Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
10-es skálán mennyire tartod nagyképűnek Kinter Oszkárt? (név nélkül)
1
11
2
4
3
6
4
3
5
22
6
8
7
7
8
19
9
28
10
277
Nem ismerem
241
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 626 | Kiírta: KB, 2009. jan. 15. 21:37
Pánikbetegség...volt már benne részed?
Igen volt, de meggyógyultam, kigyógyultam belőle...
73
Igen, és sajnos még mindíg az vagyok...
61
Nem, szerencsére nem volt..
400
Mi az a pánikbetegség???
12
Ezt a szavazást kihagyom!
62
Szavazatok száma: 546 | Kiírta: eb3745168d, 2009. jan. 15. 21:30
RTL Klub műsorvezetők: Marsi Anikó a jobb, vagy Barabás Éva?
Marsi Anikó
118
Barabás Éva
57
nekem olyan mindegy...
233
nem nézem ezt a csatornát
42
mindkettő jó műsorvezető
77
ez is egy hülye szavazás
52
egyéb válasz
28
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 607 | Kiírta: ca6273a8a5, 2009. jan. 15. 19:42
Szerinted ízléses a haspóló?
igen, én is szeretem, ezt hordom télen nyáron
5
igen, én is szeretem és hordom is, de csak nyáron, jó időben
56
szerintem az, de én nem hordom, fázós vagyok, nem olyan az alakom
93
nem az, nem is hordom
51
nekem nem tetszik, de van akinek jól áll
260
elítélem, főleg ha télen is hordják
58
egyéb
79
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 602 | Kiírta: moncsicsi83, 2009. jan. 15. 19:17
Milyen módon tudsz egész nap 'hoxázni', netközelben lenni? (név nélkül)
dolgozom; munkahelyemről
70
otthonról; munkanélküli vagyok
40
otthonról; tanuló vagyok
67
otthonról; beteg vagyok
9
otthonról; szülésin, gyes-en, gyed-en, stb. vagyok
126
otthonról; nem dolgozom (nincs rá szükségünk)
9
otthonról; nyugdíjas vagyok
34
internetkávézóból
2
egyéb
161
nem érint/nem érdekel a kérdés
67
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 585 | Kiírta: 7abb7adbf0, 2009. jan. 15. 18:59
Együtt szoktál/szoktatok aludni a lányoddal/fiaddal?
Kicsi kora óta velünk alszik (1éves)
5
Kicsi kora óta velünk alszik (2éves)
9
Csak mostanában szokott a szülői ágyba
5
Van, hogy nálunk köt ki, de nem rendszeresen
77
Soha
105
Mi van? Egy ágyban a gyerekemmel? Viccelsz?
8
Már csak az kellene
8
Velünk alszik és ez mindkettőnknek (apa-anya) természetes
11
Csak velem alszik, apa külön
15
Igen
38
Ezt a szavazást kihagyom!
280
Szavazatok száma: 281 | Kiírta: Panka78, 2009. jan. 15. 18:20
A hoxán csupa olyan ember szavaz (általában), aki mindig otthon van, nem dolgozik, nem érdekli semmi, de van "párja'?
A szavazások alapján úgy tűnik... =)
9
Nekem még nem tűnt fel
100
Most, hogy mondod, van benne valami!
17
Igen, én is ilyen vagyok
13
Ugyanmár, ez nem is így van
334
Ha-ha-ha... =)
44
Szerintem nem vicces =/
38
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 555 | Kiírta: 48d40f4ff5, 2009. jan. 15. 17:04
Szereted a Dove dezodorokat?
Igen
304
Nem
234
Nem ismerem őket
60
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 598 | Kiírta: 6f773a273c, 2009. jan. 15. 16:27
Vágysz komoly kapcsolatra?
Igen
240
Nem
47
Ha volna kivel..
34
Ezt a szavazást kihagyom!
251
Szavazatok száma: 321 | Kiírta: Bogyó *, 2009. jan. 15. 14:50
Szerinted melyik a nagyobb csapás?
Szmog
5
Pénzügyi válság
83
Gázellátási zavarok
5
Ónos eső
10
Infláció
4
Női emancipáció
9
Munkanélküliség
393
az éghajlat melegedése
67
Ezt a szavazást kihagyom!
43
Szavazatok száma: 576 | Kiírta: 68f3da251d, 2009. jan. 15. 14:49
Készülsz nyaralni?
Igen már be is fizettem
25
nem ,mert nincs rá pénzem
138
megyek de még nem tudom hova és miből
132
nem szoktam nyaralni menni
78
egyéb
197
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 570 | Kiírta: e4e7b0a5fb, 2009. jan. 15. 13:46
Ha nincs időd, vagy kedved főzni milyen megoldást választasz?
Beülök valahová (gyorsétterem,kínai kajálda,pizzéria ...stb)
25
Rendelek ételt
69
Veszek valami konzervet,vagy olyat amit csak melegíteni kell otthon,lehet az akár mirelit készétel is
29
Büfében veszek lángost, palacsintát, fornettit, vagy egyéb péksüteményt
6
Eszek inkább szendvicset,vagy azt ami épp van otthon
340
Átugrom a szülőkhöz, vagy anyóshoz(ha van),és ott eszem
3
Nekem mindig van kedvem főzni,és időm is van rá ha akarom
38
Egyéb válaszlehetőség
101
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 611 | Kiírta: 7dea0ad493, 2009. jan. 15. 12:54
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
