Steampod (beszélgetős fórum)


2014. aug. 24. 21:42

Sziasztok!


Én itt vettem a gépemet és otthoni használatra heti 2 szer használom : [link]

Nagyon szeretem egyszerű a használata , ugyanitt meglehet vásárolni hozzá az ápoló szereket .Nem olcsó de ha egy kicsit utána számolunk kb 10 alkalom és vissza jön az ára . Szalonokba 6000 -től kezdődik egy kezelés.

2013. jún. 25. 09:51

Köszi az infot Amélya :) A töbit majd privatban kérdezem.

Esetleg valakinek van infója arról, h kereskedelmi forgalomban kapható -e?

2013. jún. 24. 22:06

12. Kerület :)

Ha nincs túl messze neked, akkor jó szívvel ajánlom a fodrászomat! Arany keze van :)

2013. jún. 24. 21:55

Woww :) Seggig érő haj :)

Beigazolódni látszik a gyanúm, miszerint a fodrászom elszállt az árat illetően .. Mindenesetre köszi az infót. Én is azért próbálnám ki, mert szeretném, h kicsit egészségesebb legyen/vagy legalábbis annak tűnjön a hajam. Azt megkérdezhetem, h te az ország mely részén jársz fodrászhoz? :)

2013. jún. 24. 21:51

Nem akarok hülyeséget mondani, de ha jól emlékszem, nekem 4 vagy 5 ezerért csinálja (seggig ér a hajam :D).

Nekem megéri, mert a brazil hajegyenesítéssel szoktam váltogatni (hasonló a hatása, csak ez nem olyan tartós, illetve nem egyenesít, de sokkal fényesebb és egészségesebbnek tűnik utána), viszont azt 33ezerért csinálja erre a hosszra!

2013. jún. 24. 21:46

Oh köszi! Azért kérdeztem, mert a fodrászom mesélte, hogy mennyire hasznos kis szerkezet. Az én hajam jelenleg a lapockámig sem ér és azt mondta, hogy ilyen hosszúságú hajat 6000 Ft -ért csinal. A neten próbáltam utána nézni, nagyon kevés az info sztem -legalábbis a magyar árakról, de úgy gondolom, h a 6e nagyon sok. Jól gondolom?

Egy régi eb@y -es oldalon kb 47e Ft -ért láttam, de már nem elérhető a termék .. Pedig jobban járnánk, ha kereskedelmi forgalomban is kapható lenne.

2013. jún. 24. 21:39

Fodrász.

Pont két napja kérdeztem tőle, hogy lehete már kapni otthoni használatra, de elvileg még nem.

2013. jún. 24. 21:34
A fodrászod csinálja, vagy neked van otthon?
2013. jún. 24. 21:33
Én nagyon szeretem :) Nekem bevált!
2013. jún. 24. 21:28

Sziasztok, a Steampod -ról kinek mi a tapasztalata? Érdemes kipróbálni?

Előre is köszönöm :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook