Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sexshop vagy szimpla fehérneműs?☻ fórum

Sexshop vagy szimpla fehérneműs?☻ (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 20. 16:30
bocs, csak 20
2009. aug. 20. 16:30

Kisvárosokban, községekben ahol mindenki tud mindenkiről mindent szerintem nem lenne értelme, veszteséges lenne. Budapesten meg a konkurencia nyirná ki.

Te 21 évesen komolyan ilyenben akarsz vállalkozni?

3. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Ében11)
2009. aug. 20. 16:25

Kirakat végülis van,mindig ki van téve valami..ha úgy alakulna akkor inkább maradna kint a szimpla bugyi+melltartó mint a semmi.:)

Remélem összejön a dolog.:P

2009. aug. 20. 16:22

szerintem jó ötlet-de ennek lehet vannak feltételei az önkormányzatnál-pl. kirakatot csinálni szerintem nem lehet.

amúgy meg sok embert fog zavarni(vagy elmaradnak,vagy a kíváncsiság miatt mégis bemennek majd)-de lesznek új vevők.

2009. aug. 20. 16:16
Kiváncsi lennék, hogy Ti hogyan gondoljátok...Érdemes lenne-e egy kisebb városba.. már egy meglévő fehérneműs boltot átalakitani sexshoppá?A fehérneműs (bugyi+melltartó) rész természetesen megmaradna,csak az oda nem illő dolgok tünnlének el..pizsamák,hálóingek stb helyette jönnének az uj dolgok.(Ami pl. randibugyi,baby doll (ez már van is), fűzők,vibrátorok stb..!Minden lenne benne végülis,kivétel a dvd,mert annak nemigazán látom értelmét.És még egy kérdés ami eszembe jutott,hogy nem zavarná e az embereket h ilyen boltba kell bejönniük,ha netán csak egy szimpla bugyi melltartó kombinációt akar venni?!☻
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook