Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szerinted, milyen olimpiai aranyérem születik ma éjjel(GMT) férfi műkorcsolyázásban?
orosz
30
amerikai
13
japán
3
svájci
3
kanadai
6
cseh
1
kazaksztáni
1
Nem tudom,de kiváncsi vagyok rá.
83
Nem tudom,de nem is érdekel.
258
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 398 | Kiírta: Tavaszi szellő, 2010. febr. 18. 16:48
Tudod honnan ered a tantusz elnevezés?
Igen. Egy növény termése, ami ha megérett, leesik és puffan.
6
"Leesett a tantusz." - de a jelentésén sosem gondolkodtam el.
32
Nem tudom, hogy mit jelent.
52
A 80-as évekig, míg nem voltak érmével használható telefonok, tantuszt dobtak a készülékekbe a telefonáláshoz.
320
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 410 | Kiírta: Boszi Juci, 2010. febr. 18. 15:54
Elégedett vagy a melleiddel? (név nélkül)
Igen, az alakjával és a méretével egyaránt (természetesek)
168
Igen, az alakjával és a méretével egyaránt (plasztikázott)
9
Csak a méretével, az alakjával már kevésbé. :-(
80
Csak az alakjával, a méretével már kevésbé. :-(
46
Sem az alakjával, sem a méretével nem vagyok elégedett (ha tehetném plasztikáztatnám)
54
Sem az alakjával, sem a méretével nem vagyok elégedett (de semmiképp sem plasztikáztatnám)
52
Nem foglalkoztat a mellem kinézete, így a kérdés nem érint.
24
Férfi vagyok.
27
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 460 | Kiírta: 30696edd32, 2010. febr. 18. 15:14
Szeretnél gyereket? ( A későbbiek folyamán?) (név nélkül)
a későbbiekben igen
161
nem szeretnék soha
23
nem tudom, lehet, majd később beérik a fejem és majd szeretnék de jelenleg nem akarok soha
23
van már gyerekem de még szeretnék
51
van már gyerekem és nem szeretnék többet
164
van már gyerekem és nem tudom hogy szeretnék-e még
39
Ezt a szavazást kihagyom!
41
Szavazatok száma: 461 | Kiírta: nirvana06, 2010. febr. 18. 13:09
Miért prűdek a nők?
Mert ezt várják el tőlük...
25
Mert nem volt még jó szexben részük...
52
Mert félnek,hogy rossz erkölcsűnek tünnek...
238
Ezt a szavazást kihagyom!
128
Szavazatok száma: 315 | Kiírta: d1134c8b65, 2010. febr. 18. 12:37
Szerinted jobb így az iwiw, hogy levették, hogy ki volt a meghívó küldője?
-engem eddig sem zavart
79
-zavaró, mert igy több lesz a kamu regisztrációs
12
-nem tűnt még fel, egyéb válasz
344
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 435 | Kiírta: 546185aeac, 2010. febr. 18. 12:03
Melyik macskahős a legszimpatikusabb?
Csizmás Kandúr
35
Garfield
145
Szerénke és Lukrécia(Frakk)
75
Cicamica(Futrinka utca)
22
Tom a macska(Tom és Jerry)
104
Macskusz Kitekattusz
10
Egyik sem
48
Nincs a listában
31
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 470 | Kiírta: 61fc1393dd, 2010. febr. 18. 11:51
Mennyiért adnád magánbölcsibe Kicsidet? (luxus szintű)
mindegy, csak szuper legyen
19
70 000 Ft havonta
3
60 000 Ft havonta
3
55 000 Ft gavonta
0
50 000 Ft havonta
8
45 000 Ft havonta
1
40 000 Ft havonta
27
sosem adnám magánbölcsibe a gyerekem
263
Ezt a szavazást kihagyom!
124
Szavazatok száma: 324 | Kiírta: napfenyreka, 2010. febr. 18. 10:36
CSI Miami vagy Nyomtalanul?
Nézem mindkettőt, a CSI jobban tetszik.
63
Nézem mindkettőt, a Nyomtalanul jobban tetszik.
22
Csak a CSI-t nézem.
120
Csak a Nyomtalanult nézem.
7
Egyiket sem nézem.
215
Nem ismerem őket.
18
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 445 | Kiírta: mreich, 2010. febr. 18. 09:27
Tudod, hogy mi az 'IGLICE'? google nélkül
igen, madár
343
igen, növény
48
nem
71
nem tudom, de érdekel... (irj privit és megmondom)
9
kihagyom
24
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 495 | Kiírta: Hexike, 2010. febr. 17. 20:49
Joshi Barat immunrendszer erősítő teája adható gyerekeknek is?
Igen
5
Nem
13
Nem tudom
420
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 438 | Kiírta: dus, 2010. febr. 17. 20:29
Mit tennél, ha este 8 órakor jönne "ordítva" a Family Frost-os autó?
Semmit
429
Kimennék, megállítanám és megkérdezném hogy komolyan gondolja-e?
45
Felhívnám az igazgatót.
8
Elkérném a sofőrtől a főnöke címét, felkeresném és én is dudálni kezdenék neki este 8-kor.
14
Fogyasztóvédelemhez fordulnék.
19
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 515 | Kiírta: lizesett, 2010. febr. 17. 20:28
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
