Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sony Ericsson Xperia X8... fórum

Sony Ericsson Xperia X8... (beszélgetős fórum)


2011. szept. 18. 19:31

Szia!

Nekem még csak 2 napja van ez a fajta telcsim, de már most imádom:)

Én is olvastam erről az aksi dologról, de nem érdekel ha 1-2 naponta tölteni kell:)

2011. szept. 14. 20:49
Az okostelefonokat gyakrabban kell tölteni, mert az alkalmazások jobban fogyasztják...Nekem is x8-am van, imádom, nem recseg, semmi baja sincsen..vedd meg nyugodtan.
2011. szept. 14. 20:20
Ilyenem van, tényleg gyorsan merül a "butatelefonokhoz" képest, de nins vele baj, csak 1-2 naponta tölteni kell. Mondjuk használom is rendesen:D Semmi baj sincs a hanggal. Szerintem vedd meg, nagyon édes kis telefon, nekem semmi bajom sincs vele
2011. szept. 14. 20:02
Sziasztok! Nekem is van,én nagyon szeretem, hibátlan. Az aksival sincs semmi baj, és nem recseg egyáltalán. Szerintem nyugodtan vedd meg,én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2011. szept. 13. 22:15
Nekem ilyenem volt, az aksi tényleg nem bír sokat. A hanggal nem volt probléma és nagyon jó képeket csinált! Én szeretem, szerettem...
2011. szept. 13. 22:10
Valakinek van valamilyen tapasztalata?Véleményeket várok.Sok helyen olvastam,hogy az aksi nem valami húdeerős....és hogy a telefonálás kárára mentek a multimédiás tulajdonságai,recseg a hang stb...De nekem nagyon tetszik külsőre...Érdemes vagy nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook