Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Milyen cumisüveget használsz?

MAM
11
Avent
56
Canpol
0
Nuk
19
Chicco
12
Nuby
2
Babylove
7
Ezt a szavazást kihagyom!
377
Szavazatok száma: 107 | Kiírta: 0cd20422ec, 2009. jún. 2. 18:13

A mobilodat tokban tartod?

nem, tök felesleges
414
igen, speckó mobiltartó tokom van
51
igen, plüss tokban tartom
29
egyéb tokban tartom
55
nincs mobilom
4
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 553 | Kiírta: moncsicsi83, 2009. jún. 2. 17:10

Milyen idegen nyelvet beszélsz folyékonyan?

német
61
angol
133
orosz
10
francia
8
olasz
2
kínai
3
japán
2
nem beszélek idegen nyelvet...
245
Ezt a szavazást kihagyom!
83
Szavazatok száma: 464 | Kiírta: 8f85ee0c43, 2009. jún. 2. 16:23

Mi fáj jobban a szülés folyamán?

tágulás
182
a baba kijövetele
15
minden folyamat egyformán fájdalmas
28
császároztak
48
a szülés utáni napok a legfájdalmasabbak
16
még nem szültem
201
férfi vagyok
32
nem ezek a legfájdalmasabbak, hanem .... (ha akarod írd meg)
23
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 545 | Kiírta: Ici-pici, 2009. jún. 2. 15:27

Ha egy pár szakít, de mindkettőjüknek barátja voltál, megszakítanád bármelyikkel is a kapcsolatot?

IGEN
8
NEM
489
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 497 | Kiírta: f427660e28, 2009. jún. 2. 15:15

Voltál már olyan fogorvosnál, aki nem húzott gumikesztyűt, amikor a fogadat csinálta?

nem
219
igen
247
ilyenhez Én nem is mennék
36
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 502 | Kiírta: 6759208d08, 2009. jún. 2. 14:26

Melyiket választanád a két rossz közül?

szakirány ami érdekel, de nem lesz lehetőséged helyben elhelyezkedni vele, vagy
145
szakirány ami nem az erősséged, nem vonz, de nagyobb eséllyel lenne munkád a közelben
298
Ezt a szavazást kihagyom!
79
Szavazatok száma: 443 | Kiírta: Elfelejtett jelszó, 2009. jún. 2. 12:54

Idéztél már szellemet?

Igen és kommunikáltam is velük!
33
Igen, de nem sikerült..
73
Nem próbáltam, nem is érdekel.
328
Nempróbáltam, de szeretném.
49
Igen, és kommunikáltam is azzal a valamivel.. de nem tudom szellem e?
22
Ezt a szavazást kihagyom!
43
Szavazatok száma: 505 | Kiírta: briell, 2009. jún. 2. 09:43

Szeretnétek, hogy az idén legyen Hoxa találkozó?

Igen,jó lenne
66
Nekem mindegy úgy sem tudok elmenni
227
Igen,és nagyon szivesen elmennék
20
Nekem mindegy,én úgy sem mennék el
154
Már volt az idén
1
Ezt a szavazást kihagyom!
53
Szavazatok száma: 468 | Kiírta: kisfüles, 2009. jún. 2. 08:17

Szerinted igénytelen, ha egy nő nem festi se a láb, se a kézkörmét?

Igen
11
Nem
622
Talán
13
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 646 | Kiírta: a2d0ded793, 2009. jún. 2. 06:45

Ezek között egy a helyes, szerinted melyik az?

méretszkedni
16
méreckedni
24
mérezkedni
1
mérecködni
2
méredzkedni
27
méreszkedni
4
mérecckedni
1
méretkezni
378
Fogalmam sincs.
19
Nincs jelentösége,mindegyiket meg lehet érteni.
13
Ezt én is szeretném tudni.
16
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 501 | Kiírta: 021ff75d72, 2009. jún. 2. 00:51

Ha szoknya, akkor...

rövid-miniszoknya
54
térd fölé érő
85
térd alá érő
56
lábszárközépig érő/midi/
13
teljesen hosszú/maxi/
29
egyáltalán nem hordok szoknyát
167
többfélét is hordok
170
férfi vagyok:)
29
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 603 | Kiírta: Miss Angel, 2009. jún. 1. 23:27
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook