Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Ti mentek decemberben a Rihanna koncertre?

én igen
3
semmi pénzért
227
semmi pénzért nem hagynám ki
3
utálom Rihannát
21
már túl öreg vagyok ehhez
105
Ezt a szavazást kihagyom!
125
Szavazatok száma: 359 | Kiírta: love.., 2011. okt. 6. 11:30

Bevallanád párodnak, ha csókolózással megcsaltad? (név nélkül)

Igen, mindenképp.
73
 
Egyszer megesett, többször nem fog, ezért nem is mondom meg.
9
 
Egyszer megesett és el is mondtam neki.
10
 
Többször megesett mostanában, mert bizonytalan vagyok, elmondtam neki
0
 
Többször megesett, de nem mondom el neki.
2
 
Mostanában előfordult pár alkalommal, szakítok, nem ezért, de nem vallom be neki
0
 
Nem mondanám el soha. Megtörtént, lehet, hogy még fog is néha-néha.
8
 
Soha nem mondanám meg neki, de nem is akarok ilyet csinálni többet.
17
 
Nem mondanám meg neki.
132
 
Egyéb
123
 
Ezt a szavazást kihagyom!
116
 
Szavazatok száma: 374 | Kiírta: b36166b928, 2011. okt. 6. 08:41

Ismered a PNF rendszert? (Esetleg dolgozol vele?)

Igen.
3
Nem.
436
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 439 | Kiírta: Manócskaaa, 2011. okt. 6. 07:34

Inkább melyik?

Burger king.
51
Mcdonalds.
227
Egyik sem...
251
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 529 | Kiírta: Gretaa, 2011. okt. 5. 22:59

Szerinted ciki, ha egy pasinak digitális karórája van?

Egyáltalán nem
349
Igen, totál gáz
17
Inkább legyen hagyományos "mutatós"
47
Inkább legyen nagy fehér
3
Inkább legyen rolexe:)
10
Minek karóra, ha a mobilon úgyis meg lehet nézni az időt?
36
Inkább legyen feltűnő "alfahímes" órája
4
Egyéb
25
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 491 | Kiírta: 469a0bf940, 2011. okt. 5. 22:27

Megosztanád szomorú történeted mindenkivel egy cikkben, vagy inkább titkos naplót irnál?

igen
57
nem
312
Ezt a szavazást kihagyom!
97
Szavazatok száma: 369 | Kiírta: 46f2f563a1, 2011. okt. 5. 21:01

Férfinek van helye a nőgyógyászati váróteremben (párját kíséri)?

Igen
489
Nem, várjon inkább kint
34
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 523 | Kiírta: 28031e7f97, 2011. okt. 5. 19:41

Valutádat beváltanád?Nem megélhetéshez kell, de most kecsegtető az árfolyam...angol fontról van szó (név nélkül)

igen..
43
 
várnék még,csak figyelném a napi ingadozásokat,csökkenés esetén azonnal
25
 
nem,mindenképpen biztonságosabb valutában tartani
258
 
Ezt a szavazást kihagyom!
118
 
Szavazatok száma: 326 | Kiírta: efa0692f2e, 2011. okt. 5. 17:16

Ha alacsony a vérnyomásod, milyen tüneteket okoz?

Nagyon ritkán okoz panaszokat.
60
Nem túl kellemes, de a mindennapokban simán együtt lehet élni vele.
41
Elég kellemetlen, hogy szédelgek, nem vagyok a topon olyankor.
128
Kifejezetten rossz érzés, elgyengülök, rosszabb esetben ájulás a vége.
28
Nem érint a kérdés.
212
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 469 | Kiírta: 2e2d27694f, 2011. okt. 5. 12:37

Ha nem vagy boldog az azért van, mert:?

Párod mindig kiakaszt.
11
Az emberek ostobák.
20
Már reggel rosszul indult a nap.
10
Nem tudod mit kéne máshogy csinálnod
14
Nincs pénzed.
23
Nem találod a helyed a nagy világban.
38
Hogy nincs miért/ kiért lelkesedni.
9
A felsoroltak közül több is.
227
Egyéb.
86
Ezt a szavazást kihagyom!
76
Szavazatok száma: 438 | Kiírta: Szafy, 2011. okt. 5. 11:48

Mi a véleményed Sandman által kiírt szavazásokról?

Imádom őket!
10
Csak az általa kiírtakat figyelem
1
Ő a legjobb...
5
Csak ezért jövök a hoxára
4
Szürke egű napjaimat fényesíti
21
Sandman egy humorzsák :)
42
Mindegyik ezek közül
5
Nem tudom, ki az a Sandman és milyen szavazásokat ír ki, így inkább befogom....
254
Ezt a szavazást kihagyom!
107
Szavazatok száma: 342 | Kiírta: Dolce Vita!, 2011. okt. 5. 10:09

Melyik híresség az, akivel esetleg ágyba bújnál? (név nélkül)

Egyik sem!
357
 
Geronazzo Mária
1
 
Schmuck Andor
2
 
Lendvai Ildikó
1
 
Csubakka
15
 
Anettka
3
 
Paudits Béla
3
 
Caroline Cossey
1
 
Terry Black
1
 
BB Évi
0
 
Babe a kismalac
28
 
Ezt a szavazást kihagyom!
64
 
Szavazatok száma: 414 | Kiírta: 03e8385f6c, 2011. okt. 5. 09:13
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook