Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számotokra átjön ennek a kisfilmnek a mondanivalója? fórum

Számotokra átjön ennek a kisfilmnek a mondanivalója? (beszélgetős fórum)


2020. jún. 25. 06:53
Nem
10. kisj
2020. jún. 25. 04:41

A képi megjelenés és a zene egyáltalán nincs összhangban.

Ezek a képek és a videó úgy összességében számomra egyáltalán nem a csendet jelentik.

Nekem nem jött át.

2020. jún. 24. 23:16
A zenéről abszolút nem a csend jut eszembe. A képek sem a nyugalmat árasztják. A szöveg jó. A felolvasás végig kelle . Úgyjobban tud az ember a képekre koncentrálni.
2020. jún. 24. 21:41
Köszönöm a véleményeket! :)
2020. jún. 24. 21:11

Azokra van kihegyezve, akik akkor is beszélnek, ha nincs semmi mondanivalójuk, akik félnek egyedül egy erdőben, akik nem bírnak ki egyedül egy napot sem otthon egyedül, akik keresik a tömeget, a zajt, hogy ne kelljen egyedül lenniük.


Szerintem ezekben az emberekben komoly feszültségek munkálnak és önmagukkal sincsenek jóban - hiszen nem tudnak egyedül, önmagukkal maradni.


Volt kolléganőm, akit képzeletben időnként fejbe lőttem, mert egész nap be nem állt a szája. Számomra elviselhetetlenek hosszabb időn át.

2020. jún. 24. 20:46

Nekem nagyon nyomasztó, és nem azért, mert az az ember lennék, aki menekül a csend vagy saját maga elől, és még csak nem is azért, mert a komposztomon szebb növények nőnek mint amik itt láthatóak.

De azért ne hagyd abba. :) ez csak az én meglátásom.

2020. jún. 24. 20:31

,ha bántó már a zaj

és túl sötét a fény'

Ez jutott eszembe a videóról, bántó volt a zaj......

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 24. 20:07

Elég ellentmondásos a szöveg és a sötét képek, a zene kontrasztja.


Nekem nem jön be ebben a formában.


Mit szerettél volna ezzel kifejezni?

2020. jún. 24. 20:07

Nekem sem tetszik a zene, csendről beszél a videó egy sodró hangulatú zenével ..

A szövegi ábrázolás nem egységes, vagy az egész videóban olvassa fel a női hang, vagy egyáltalán ne. (Inkább egyáltalán ne, zavaró még a zene mellett. Tud mindenki olvasni, csendben, magában.) Így a videó részleteire már nem is emlékszem. Megy a lány a mezőn. Csendre vágyva, befelé fordulva, gondolom. A lepukkant felüljárók vagy mik nem értettem, miért kellettek oda.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 24. 19:37

A mondanivaló átjön, de a zene nekem nem tetszik.

Jobban el tudnék képzelni természethangot alatta.

De ez csak az én véleményem.

2020. jún. 24. 19:28

Ti szeretitek az ehhez hasonló stílusú dolgokat? Megnéznétek és írnátok róla véleményt? Készítettünk egy amatőr rövidke kis zenés videót.


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook