Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Érzékeny vagy az időjárási frontokra?

igen, csak a melegre
43
igen, csak a hidegre
52
mindegyikre érzékeny vagyok
214
egyáltalán nem vagyok érzékeny
102
fogalmam sincs
111
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 522 | Kiírta: 2a44b32e51, 2010. jún. 12. 19:34

Telefon helyett, használod-e beszélgetésre az ingyenes Skype-t?

Nem tudom mi az a Skype.
6
Használom, de sokszor nem működik.
16
Ritkán használom és mindíg jól működik.
148
Éjjel - nappal használom és nagyon jól működik.
16
Használom , mert a Földgolyón bárhol élő ismerőseimmel ingyenesen tudok beszélni.
71
Egyáltalán nem használom.
245
Nem tudtam arról, hogy az interneten ilyen lehetőség is létezik.
1
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 503 | Kiírta: Cicó 1., 2010. jún. 12. 18:14

Megcsalt már téged a párod? (név nélkül)

igen
58
 
nem
139
 
nem tudok róla, de szerintem igen
17
 
nem tudok róla, de szerintem nem
226
 
nincs párom
47
 
Ezt a szavazást kihagyom!
39
 
Szavazatok száma: 487 | Kiírta: nirvana06, 2010. jún. 12. 18:13

Mosolynap, 11-én téged is lefényképezett a Telenor?

igen
9
nem
205
miről van szó?
291
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 505 | Kiírta: Franc22, 2010. jún. 12. 12:55

Te használsz napvédő szert?(naptej stb.)

Igen mindig,,nagyon fontosnak tartom a bőr védelmét
57
Igen,de csak alkalmakkor pl.napozás,strandolás stb.
310
Igen,ha eszembe jut
40
Nem, hülyeségnek tartom
27
Én nem,de a gyereket kenem
43
Már megjártam,ezért mostantól igen
3
Ezt a szavazást kihagyom!
55
Szavazatok száma: 480 | Kiírta: 19a611dbe7, 2010. jún. 12. 09:58

A bekapcsolt ventilátor hűti a szoba levegőjét? (név nélkül)

Igen.
92
 
Nem.
384
 
Nem tudom.
29
 
Ezt a szavazást kihagyom!
14
 
Szavazatok száma: 505 | Kiírta: Pirosalma, 2010. jún. 12. 09:49

Te miért dobnál le leginkább pár kilót?

A párom (vagy családom) (vagy simán a pasik) miatt
9
Hogy a társadalomban elörébb legyek , emberek másabbul nézzenek rám.
8
Magam miatt, hogy én jobban érezzem magam
440
A nagy "nyomás" miatt, hogy a vékonyabb = csinosabb
17
Egyébb...
30
Ezt a szavazást kihagyom!
52
Szavazatok száma: 504 | Kiírta: hellglory, 2010. jún. 12. 09:22

Ismerősökhöz megyünk első babalátogatásra (ikrek). Kinek illik vinni ajándékot?

Csak az újszülötteknek
272
Csak a szülőknek
2
A gyerekeknek is,és a szülőknek is
210
Senkinek
1
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 485 | Kiírta: 9712244423, 2010. jún. 12. 07:10

Jártál már kínai étteremben? Ha igen, hogy tetszett?

Nem!
209
Nem! De tervezem, hogy elmegyünk a párommal.
26
Igen! Nagyon tetszett! Udvarias, gyors, kedves kiszolgálást, remek ételeket, sőt ajándék pácikát és pici csésze italt .
11
Igen! Tetszett! Ismét elmennék.
113
Igen! Nem az én ételeim, ízeim!
67
Igen! Jól éreztük magunkat, ételeket is szerettük.
64
Gyakran járunk!
32
Majdnem Kínai ételen élek.
1
Ezt a szavazást kihagyom!
23
Szavazatok száma: 523 | Kiírta: naftalin358, 2010. jún. 12. 00:10

David Guetta?

Szeretem, jó zene :) !
194
Nem tetszik.
39
Ő ki?
182
Elmegy.
92
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 507 | Kiírta: törpe hugi, 2010. jún. 11. 20:28

Szerintetek egy jó állás megszerzése hány %-ban múlik a kapcsolatokon? (név nélkül)

20%
9
 
40%
28
 
60%
73
 
80%
319
 
100%
64
 
Ezt a szavazást kihagyom!
32
 
Szavazatok száma: 493 | Kiírta: egészségügyis, 2010. jún. 11. 19:56

Mennyit költesz havonta ruhákra mostanában?

Semennyit.
147
5000 Ft alatt.
171
5000-10 000 között.
43
10 000- 15 000 között.
14
15 000 -20 000 között.
9
20 ezer felett.
11
Mikor hogy.
108
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 503 | Kiírta: b00a477277, 2010. jún. 11. 19:29
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook