Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a különbség a Super Ravo Zapper készülék és az RPZ 14 plazmegenerátor között? fórum

Mi a különbség a Super Ravo Zapper készülék és az RPZ 14 plazmegenerátor között? (tudásbázis kérdés)


14. Georgina94 (válaszként erre: 13. - Varadero)
2020. ápr. 30. 02:05
Dehogyis :) mindenkinek megvan a saját véleménye, vannak dolgok amikről az emberek teljesen máshogy vélelednek és ez így van jól :) csak tisztázni akartam hogy mire is lettem volna kíváncsi a kérdés kapcsán, mert kezdett elmenni egy másik irányba a fórum :D
13. varadero (válaszként erre: 12. - Georgina94)
2020. ápr. 30. 01:25
Nincs mit! Remélem nincs harag.
12. Georgina94 (válaszként erre: 11. - Varadero)
2020. ápr. 30. 01:16
Köszönöm :) :)
11. varadero (válaszként erre: 10. - Georgina94)
2020. ápr. 30. 01:04

Nos nem a rosszindulat beszél belőlünk. De te hiszel akkor jó. A két készülék gyakorlatilag ugyanazt csinálja. Elektromágneses hullámokat gerjeszt a Hertzes és kilohertzes tartományban. Azon a (téves) elméleten alapulnak, hogy az elektromágneses sugárzás bizonyos rezgésszámai gerjesztik a "hasonló" rezgésszámon ketyegő vírusokat és a baktériumokat. Azt fizikából talán tanultad, hogy az azonos fázisban érkező hullámok erősítik az ellentétes fázisúak pedig kioltják egymást. Az azonos rezgésszámú hullámok annyira növelik az organizmus rezgését hogy a kórokozó szétszakad. (szerintük) Ez ugyan nettó marhaság de ha te elhiszed akkor nem tehetek ellene semmit. Szóval mindkét eszköz ezt csinálja. Az ötlet egy amerikai hídkatasztrófa nyomán fogalmazódott meg a "feltalálók" agyában. Talán hallottál a Tacoma katasztrófáról. van róla felvétel is a youtube-on

[link]

A széllökések olyan rezgésszámon tolták a hidat, hogy a merevítő acélszerkezet saját belső frekvenciája annyira felerősödött, hogy a híd leomlott. Az a gond, hogy a biológiai rendszerek teljesen máshogy működnek és ez az elv a gyakorlatban nem alkalmazható. Te azt hiszel amit akarsz de sokba fog kerülni hosszú távon a semmi. Jóindulatból írtam ezt a hosszú hsz-t. Egy fizikus sokkal korrektebben tudná elmagyarázni, hogy miért sántít az elmélet. Aki hinni akar annak a racionalitás nem számít. Hát majd fizet.

2020. ápr. 30. 00:18
Oké, de csak olyan válaszok érkeztek eddig, amik nem hisznek benne és leszólják. Köszönöm a válaszokat, viszont én nem erre lennék kíváncsi. Az hogy működik-e azt én már pozitív tapasztalat alapján eldöntöttem, a kérdés a két készülék közötti különbség lenne.
9. varadero (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2020. ápr. 30. 00:01
Nem csak a villamosiparban ismerik. :-) Először sorkatonaként hallottam: "Ugorjon be honvéd a toronyba és kapcsolja be a bukófrekvenciás homálytizedelőt. Ott van a koherens üzemű toroidtrafó mellett" Mindez egy harckocsi tornyában. :-D
2020. ápr. 29. 21:58
Felolvastam a fizikus férjemnek az amatőr weboldalon leírt információt, fogta a fejét...
2020. ápr. 29. 21:48
A másik fórumát már törölték, ez sem ér többet.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Georgina94)
2020. ápr. 29. 21:43
Az egyik időgép, a másik pedig a féreglyukon való közlekedési eszközök energiaforrása.
5. Regin_a (válaszként erre: 2. - Varadero)
2020. ápr. 29. 21:27

bukófrekvenciás homálytizedelő"


Villamosiparban vagy? Mert csak azok ismerik ezt a "kifejezést" :)

4. varadero (válaszként erre: 3. - Georgina94)
2020. ápr. 29. 20:28
Az összes gyógyszer esetén megvan 30%-os placebo hatás. Nevezhetjük akár hitnek is. Ott nincs fizikai kémiai vagy tudományos magyarázat. Egy biztos. Soha senki sem bizonyította a biológiai sajátfrekvencia elméletet. Lehet tudni, hogy milyen betegséged volt?
3. Georgina94 (válaszként erre: 2. - Varadero)
2020. ápr. 29. 20:23
Csak hogy én az rpz 14-től gyógyultam meg pár évvel ezelőtt. Mást tényleg nem használtam, szóval én tapasztalatból mondom hogy tényleg működik és nem kamu
2020. ápr. 29. 20:12
Az hogy az egyik nagyobb kamu mint a másik. :-)Zapper, plazmagenerátor= lehetne akár bukófrekvenciás homálytizedelő is. :-D Biorezonanciával történő gyógyítással egyetlen tudományos portálon nem találkozol. Nem véletlenül. A vírusoknak és a baktériumoknak ártó frekvenciák és társaik egész egyszerűen megtévesztő áltudomány. Attól, hogy belekeverik az atomokat meg a hullámhosszakat egészen tudományosnak tűnik. Hidd el az a frekvencia és áramerősség ami a baktériumoknak árt, az árt az emberi testnek is.
2020. ápr. 29. 18:47
Mi a különbség a Super Ravo Zapper készülék és az RPZ 14 plazmegenerátor között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook