Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Berendeztem az új lakásom. Ciki, hogy van rengeteg tartozásom, mindent hitelre vettem?
igen !
41
nem, dehogy
78
nem tudnék éjjel nyugodtan aludni a te helyedben...
124
ismerek ilyet, nem te vagy az egyetlen..
295
hát nem vagy szégyenlös az biztos
18
Ezt a szavazást kihagyom!
36
Szavazatok száma: 556 | Kiírta: porbafingó Eva, 2009. jan. 20. 16:32
Menstruáció alatt érdemes hajat festeni?
Nem, mert úgysem fogja meg.
193
Persze, semmi köze hozzá.
59
Én olyankor is befesten, nem oszt, nem szoroz.
95
Hááááátttttt.. (nem tudom):D
85
Miért? Befolyásolja? Erről én nem is tudtam.
135
Ezt a szavazást kihagyom!
59
Szavazatok száma: 567 | Kiírta: Panka78, 2009. jan. 20. 14:29
Vállalnál donortól gyereket, ha a párod teljesen meddő lenne?
igen
257
nem
213
Ezt a szavazást kihagyom!
142
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: de894a7134, 2009. jan. 20. 10:32
Miután elvégezte a kutyád a nagydolgát, felszeded a melléktermékét? (név nélkül)
Igen
129
Nem
83
Nincs kutyám:)
357
Ezt a szavazást kihagyom!
64
Szavazatok száma: 569 | Kiírta: coline, 2009. jan. 20. 08:53
Te elvennéd a magas jövedelműektől a családi pótlékot?
Igen.
423
Nem.
211
Ezt a szavazást kihagyom!
59
Szavazatok száma: 634 | Kiírta: Ildenc, 2009. jan. 20. 08:10
Azért nem adatom be az influenza elleni védőoltást, mert
nem hiszek benne,hogy segítene
196
drága
3
akár még árthat is
170
nem szoktam elkapni
67
ami nem öl meg, az erősít
84
...de igen, beadattam
47
Ezt a szavazást kihagyom!
83
Szavazatok száma: 567 | Kiírta: ae35f2228a, 2009. jan. 20. 07:20
Szerinted a mai gazdasági helyzetben (és 32 felé közeledve) harmadik gyereket bevállalni butaság?
igen
89
talán
280
NEM! (gyarapodjatok, sokasodjatok...)
249
Ezt a szavazást kihagyom!
48
Szavazatok száma: 618 | Kiírta: matyi78, 2009. jan. 20. 06:50
Általában hogyan forralsz vizet (pl. teához)?
Elektromos vízforralóval.
238
Mikrohullámúban.
100
Elektromos tűzhelyen.
29
Gáztűzelyen.
300
Bográcsban szabad tűzön :-)
4
Nálunk nem kell forralni, a melegvizes csapből szinte forrásban lévő víz jön amúgy is.
4
Nem szoktam vizet forralni.
12
Egyéb.
27
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 714 | Kiírta: b38fef89a3, 2009. jan. 19. 22:54
Van elektromos futógéped?
Van és szeretem
16
Tervezek venni
19
Nincs
564
Van és el szeretném adni
1
Van de nem használom
10
Van de nem szeretem
1
Egyéb
6
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 617 | Kiírta: 8565183eb5, 2009. jan. 19. 22:12
Figyelemmel kíséred az euro - Ft árfolyam változást?
Egyáltalán nem érdekel
79
érdekel, mert van devizahitelem
97
érdekel, mert most akarok hitelt felvenni
5
nem érdekel, úgy sem rajtam múlik
79
ettől nem lesz több pénzem
220
vállalkozásom miatt érint -nap mint nap
29
Ezt a szavazást kihagyom!
93
Szavazatok száma: 509 | Kiírta: lehoagi, 2009. jan. 19. 22:04
Mit szóltok ahhoz, ha a férfi a nőre élvez el? (név nélkül)
Fujjj undorító!!!!
59
Szeretem
266
Hallani sem akarok róla!!!!
23
Nem pazarolunk babát szeretnénk!:)
38
Ezt a szavazást kihagyom!
248
Szavazatok száma: 386 | Kiírta: f7c1a18adb, 2009. jan. 19. 21:37
Csepeli gyújtogató
elmebeteg
470
bosszúálló
25
csak simán garázda
33
Ezt a szavazást kihagyom!
67
Szavazatok száma: 528 | Kiírta: e4e7b0a5fb, 2009. jan. 19. 21:28
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
