Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sok nő miért gondolja, hogy jár neki a jó pasi, ha van pénzük? fórum

Sok nő miért gondolja, hogy jár neki a jó pasi, ha van pénzük? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 29. 05:10
Nem tudom
22. Soufflet (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 29. 02:51

Szerintem azt rosszul latod.

Sok embert (legyen az ferfi vagy no), azert keres jol, azert sikeres, mert jo az onbizalmuk. Mertek lepni. Nem ijednek meg a nemtol. Probalkoznak.

Es a magaboztossag, jo fellepes, hatarozottsag onmagaban csabos tud lenni.


En epp egy olyan faszival hetyegek, akirol nem gondoltam volna, hogy kikezd velem, es foleg nem, hogy celba er, mert fel ferjjel alacsonyabb, es sokkal jobb kiadas vagyok, mint o. De jol csinalta, Jo pillanatban kapott el, antan ha mar az agyig elertunk, pont olyan volt, mint az eletmar teruleten, es nagyon jo. Regen talalkoztam ennyire Jo szeretovel.


Szerintem nem keres rosszul (tudva a munkajat), de nekem ebbol sok nem jut. A kapcsolatu k termeszetebol adodoan Soha nem is less elonyom. De a kelle nagyon jo.

21. alinka01 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 28. 20:45
És ez másoknak miért gond? Hadd próbálkozzanak! Végül is mindenki próbálkozik ilyen vagy olyan szempontok szerint ideális parnert találni magának, nem?
20. birebora (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 28. 19:17
Dehogy tereltem, és miért zavarna? Válaszoltam és a véleményemet irtam. Viszont neked savanyú a szőlő.
19. Channa* (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 28. 17:31

Szerintem ez fordítva is igaz.

Mészáros-Várkonyi

Püspökladányi polgármester-18 éves feleség

Stb...


Nekem pl. nem kellene a mészáros, pedig én sokkal csúnyább is vagyok Várkonyinál, öregebb is, de akkor sem...

És a polgármester sem kellene, pedig ő sokkal jobban néz ki a mészárosnál, ráadásul hamarabb el is patkolna...

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2022. máj. 28. 15:11

Egyiket se kéne.De látom zavar a kérdés mivel egyből elkezdtél terelni.

Pankának: a mindent úgy értsd hogy átvitt értelemben kicsit.Hogy ha van pénzük azt hiszik a férfiak hasra esnek előttük bármilyen nők is.

2022. máj. 28. 14:56

A pasi választás elég szubjektív dolog, és némileg korral is változnak az igények.


Milyen pasi számít jó pasinak, 20-35, 35-50, 50 felett?

16. Sirga (válaszként erre: 11. - Channa*)
2022. máj. 28. 11:01

Egyetértek. :)

Szerencsére a sztárvilágban is léteznek olyanok, akik kilépnek ebből a szerepből, és idősebb/kevésbé tetszetős pár mellett döntenek és maradnak. (Pl. Jugh Jackman) Ezért külön tisztelem őket. :)

15. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 17:41
Amig a kerespet, kinalat.
14. Soufflet (válaszként erre: 11. - Channa*)
2022. máj. 27. 17:23

Most 10 kg-mal tobb vagyok, mint 10 eve, de zsirt alig fogni rajtam.

Magas, vekony, feltuno vagyok.

Engem sokszor leszoltak a volt miatt. Azt gondoltak, hogy egy ketszekrenyes, magas lep be a "cicababshoz". Hat, nem.....

13. Soufflet (válaszként erre: 11. - Channa*)
2022. máj. 27. 17:14

Szerintem George Clooney nem jo pasi. Nincs a fejevel baj, csak nem tudja hasznalni. Nem tud gesztukikulalni,amit meg ilyen neven csinal, siralmas.


Jack Nicholson sokkal vonzobb a teven keresztul. Kopasz, nem egy macso, de barmit eljatszik.

Ha valaki szenvedelyes a munkaban, az lesz az agyban is (remelhetoleg).

Igy lettem a fonokom macaja.

12. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 17:05
Magambol indulok ki. Hasonlo habitusu emberrel keretek.
2022. máj. 27. 16:09

A szerintem jó pasi nem mindenki szerint jó pasi.


Cáfoljatok meg, ha nem így van;)


Szerintem Bruce Willis jó pasi volt kb. 40 évesen, de sokak szerint meg nem.

Volt aki azt mondta, hogy úgy sem kellenék neki, mert az illető szerint valószínű, hogy én ronda vagyok, ahogy szerintem meg ő a ronda, mármint aki ezt mondta nekem.


Miért ne járna nekem egy jó pasi? Azért mert nem vagyok klasszikus szépség? Hát ez nem így működik. És szerintem egy tök jó pasi a férjem, de pl. a barátnőm szerint annyira nem:DDDDD


Ja, és nem a pénz számít, de nem árt ha van.;)

10. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. máj. 27. 15:29
Akarni mindenki jó nőt/pasit akar. Az más kérdés, hogy ki milyet kap.
9. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. máj. 27. 15:14
Helyesen minden nő a számára jó pasit érdemeli :)
8. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 14:59
"Sok nő"... Hány ilyet ismersz, hogy azt mondod, "sok"?
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 13:59

Az úgymond "pénzes" pasik is jó nőt akarnak.


Így működünk.

6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 13:56
Te milyennek gondolod magad?
2022. máj. 27. 13:20
Most akkor mindent akarnak, vagy jó pasit akarnak? Vagy a kettő egy és ugyanaz?
2022. máj. 27. 13:15
Az a szerencse, hogy nem mindenkinek jelenti ugyanazt a "jó pasi".
2022. máj. 27. 12:00
A piac diktál :van kereslet és kínálat.
2022. máj. 27. 11:55
Mert csak forditva lehet? Gondolom annak a nőnek van önbizalma, személyisége, kisugárzása, humora. Valamint a férfiak sem vetik meg a kényelmes, nyugodt életet. Mennyi selyemfiú van. Kinek ez, kinek az. Nem látok benne kivetnivalót. Mindenki éljen úgy, ahogy akar.
2022. máj. 27. 11:33
Nekem úgy tűnik,mintha sok nő magából indulna ki.A férfiaknak más dolgok fontosabbak inkább.Csomó átlagos vagy annál rosszabb nőnél lehet látni azt,hogy van valami jobb egzisztenciájuk az átlagnál és akkor beindulnak hogy ide nekik mindent.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook