Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sérelem, amin nem tudok tovább lépni... fórum

Sérelem, amin nem tudok tovább lépni... (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jún. 12. 23:20
hát a haverja elmondta nagy vonalakban hogy mit gondol rólam. talán megértem kicsit hogy megharagudott de amit csinál az túlzás szerintem. nem vagyok én se hibátlan vele szemben, én is megbántottam őt... a többieket nem is ismerem. ők se engem csak hallásból tudják hogy milyen "sz*r" alak vagyok, és így döntötték el hogy nem érdeklem őket. amúgy élőben sosem beszéltem velük.
2014. jún. 12. 23:18
a párom azt mondja neki jó így, de látszik rajta néha hogy rosszul esik neki, hogy őt nem hívják. másrészt én magam sem szeretném hogy olyan emberekkel legyen akik engem utálnak és próbálják ellenem hangolni. sokkal jobb lenne ha én is ott lennék, és közös baráti társaság lenne. a társaságban több pár is van amúgy... a barátja annyira nem fogad el hogy teljesen kizárt az életéből mintha nem is léteznék. Nem tudom mennyire vagyok hisztis. Vannak napok mikor hisztis vagyok de nagyon csak komoly dolgokon szoktam megakadni. szerintem nem normális hogya paárom nélkülem császkál szilvezsterezni szóval ezen tényleg kiakadtam. persze lehet másoknak más a véleménye. minden ember más.
14. 130454e42d (válaszként erre: 8. - Gracielita)
2014. jún. 12. 23:16
Nem mondták, hogy miért, mit csináltál?
2014. jún. 12. 23:15
Hmmmm.Először is kérdezd meg a párod,hogy ez így jó e neki.Mert ha szeretne velük lenni te nyilván nem állsz az útjukba.Másrészt ha ez őt nem avarja akkor te se foglalkozz ezzel.Ha a barátja igai jó barát ,akkor elfogad téged is.Hisztis vagy egyébként?
2014. jún. 12. 23:14
ne haragudj de nekem elég komolytalannak tűnik ez a kapcsolat!
2014. jún. 12. 23:13
hát... egyik szilveszterkor, mikor 5 hónapja voltunk együtt a párom hivatalos volt a bulijukba... én meg vele akartam tölteni a szilvesztert... engem senki nem hívott oda, a párom meg menni akart (ő se hívott) és azt hittem majd meggondolja magát... és nem megy nélkülem bulizni, de nem gondolta meg és szilveszter napján összevesztünk, mert elmondtam neki hogy nekem rosszul esik hogy nélkülem akar bulizni egy olyan társasággal ahol amúgy mindenki a párjával lesz ... ezért vagyok hisztis. mert engem nem hívtak és a párommal szerettem volna átlépni az új évbe. ahogy ők is az ő párjukkal...
2014. jún. 12. 23:12

AZÉRT UTÁLJÁK A BARÁTODAT,MERT NEM MEGY A HAVEROKKAL HÉTVÉGÉN BULIBA?


AKKOR MENJ TE IS VELE,ÉS LEGYETEK EGYÜTT A HAVEROKKAL!


VAGY VALAMI MÁS VAN E MÖGÖTT?


NEM EGÉSZEN VILÁGOS!

9. 2104cc91e8 (válaszként erre: 7. - 2104cc91e8)
2014. jún. 12. 23:12

Most, végigolvastam, és azt gondolom, hagyd a barátodat, menjen a társaságával, ha velük jobb

mint veled!


Ne rágd magad, mert nem segít, csak tönkremegy az

idegrendszered :(

2014. jún. 12. 23:11
egyszer már meg is mondta neki a lány hogy azért mert nem akarják hogy ott legyek. nekem ez nagyon rosszul esik... már sok idő eltelt de nem hagy nyugodni... próbáltam kedves lenni mégis utálnak és rosszul esik... meg az is hogy a páromat is kiutálták miattam... én szeretném ha szeretnének de helyette csak rosszat kapok...
2014. jún. 12. 23:09
Mit csináltál, amiért "megalázott és kiközösített, és lehordott" a társaság ???
2014. jún. 12. 23:08
aztán történt egy pár hónappal ezelőtt hogy engem megint sikerült kihagyniuk mindenből... mármint a baráti társaságnak. az egyik lánnyal bezséltem hogy miért? ő minden gyerekesnek és hisztisnek elhordott és aztmondta hallott rólam "hideget, meleget" és kb nem nagyon kíváncsiak rám. ez volt a lényeg. azóta apárommal se tartják a kapcsoltot csak mindig látjuk az újabbnál újabb képeket... és persze őt sehova se hívják.
2014. jún. 12. 23:07
A lényeg hogy az egyik haverjával nagyon jó barátok lettünk... a legjobb haverjával. Legalábbis azthittem. De kiderült hogy tévedtem, és igazából végig utált... Történt, hoy összevesztünk a párommal... ő szépen fogta magát és elment a haverjához... én meg otthon ültem és néztem a falat, majd felhívtam hogy mi ez már, hogy elmegy a haverjához, és nem tudjuk megebszélni? Aztán telefonon beszéltük át a dolgot... onnantól kezdve a haverja nem szólt hozzám, majd hosszas kérlelés után végül kibökte hogy elege van belőlem hogy én elveszem a haverját és amúgyis egy hátulról irányító ember vagyok akinek az a célja, hogy ők ketten összevesszenek. Komolyan mondom, soha nem volt ilyen célom... Miután ezen felkaptam a vizet és én is kiosztottam őt, utána letiltott... mindenhonnan. nem hajlandó velem szóba állni... a párom nem szól rá kb semmit, de nem is tartják már úgy a kapcsolatot mint anno
2014. jún. 12. 23:04
Szóval... nem tudom, talán velem van a baj, mert hajlamos vagyok túl sokáig lovagolni a dolgokon, de van egy probléma ami engem szörnyen idegesít pedig már hónapokkal ezelőtt történt. Szóval a helyzet... a párom baráti társasága engem teljes mértékben megalázott és kiközösített, és lehordott és nem hajlandóak a párommal se barátkozni. Hogy honnan indult ki? Nagy vonalakban a lényeg, hogy a párom messze lakik tőlem... hétközben fősulin van, hétvégén otthon a haverjaival... avgyishogy VOLT mert mióta összejöttünk velem van hétvégente és csak ritkán jutott idő arra hogy találkozzunk a haverjaival. Én próbáltam szimpatikus lenni, de tényleg. Valahogy mégis mindenki utál most... és nekem köszönhetően a páromat is.
2014. jún. 12. 23:01
pillanat és írom csak lehet hosszabb lesz
2014. jún. 12. 23:01
na?
2014. jún. 12. 23:00
Sérelem, amin nem tudok tovább lépni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook