Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Strandsátor - kell, vagy nem? fórum

Strandsátor - kell, vagy nem? (beszélgetős fórum)


9. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Kicsimakk)
2009. márc. 19. 09:21

Persze, átjár rajta a levegő.A mi sátrunkon vannak "szellőző"ablakok.

Nem csak a napsugárzás elől véd, de pl.homokos parton a homoktól is

8. borbelya (válaszként erre: 5. - Kicsimakk)
2009. márc. 19. 09:07
A piciknél vigyázni kell az uv-ra. És ha nem találtok olyan helyet ami árnyékos? Szerintem érdemes, ne kelljen napernyőt bérelnetek, mert az igen húzós.
7. borbelya (válaszként erre: 1. - Kicsimakk)
2009. márc. 19. 09:06
Mi vettünk a kisfiamnak, igaz tavaly még nem tudtuk használni, mert még nagyon pici volt, és olyan pici korában még nem akartunk strandolni! Szerintem nem csak strandoláshoz jó, hanem ha kirándultok, mert remek árnyékot ad, és biztosan jót alszik majd benne, és kicsire összecsukható. Én javaslom!
6. 1f9774333a (válaszként erre: 1. - Kicsimakk)
2009. márc. 19. 09:04
Nekünk is van, s hasznos is:) a levegő az átjárja, mert nem zárt.. Én nemsokára szülök, ezért ha nem lenne is vennék. Mennyivel jobban pihizik alatta a babó:)
5. kicsimakk (válaszként erre: 4. - 10e84b259d)
2009. márc. 19. 09:01
Igazából a férjem nem akar, szerinte tök felesleges, mert csak letesszük a gyerkőcöt egy pokrócra az árnyékba, aztán alszik. De engem nem győzött meg, ezért érdekel a véleményetek.
2009. márc. 19. 08:59
Szerintem nagyon okos találmány. Minimális ráfordítással be lehet szerezni és évekig használhatjátok. Én biztos vinnék a helyedben a nyaralásra.
3. kicsimakk (válaszként erre: 2. - Mimmo33)
2009. márc. 19. 08:58
És nem volt benne nagyon meleg? Átjár rajta a levegő? Mert biztos lesz vagy 35 fok arrafelé...
2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Kicsimakk)
2009. márc. 19. 08:56
Nekünk van, és akkor is használtuk ha árnyékot adott a fa.
2009. márc. 19. 08:54
Sziasztok! Nyáron három hétre Görögországba utazuk az akkor 13 hós kisfiunkkal. Napközben a parton leszünk, ahol vannak ugyan árnyas fák, de arra gondoltam, hogy be kellene szereznünk egy napvédő sátrat is, hogy ott tudjon délelőtt és délután is aludni. Nektek van ezzel kapcsolatos tapasztalatotok? Kell ez egyáltalán, vagy semmi szükség rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook