Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Spirulina alga ital fórum

Spirulina alga ital (beszélgetős fórum)


2012. máj. 21. 00:18
milyen betegségekre jó ez a cucc?
13. klenca (válaszként erre: 12. - Szisszancs)
2009. nov. 21. 02:09

Én is így kezdtem, aztán hozzászoktam az ízéhez.

citromos langyos teával iszom.


Most meg, ha elfelejtem, hiányzik...

2009. nov. 19. 22:04
én fogyasztom az algát, por formájában lehet megvásárolni napi 2x 3-6 grammot lehet belöle fogyasztani. szerintem nagyon hatásos felpörögtem tőle beteges seem vagyok, imunrendszerem mindig is gyenge volt de ugylátszikezt is helyrehozta. egy a baja nagyon nagyon...rossz ízű az ital :) de ha befogom az orrom kilehet bírni :D
11. cilus (válaszként erre: 10. - Zsuzska82)
2009. aug. 1. 19:31
Szerintem vízhajtó hatása vn,mint minden méregtelenítő terméknek.
10. zsuzska82 (válaszként erre: 9. - Jsanett)
2009. máj. 7. 11:16

Igen, meg tudom inni, meg csak 5 napig tartható el felbontás után a hűtőben.

750 ml, nem sok.

Ma reggel megint ittam, most már nem esett rosszul. Úgy vettem észre, hogy többet megyek wc-re pisilni. Az lehet, hogy meghajt?

9. jsanett (válaszként erre: 8. - Zsuzska82)
2009. máj. 6. 15:23
Nah akkor szerintem nem lesz bajod, ha eddig nem jott ki. :) Es mekkora a kiszereles? Meg fogod tudni inni majus vegeeig? 2x iszol belole/nap?
2009. máj. 6. 14:57

Ez az, hogy nem tudom, hogy mi az, amit konkrétan várhatok tőle. Sokan dicsérték a magas vitamintartalma miatt. Egész véletlenül egy bevásárlóközpontban láttam, hogy féláron van, mert május végén lejár, ezért vettem most.


Tegnap ittam belőle, de hányingerem lett tőle. Reggel ismét ittam, akkor már nem volt hányingerem, úgyhogy talán nem fog kijönni belőlem :P


Ízre nem rossz, de nem is innám szívem szerint egész nap.

7. jsanett (válaszként erre: 6. - Zsuzska82)
2009. máj. 5. 22:08

Sajnos azt nem tudom megmondani mennyit igyal belole, de szerintem rajta van a flakonon. (Vagy akitol beszerezted az is meg tudja mondani)

En kapszulat szedtem, szoval sejtesem sincs arrol, hogy hogyan adagold az italt... :( Bocsi.


DE kivancsi vagyok nalad milyen hatasa lesz. Csak ugyesen! :)

Egyebkent mire akarod hasznalni? Mondjuk csak vitamin potlasra vagy van masik cel?

6. zsuzska82 (válaszként erre: 5. - Jsanett)
2009. máj. 5. 15:49
Mennyit kell inni belőle naponta? Sajnos ezt sehol sem írják.
5. jsanett (válaszként erre: 4. - Zsuzska82)
2009. máj. 5. 15:43
Hat igen, probald ki eloszor. Nekem a viszketes mar 2 nap utan kijott :( Szoval viszonylag hamar meg tudsz bizonysodni arrol, hogy tudod-e szedni tovabb / allergias vagy-e ra? Persze mi az ismerosommel az ellenpeldak vagyunk, masoknak lehet, hogy semmi panasza nincs/nem lett tole! :)
4. zsuzska82 (válaszként erre: 3. - Jsanett)
2009. máj. 5. 15:34

Köszönöm a segítséget! Ez a hányás nem hangzik jól :/

Ma iszok belőle először, majd kiderül, hogy én hogy bírom :)

3. jsanett (válaszként erre: 1. - Zsuzska82)
2009. máj. 5. 15:29

Szia,


En a spirulina alga kapszulat szedtem (napi 2x1-et), en allergias lettem ra (eloszor a dekoltazsom viszketett, majd a hasam is, aztan az egesz testre kiterjedt a viszketes). :-S

Egy ismerosom meg az italt itta, o is allergias lett ra, mindig kihanyta (bocs, ha gusztustalan).


Ennek ellenere en is jokat olvastam rola, csak sajnos en nem szedhetem.

Altalanos roboralo hatasa van, vitamin potlasra jo, meg ha tul savas vagy, akkor ez lecsokkenti a savassagot.

2. NOA
2009. máj. 5. 15:12

Demecs István: Superfood-a mikroalgák

a Spirulina és a Chlorella


Érdemes elolvasnod ezt a könyvet.

2009. máj. 5. 15:07

Sziasztok!


Ivott már valaki spirulina alga italt? Utánanéztem a neten, sok jót írnak róla, de azt, hogy konkrétan milyen hatást vált ki és hogy milyen adagolásban célszerű inni, azt sajnos nem.

Tud valaki nekem segíteni ebben?

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook