talán, nem vagyok biztos benne.
161
Nem, nem vennék, drágák, sok velük a probléma, stb.
11
Nem, nem vennék, majd 1-2 évtized múlva csak, ha már bevált a technológia.
18
Nem, nem vennék, számomra az autó az benzines vagy dízel.
15
Mire elterjednek az elektromos autók, úgyis kivetnek extra adót az "autó áramra", nehogy már olcsó legyen közlekedni...
21
Szerintem nem ez a jövő útja, hanem a hidrogén üzemanyagcellás autók.
9
Szerintem nem ez a jövő útja, hanem valami egészen más.
41
Ezt a szavazást kihagyom!
86
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: b38fef89a3, 2008. dec. 24. 19:21

Volt már, hogy a lázas készülődés közepette elfelejtettél valakinek ajándékot venni? Én igy jártam :( (név nélkül)

Igen, egyszer és szörnyen éreztem magam miatta
56
 
Igen, de nem zavart engem sem és őt sem
6
 
Nem, eddig még mindenki kapott valamit
368
 
Egyébként sem veszek mindenkinek
61
 
Sajnos többször is előfordult már hogy kimaradt valaki nem tudok mindenre egyszerre figyelni :S
4
 
Egyéb
60
 
Ezt a szavazást kihagyom!
21
 
Szavazatok száma: 555 | Kiírta: Forever Love, 2008. dec. 24. 17:22

Van valakinek karácsonyi hangulata?

Igen, nagyon, főleg most
147
Már hónapokkal ezelőtt is megvolt
34
Nem tudom, mi van velem, de nincs
248
Nincs, mert üzlet lett az egész
76
Ezt a szavazást kihagyom!
87
Szavazatok száma: 505 | Kiírta: Detty02, 2008. dec. 24. 15:56

Mit készítetek karácsonykor?

halászlé
212
fasirt
9
csontleves
28
rántott hús
119
Ezt a szavazást kihagyom!
212
Szavazatok száma: 368 | Kiírta: Cicuskám, 2008. dec. 24. 15:35

Szex karácsonykor? (név nélkül)

naná, egy meghitt éjszakában a párommal!!!
73
 
karácsonykor tuti nem kéne
13
 
úgy mint máskor, ha van kedv lehet, ha nem nem:)
413
 
Ezt a szavazást kihagyom!
111
 
Szavazatok száma: 499 | Kiírta: Tretorian, 2008. dec. 24. 13:39

Mivel kezelik a PCOS-edet?(amikor épp nem babaprojekt van)

Nem tudom mi az
255
Nekem nincs
143
Fogamzásgátlóval
7
Metforminnal
21
Nem kezeltetem
13
Egyéb(megírom priviben)
9
Ezt a szavazást kihagyom!
103
Szavazatok száma: 448 | Kiírta: 8565183eb5, 2008. dec. 24. 11:16

Tudsz varrni?

igen, ez a szakmám
33
igen, de nem ez a szakmám
69
igen, de csak apróbb dolgok (felhajtás, gombfelvarrás)
170
igen
29
próbálkozom, néha sikerül
88
nem tudok, de szeretnék megtanulni
60
nem tudok és nem is szeretnék megtanulni varrni, van varrónőm
61
egyéb
82
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 592 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. dec. 24. 07:50
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook