Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Smink-tükör-fotó fórum

Smink-tükör-fotó (beszélgetős fórum)


16. Karmol (válaszként erre: 15. - Karmol)
2023. dec. 12. 04:21

"Regen" le kellett vagni a cikkeket, amihez 5-10 konyvet eloszedtem, hogy beferjenek adott leutesre, most meg minel tobb?

En nem megbontrankozok, csak sajnalom. De ez biztos csak az en nem-olvasottsagom sugallja.

15. Karmol (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. dec. 12. 04:14

En erre mondtam roviden, hogy a tukorbol megszokottan latod magad.


Egy hattyuval is beszelhetnek.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Birebora)
2023. dec. 10. 21:11

Chat Gpt válasza

Az, hogy hogyan látod magad a tükörben, összetett és sok tényezőtől függő dolog. A testkép, azaz az egyén énképe a saját testéről, szorosan összefügg a pszichológiai és érzelmi állapotával, valamint a külső tényezőkkel is. Itt néhány ok, ami magyarázhatja az ingadozást:


Érzelmi állapot: Az érzelmi állapotunk nagyban befolyásolja azt, ahogyan magunkat látjuk. Ha boldogak vagyunk és jó a hangulatunk, valószínűbb, hogy pozitívan látjuk magunkat a tükörben. Ha viszont stresszesek vagyunk, könnyebben kritikusabbak lehetünk önmagunkkal szemben.


Társadalmi normák és elvárások: A társadalom által meghatározott szépségideálok és elvárások is nagy szerepet játszanak abban, hogyan látjuk magunkat. Ezek az elvárások változnak kultúrától, időszaktól és egyéni életkorunktól függően.


Testi változások: Az egészségi állapotunk, testünk változása (például súlygyarapodás vagy -vesztés, bőrproblémák) befolyásolhatja, hogy hogyan érezzük magunkat a saját bőrünkben.


Média és reklámok: A média által sugallt szépségideálok és a reklámok által kreált tökéletes külsőkép is hatással lehet arra, hogyan látod magad. Ezek a manipulált képek gyakran irreális elvárásokat támasztanak.


Napi változások: Az ébredés után, kimerült vagy éppen felfrissült állapotban, a smink nélküli természetes megjelenés vagy egy különleges alkalmi öltözet is befolyásolhatja azt, ahogyan érzed magad és azt, ahogyan magadat látod.


Fontos megérteni, hogy a testkép változása normális dolog, és számos tényezőtől függ. Az önismeret és az elfogadás segíthet abban, hogy pozitívan lásd magad, és ne hagyd, hogy külső tényezők túlzottan befolyásolják az önbecsülésedet. Ha azonban úgy érzed, hogy ezek az érzések mélyebbek és hosszabb ideig fennállnak, érdemes lehet szakember segítségét kérni, például pszichológustól vagy terapeutától.

13. birebora (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. dec. 10. 15:20
Ez jó:)
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2023. dec. 10. 15:05

Ez erdekes

[link]

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2023. okt. 24. 19:54
Köszi.
2023. okt. 24. 19:42

Nem vagy egyedül! Én sem azt kapom vissza, a fényképektől, amit látok a tükörben! 🤣

Én sem vagyok fotogén. De nem panaszkodom, mert lesz ez még rosszabb! 🤣

2023. okt. 24. 13:39

Rosszabb , nehezebb napokon megmutatom a munkatársaimnak a legutóbbi okmányirodában készült igazolványképemet. Garantált a félórás röhögés.

De sok évvel ezelőtt igazoltatás közben a rend őrei sem bírtak komolyak maradni, amikor az igazolványképemet hasonlítgatták a valósággal.

Szerencsére soha nem akartam fotómodell lenni.

8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 10:18
Pont így én is,,igaz nekem sminkkel sem működik,,,szóval SENKI nem fotózhat telóval(se😣😀)
2023. okt. 24. 10:16
Nem vagy fotogén.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Karmol)
2023. okt. 23. 15:33
Köszönöm.
5. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 15:22

Szerintem a foton nem megszokott szogbol lathatod magad, ill. a foton mas lehet a kontraszt.


De ne aggodj, a tukor nem hazudik, a jobbik az igazi ;)

4. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 15:06
Ez de jó:D Ezen már én is sokat agyaltam
3. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 14:59

Valószínű a diffrakció az oka...



Szívesen! :D

2023. okt. 23. 14:55
Rejtély... A fotók sem egyformák.
2023. okt. 23. 14:38

Az miért van, hogy ha tükörben nézem magam, még smink nélkül is vállalható az arcom, de ha csinálok egy smink nélküli fotót, akkor borzalom hogy nézek ki.

Nyilván, sminkkel tükörben-élőben is jobb, de mondom, ott még smink nélkül is mutatok valahogyan.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook