Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Ismered Posta Imrét?

igen
30
nem
312
ki az?
63
nem érdekel
33
ha érdekel kattints ide küldök vmit ;)
16
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 454 | Kiírta: nirvana06, 2009. dec. 14. 10:27

HA van wokod, szereted vagy nem?

Igen
132
nem
30
ritkán használom
67
szeretnék egyet
107
Ezt a szavazást kihagyom!
124
Szavazatok száma: 336 | Kiírta: d0b7178f40, 2009. dec. 14. 09:32

Milyen illatot kedvelsz leginkább, ha tisztítószerről van szó?

Citrus illatot!
141
Fenyő illatot!
13
Tengeri illatot!
47
Marseille szappan illatot!
3
Virág illatot!
179
Mézes illatot! Pl.méhpempős bútorápoló.
19
Ecetes illatot!
2
Klóros illatot!
17
Nem találtam megfelelőt,más illatot!
28
Nem érdekel,nem fontos az illat!
33
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 482 | Kiírta: d4b0dd2692, 2009. dec. 14. 00:10

Nálad is vacakol mostanában a citromail?

igen
59
nem
107
nincs cm-em
325
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 491 | Kiírta: whitehill, 2009. dec. 13. 19:22

Szerinted egy 7 éves kisfiúnak mi a legjobb időtöltés, hogy a koncentrációképessége erősödjön?

Lovaglás
59
Társastánc
96
Úszás
197
Vívás
50
Ezt a szavazást kihagyom!
76
Szavazatok száma: 402 | Kiírta: haljud, 2009. dec. 13. 18:02

Hallottál már az Agel gél-szuszpenziós termékről? (név nélkül)

igen
11
 
nem
445
 
Ezt a szavazást kihagyom!
5
 
Szavazatok száma: 456 | Kiírta: babapiskotaa, 2009. dec. 13. 16:14

Te rajtahagyod a szaloncukros papírt a fán, ha kieszed a cukrot?

-nem sosem, pedig még gyerek vagyok
3
-nem, sosem, pedig már felnőtt vagyok
101
-felnőtt vagyok, gyerekként előfordult, most már nem
96
-gyerek vagyok, mindig rajtahagyom
3
-csak a gyerekeim hagyják rajta, én nem
4
-felnőtt vagyok, mindig rajtahagyom
81
-egyéb
212
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 500 | Kiírta: 546185aeac, 2009. dec. 13. 15:58

Játszottál az alábbi DOS-os játékokkal régen?

Aladdin
67
Prehistorick
13
Fow of Titus
1
Mortal Kombat
29
Supaplex
7
Igen, többel is, de nem tetszettek
11
Igen, szinte minddel és imádtam őket
39
Nem ismertem őket/Nem volt gépem
278
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 445 | Kiírta: pritta, 2009. dec. 13. 15:46

'Utoljára ekkor volt itt:' hány percenként frissül?

3
10
1
19
2
5
4
0
5
158
Ezt a szavazást kihagyom!
252
Szavazatok száma: 192 | Kiírta: f303be5590, 2009. dec. 13. 15:38

Melyik a jobb tea?

Milford
113
Teekanne
24
Dilmah
6
Gárdonyi teaház
18
Lipton
155
mindegyik
51
egyiket sem ismerem
11
más
134
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 512 | Kiírta: Enikő25, 2009. dec. 13. 14:29

Praktikus a fából készült kenyértartó?

Igen, nekem olyan van és szeretem
187
Van olyanom, de nem használom, másban tárolom a kenyeret
38
Nincs olyanom, de szeretnék
43
Nincs kenyértartóm, szerintem teljesen felesleges
179
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 447 | Kiírta: aminee, 2009. dec. 13. 13:01

Tartózkodási/letelepedési engedély mennyi idő alatt szerezhető be, ha az illető felesége és gyereke is magyar áll.polgár

nem tudom
371
tudom/ezzel foglalkozom és szivesen segitek(irok üzit...köszi:)
2
nem érdekel
24
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 397 | Kiírta: Kima21, 2009. dec. 13. 12:53
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook