Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Téged zavar, ha kölni helyett vízzel, szódával locsolnak meg?

Igen, zavar, de engedem.
24
Igen, nagyon zavar, nem is engedem!
42
Nem kellemes, de mivel eredetileg ez a hagyomány... Hagyom magam.
38
Egyáltalán nem zavar...
180
Nem szoktak vízzel, szódával meglocsolni, nem tudom, mit reagálnék.
126
Ezt a szavazást kihagyom!
83
Szavazatok száma: 410 | Kiírta: 20d4cf5312, 2010. ápr. 3. 09:39

Eltört kézzel mennél dolgozni, vagy táppénz?

Mennék dolgozni, a mai világban a munkahely fontos, meg kell becsülni
21
egész végig táppénzt vennék ki, az egészségem fontosabb
91
az első gipszes hétre táppénzt vennék ki, hogy kicsit pihentessem
40
ha kicsit is el tudom látni a feladatom, akkor mennék dolgozni
220
nem tudom
102
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 474 | Kiírta: moncsicsi83, 2010. ápr. 3. 08:41

Megdöbbentett Daróczi halála? (név nélkül)

Igen,nagyon!
353
 
Nem,számítottam rá!
42
 
Ezt a szavazást kihagyom!
137
 
Szavazatok száma: 395 | Kiírta: e416ca8fa0, 2010. ápr. 3. 07:41

Szerinted Mona Lisa titkát, amely a legvalószínűbb, melyik országban publikálták először?

USA
2
Franciaország
8
Németország
1
Magyarország
137
Olaszország
19
Egyesült Királyság
0
Ezt a szavazást kihagyom!
276
Szavazatok száma: 167 | Kiírta: vica009, 2010. ápr. 2. 22:35

Második gyermeked mekkora súllyal született?

jóval kisebbel, mint az első
13
pár dekával kisebb, mint az első
53
kicsit nagyobbal, mint az első
70
egyenlő
18
sokkal nagyobbal, mint az első
24
nincs, csak egy gyermekem
105
egyáltalán nincs még gyerkőcöm
190
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 473 | Kiírta: Dudika14, 2010. ápr. 2. 21:55

Szerinted szép Victoria Beckham?

Szép
66
Nem szép
272
Ronda
47
A Spice Girls-ös időkben szebb volt
106
Nagyon szép
2
Nem tudom ki ő
9
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 502 | Kiírta: csillubaba, 2010. ápr. 2. 20:38

Emeletes házban dohányoztok ablakban, vagy erkélyen.A csikket hová dobjátok?

A hamutartóba eloltom.Ha nincs,kérek valamit ahol elolthatom.
128
Kidobom az ablakon, vagy az erkélyen.
5
Mikor hogy.
10
Nem érint......
342
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 485 | Kiírta: mmariska, 2010. ápr. 2. 18:37

Hogyan tartjátok kutyátokat/kutyáitokat? (név nélkül)

Kizárólag lakásban.
1
 
Lakásban, de sétáltatni szoktuk.
57
 
Kizárólag udvaron.
133
 
Udvaron, többnyire szabadon, de néha megkötjük/kennelbe zárjuk.
35
 
Udvaron, állandóan láncon.
3
 
Udvaron, állandóan kennelben/kis zárt területre elkerítve.
8
 
Nem érint, nem tartok kutyát.
215
 
Egyéb.
43
 
Ezt a szavazást kihagyom!
7
 
Szavazatok száma: 495 | Kiírta: a7cc68ff82, 2010. ápr. 2. 17:43

Kértél és kaptál már valamilyen önkormányzati segélyt? (névtelen) (név nélkül)

Nem még soha.
341
 
Csak lakásfenntartási támogatást kapok/kaptam.
17
 
Egyszer-kétszer kértem/kérek átmeneti segélyt.
23
 
Rendszeres szociális segély kapok/kaptam.
18
 
Rendszeres gyermekvédelmi támogatást kapok/kaptam.
27
 
Ezek közül többet is igényeltem már.
28
 
Ezt a szavazást kihagyom!
36
 
Szavazatok száma: 454 | Kiírta: Mamazon, 2010. ápr. 2. 17:38

Mennyit költesz havonta tisztítószerekre?

Semmit.
24
1000 Ft alatt.
80
1000-3000 Ft között.
193
3000-5000 Ft közöt.
56
5000-7000 Ft között.
19
7000-10 000 Ft között.
3
10 ezer Ft felett.
1
13 ezer Ft felett.
0
15 ezer Ft felett.
2
18 ezer Ft felett.
0
20 ezer Ft felett.
1
Nem tudom, takarítónőm van.
7
Ezt a szavazást kihagyom!
78
Szavazatok száma: 386 | Kiírta: leann, 2010. ápr. 2. 16:36

Szerinted létezik az emberi tevékenység miatti globális felmelegedés? (név nélkül)

Igen, az emberiség nagyban hozzájárult és hozzájárul a felmelegedéshez.
335
 
Felmelegedés van, de kételkedem, hogy az az emberiség számlájára írható.
8
 
Szerintem a mostani melegebb periódus csak a Föld természetes éghajlat-ingadozásának része.
11
 
Az egész felmelegedés megkérdőjelezhető: a Föld történelme során számos a mostaninál jóval melegebb periódus volt.
47
 
Szerintem az egész megint csak a pénzről szól. Jó biznisz, egész iparág kezd rá épülni.
8
 
Nem lehet eldönteni. Legalább még néhány évtized kell, hogy egyértelművé váljon a helyzet.
12
 
Nem tudom és nem is érdekel.
5
 
Nem akarok szavazni.
11
 
Egyéb.
4
 
Ezt a szavazást kihagyom!
15
 
Szavazatok száma: 441 | Kiírta: b38fef89a3, 2010. ápr. 2. 16:24

Téged is elfáraszt, ha "rohangálsz" egész nap?

Igen, néha.
268
Igen, mindig.
202
Nem, soha.
16
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 486 | Kiírta: törpe hugi, 2010. ápr. 2. 15:16
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook