Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió férfiak fórum

Skorpió férfiak (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 14. 16:04

Akár meg is sértődik!!

Nagyon zokon tud venni dolgokat!!-még ha csak valaki hülyeségből mondja

Majd megnézem a fórumot!Most egy kicsit mennem kell le kell nyírni apukám haját!!

Ő is skorpió:)

51. Bea0124 (válaszként erre: 50. - Mendra)
2010. okt. 14. 16:02

Szeret nevetni viccelni!

De ha valaki rajta nevet azon nagyon felhúzza magát!!

50. mendra
2010. okt. 14. 15:59
De a humor is elegedhetetlen számomra az.Nem szeretem a sótlan száraz savanyú embereket.Párod?
49. mendra (válaszként erre: 47. - Bea0124)
2010. okt. 14. 15:58
Hmm mivel én is az vagyok:))))
48. mendra
2010. okt. 14. 15:57
De egyébként mindene a sex LÉTELEME a nemi szerveket uralja míg mások pl a bokát:)Nyitottam egy fórumot csak skorpioknak nézz bele ha gondolod:)
47. Bea0124 (válaszként erre: 46. - Mendra)
2010. okt. 14. 15:55
Hűha!!
46. mendra (válaszként erre: 45. - Bea0124)
2010. okt. 14. 15:54
Céloztam rá ,hogy van benne spiritusz és nagyon intenzív én is ilyesmi vagyok csak nőbe :)
2010. okt. 14. 15:51

Hát igen!!

Azt nem írta egyikőtök sem vagy nem vettem észre!!

Hogy eléggé szereti a szexuális életet és a napszak bármely szakaszában rátör a vágy!!De lehet ez csak a 24éves fejének köszönheti!!Hm??

44. mendra
2010. okt. 14. 15:48
Semmi baj értem én csak most te nem figyeltél egy kicsit:)
43. mendra
2010. okt. 14. 15:47
DE ha megtalálja párját és attól mindent megkap és tudják kezelni akkor leül mint az iszap:)
42. genlips (válaszként erre: 41. - Mendra)
2010. okt. 14. 15:44

nem írtál de-t, de nem is értem mire írod :)

kiegészíteni próbáltam, amennyire tudtam és nem szentírás, amit írtam, csak saját tapasztalat. azaz nem kötözködtem

41. mendra (válaszként erre: 39. - Genlips)
2010. okt. 14. 15:27
Amit írtam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! azért írtam ,hogy DE.
40. genlips (válaszként erre: 37. - Mendra)
2010. okt. 14. 15:26
stimmt :)
39. genlips (válaszként erre: 30. - Mendra)
2010. okt. 14. 15:25

szex, nők fontos.

régi női nevére mind emlékszik. hogy melyik városban lakik és melyik évben tartott a románc.

ez talán a szerelmi kaland része. én viszont úgy vettem észre, hogy ha találnak egy nőt, akiben megbíznak, családra szánják a fejüket, hatalmas energiával csak annak élnek!

flört élete párja mellett? ha szerelmes, ha megfogta egy nő, szerintem még évek után sem.

persze lehet, hogy van amit csak nem kötöttek az orromra :)

de abszolút hisz abban, hogy holtig együtt lesz szeretett párjával és míg a szex negédes illata tart, szerintem nem megy félre.


nehéz vele megbeszélni dolgokat, nehezen mond ki dolgokat vagy talán inkább nem is tudja, mit érez és nem tudja megfogalmazni, ezért jobb, ha a másik fél ki tudja fürkészni, mi a gubanc.

38. mendra (válaszként erre: 35. - Bea0124)
2010. okt. 14. 15:18
Azt hiszem én is példa lehetek 8 éve bírkozom a párommal,de én nyertem:)))))
37. mendra
2010. okt. 14. 15:16
Ezt a netről másoltam be mert lusta voltam írni:)De saját szavaimmal is eltudom neked mondani,hogy alapjáraton nem hűséges típus,mert szereti a változatosságot az izgalmat van benne spiritusz mindig vibrál! DE ha megtalálja párját és attól mindent megkap és tudják kezelni akkor leül mint az iszap:)
36. Bea0124 (válaszként erre: 32. - Mendra)
2010. okt. 14. 15:05

Hűha!

Én a kapcsolatunk legelejétől mondtam neki hogy miért pont én!!!????sokkal jobb nője is lehetne mint én

kb:1-2hónapja kérdeztem utoljára és a válsz az volt mert ő engem szeret!!

Jó csávó:)

35. Bea0124 (válaszként erre: 30. - Mendra)
2010. okt. 14. 15:02

Hát ezzel sem értek egyet!

Nem a hosszú távú kapcsolatok híve?-én vagyok rá a pl.hogy igen szerintem ez a 6év már elég hosszú

Flörtölni meg minden férfi,sőt nő is szokott szerintem!

Flörtölésről eleinte voltak olyan megnyilvánulásai ami nagyon zavart és azt mondtam hogy ez volt ez utolsó...mert különben mehet amerre lát! Megértette azóta már nincs ilyen problémánk!

Megnéz nőket!éééésss kit érdekel mindenki megnézi a másik nemet

De tudom hogy engem szeret és nem csalna meg!!!

Tudja ő azt hogy mihez tartsa magát:)

34. mendra (válaszként erre: 31. - Bea0124)
2010. okt. 14. 15:02
Ok. bocsi utolértem magam:)
33. mendra (válaszként erre: 31. - Bea0124)
2010. okt. 14. 15:01
Mondtam én ilyet ,hogy azok?Pont azt mondom nem azok nem irigyek egyáltalán.
32. mendra (válaszként erre: 28. - Genlips)
2010. okt. 14. 14:59
A skorpió jegyűeket nehéz meghódítani, mivel ők szeretik kinézni maguknak a „zsákmányt” és elvárásaik is magasak. Kifogástalan külsejűnek, okosnak és bevállalósnak kell lenni ahhoz, hogy elcsábíthassuk.
31. Bea0124 (válaszként erre: 28. - Genlips)
2010. okt. 14. 14:56

Mendra:egyáltalán nem irigy,fukar


genlips

az én párom pl:a konyhát megcsinálta jobbá,szebbé kerámialap,meg téglával épített ki "szekrényt" ajtókat vett rá....grillezőt homokozót csinált,játszó teret,kis padot-asztallal

ÁLLANDÓAN BÜTYKÖL, TERVEZ!

30. mendra
2010. okt. 14. 14:53

Mivel számára a veszély nem jelent visszatartó erőt, könnyedén kockáztat. A pénzzel jól bánik, így a kockáztatás ellenére általában sikeres pénzügyi tranzakciókat hajt végre. A gazdagság, a jólét fontos szerepet játszik életében, mivel jól kezeli a pénzt, nem lesz soha szegény. Ha anyagi lehetőségei mégsem ilyen kedvezően alakulnak, annak csak a kockáztatás túlzásba vitele lehet az oka.

A pénz mellett a szex játszik kiemelkedően fontos szerepet életében. A szerelmi kalandok kihagyhatatlanok, nem a hosszú távú kapcsolatok híve. Ha megtalálta élete párját, akkor sem képes lemondani a flörtökről. Nem igazán hűséges típus, ennek ellenére társától elvárja, hogy ő az legyen

29. mendra (válaszként erre: 25. - Bea0124)
2010. okt. 14. 14:47
Egy picit irigykedem ám"""" Kíváncsi lennék rá ,hogy én ,hogy jönnék ki egy másik skorpióval párkapcsolatba.Lehet megölnénk egymást:)
28. genlips (válaszként erre: 20. - D515254a8f)
2010. okt. 14. 14:45

zsugoriság. igen, ezt láthatja így egy külső szemlélő.

tényleg nem védeni akarom őket, csak leírom amit tapasztaltam. ráadásul ez egyáltalán nem jelenti azt azért, hogy a többire is igaz.

szóval amit pénz terén tapasztaltam... gyűjtés a fő cél. ő maga nagyon szerényen él, még ha lenne is pénze sok mindenre. neki nem kell sok pénz. nekem, fiatal lányként kellett :) kozmetikus, ruha, kaja... sosem szenvedtem hiányt ebből. sőt! gazdag rokonok gyerekei többet kínszenvedtek egy-egy tízes kicsikarásával, mint én. tegyük hozzá, havi szinten mégis én költöttem kevesebbet, és (!) nem szenvedtem hiányt, megvettem, amit akartam. volt barátnőmnek például a visszajáróval és a blokkal kellett mindig hazamennie. na de nem rólam szól a történet.

mindig gyűjt! hogy mire? az előre nem látható dolgokra, de legfőképpen az utódoknak. és ezért hihetetlen mennyiségű munkát képes elvégezni.

otthon szerény a konyhaberendezés is, mert szerények az igények is. egy tűzrőlpattant menyecske illik hozzá, aki a második randi után ha átmegy hozzá és nem kap teát, maga készíti el ráadásul (! ezzel lehet megnyerni) neki is készít. azonnal bele kell vetni magát a háziasszony szerepbe, mert a dolgoknak a helyén kell lennie. na hát megértem, ha ehhez nem mindenkinek van kedve és nincsenek jó emlékeik róluk.

udvarlás? hát ööö anyukám sem abba szeretett bele... közvetetten mutat csak ki dolgokat. azzal, hogy megteremti az anyagi biztonságot és a nyugalmat, a hátteret a családi élethez. ehhez a nőnek is hozzá kell járulnia természetesen a női munkák elvégzésével és jajjjjj de tud fájni, amikor felmos az ember, átmegy rajta a skorpió sáros bakanccsal, szóvátesszük és azt kapjuk: majd felmosol még egyszer!

hmmmm véget sosem érő vitának tűnik és a végén úgy érzed, jobb lett volna bele sem kezdeni. de idővel megtanulják ők is rendet, lehet, hogy legközelebb már észreveszik a frissen mosott padlót ? nem biztos. de ő sem szívesen megy már bele az újabb vitába, ezért talán elkerüli, ha kisebb gondja nem nagyobb annál.

27. mendra (válaszként erre: 25. - Bea0124)
2010. okt. 14. 14:44
Elmondhatod róla,hogy irigy,vagy fukar?Mert alapjáraton ki van csukva.
26. Bea0124 (válaszként erre: 24. - Mendra)
2010. okt. 14. 14:43
Az biztos!
2010. okt. 14. 14:42

Nekem a párom skorpió és lassan 6éve együtt vagyunk!:)


Szeret,jó az ágyban szexi,vonzó de még mennyire :)

Hirtelen,akaratos hát van benne valami!


Minden esetre úgy imádom ahogy van!!

24. mendra (válaszként erre: 15. - D515254a8f)
2010. okt. 14. 14:37
Mindent maximálisan csinál vagy sehogy.
23. mendra (válaszként erre: 18. - Lili85)
2010. okt. 14. 14:36
Neked mi a horoszkopod?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook