Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek nevet választani fórum

Segítsetek nevet választani (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. márc. 8. 15:41

Tóth Nikolasz

Tóth Stella


nekem ezek :)

28. 5c98b496b3 (válaszként erre: 23. - Sunshine girl)
2014. márc. 8. 15:39

akkor ha iskolaidőre mennétek akkor MOST kellene ugyanis itt 5 évesen kezdik az iskolát és már beiratási időszak van ( sőt, letelt)


szóval él a baba... merteddig kétségeid voltak ugye...

27. much
2014. márc. 8. 15:37

Szia! Én is a 16. hét vége felé járok :)

Esetleg még az Adrienn menne a vezeték nevetekhez, és külföldön is jól kimondható.

Esetleg a választott ötleteid mellé lehetne másodiknak az Alexandra, pl. Kinga Alexandra, vagy pl. Olivér László és akkor a párod kívánsága is teljesül.

2014. márc. 8. 15:37
Én pont ellenszavazok a Kingára, nem lehet normálisan becézni, s lesznek nevelői, akik megpróbálják. Falra tudtam mászni a Kingácskától és a Gundikától (nem, a Kingike sem jobb; nagyanyám a mai napig nem érti, hogy utálom, hogy így hív mindenhol); már három évesen rászóltam az óvónőre, hogy "Kérlek, szólíts Kingának!" - eredménytelenül. Úh. én olyan nevet választanék, ami alapból is tetszik, meg lehet becézni is.
25. KLucus (válaszként erre: 24. - Sunshine girl)
2014. márc. 8. 15:30

úgyis spontán fog jönni a név. a fiam úgy kapta a nevét,h egyik este feküdtünk a tv előtt és egyik pillanatban felültem és kimondtam,h Zsombor :P na így lett Zsombi :))))


azért azt mérlegeld,h bármennyire is szeretnétek külföldre menni, lehet nem fog sikerülni, vagy ha igen akkor haza jössztök, úh. az a név itthon se legyen idegen. a mai gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni időnként és ha kicsit is furább neve van a gyereknek szét fogják cikizni. szerintem legyen egyszerű,de szép és magyar!!

jó sok Brájen, Rikárdó és társai vannak már...

24. Sunshine girl (válaszként erre: 22. - KLucus)
2014. márc. 8. 15:21
Nem vagy vele egyedül... De ha neki tetszik...
23. Sunshine girl (válaszként erre: 19. - Arrival)
2014. márc. 8. 15:20

Enyenlőre igen, itt élek. Volt tervbe Skócia és Anglia is, de még nem tudom mi legyen a költözéssel.

4 éves kislányom sok mesét néz angolul és el is mondja a lényegét magyarul, tanulgatunk is verseket, dalokat.... Maximum, ha kimegyünk az akkor lesz, ha már iskolába megy.


(ismerősöm gyerekei 9-12 évesek voltak mikor kimentek Írországba és kitűnő tanulók (előtte itthon németet tanultak)...


Szóval azért van külföldi név is közöttünk, mert hát... ki tudja mit hoz a jövő..

22. KLucus (válaszként erre: 20. - Canon01)
2014. márc. 8. 15:08
én még mindig azt elemezgetem,h kell kiejteni :D
2014. márc. 8. 15:06
A kislányom Lili Luca
20. canon01 (válaszként erre: 10. - Fac51f2309)
2014. márc. 8. 15:06
Szegény gyerekek:-D
19. arrival (válaszként erre: 10. - Fac51f2309)
2014. márc. 8. 15:03
Szerintem a kerdezo Magyarorszagon el
18. KLucus
2014. márc. 8. 15:02
az én fiam Zsombor, ha a 2. fiú lenne Simon lenne, ha pedig kislány akkor Lili. :)
17. lhoney
2014. márc. 8. 15:01
Az Oliver az most divatos nekem tetszik es angolul is jol hangzik foleg ha egyszer ugy dont h kulfoldre utazna ;)
16. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 10. - Fac51f2309)
2014. márc. 8. 15:00
Ezeket még kimondani is nehéz felnôttként, nemhogy kisgyermekként; + nevetség tárgya is a javából.
15. anya4005 (válaszként erre: 8. - Sunshine girl)
2014. márc. 8. 15:00
Engem spec. egyik szülésnél sem kérdeztek meg a gyerek nevéről:-)!
2014. márc. 8. 14:59

Ha lenne lányom: Kiara Kincsnek hívnák.

2 fiam van: Kende Krisztián és Kevin Kristóf.

Lánynév: Vanda Viktória, Adina Vanda lehetne még,fiúnevekből más nem tetszik.

13. macs77
2014. márc. 8. 14:55

Joó Kinga Alexandra (és akkor a második név lenne az Alexandra) - de látom, a Kingára már más is szavazott :)

Fiú: passz, azzal én is gondban voltam anno (végül lányom született)

12. katie_rose (válaszként erre: 1. - Sunshine girl)
2014. márc. 8. 14:54
Noémi és Olivér tetszik a te választásaid közül :)
2014. márc. 8. 14:41

Lány: Viktória vagy Eliza

Fiú: Marcell:-)

2014. márc. 8. 14:32

Fiúnak:

René Phinnaeus.

Lánynak:

Eduarda Rebeka,vagy

Lieselotte Gwendolin.


Szokatlanok,egyediek,de szépek.

9. andi6020 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2014. márc. 8. 14:25
is is
2014. márc. 8. 14:23

Aelxandrát amiatt szeretné, mert anyukájánál 28 hetesen meghalt a magzat ezelőtt X éve és a tiszteletére szeretné... Így tiszteletbe tartom a döntését, de tuti nem szólítjuk így, sem Lacinak, ha fiú lesz.

Emiatt volt egy csúnya veszekedésünk és el is hagyott 2 napra, mire belátta igazam van.

Na meg mikor felvesznek a szülőszobára nem őt fogják megkérdezni, hanem engem :D

2014. márc. 8. 14:21
A fiúnevek közül én egyiket sem választanám.
6. Sunshine girl (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2014. márc. 8. 14:21

Nem tudjuk, hogy mi lesz, de ezzel nyaggat, hogy válasszak már nevet. :S

Holott még ráaréne...

Lizit is mire választottam... Addig volt pár változat, mire véglegesítettem.

2014. márc. 8. 14:20
Nálunk Mira lesz :)és van egy Zitám egy Berillem és Richard
4. Perseida (válaszként erre: 1. - Sunshine girl)
2014. márc. 8. 14:20

Érdekes a párod választása, Alexa és Alexandra?


Nekem a Joó Kinga tetszik a legjobban, mert például a Joó Napsugár is elég furcsa...akkor van Roóssz Napsugár is?:))))


Az én lányom is Enikő, de nálunk a vezetéknév mássalhangzóra végződik, az ó-e együtt olyan mekegős....

3. bnedora (válaszként erre: 1. - Sunshine girl)
2014. márc. 8. 14:19
Most lány v. fiú név kell, mivel Lászlót is említetted.
2014. márc. 8. 14:17

Kinga,


megmondom őszintén, ezeket a neveket nem adnám az én gyerekemnek,ezért nem tudom mást választani:(

2014. márc. 8. 14:13

Sziasztok


Van már egy lányom: Tóth Alexa Liza (Liza)


A leendő baba Joó vezetékévvel fog rendelkezni.

Most is 2 neve lesz. Párom már választott: László és Alexandra.

Laci elavult, Alexandrának meg a lányom miatt nem fogjuk szólítani, mert csak összezavarodna. Oviba mindkét nevét használják és a párom Alexának szeretné az Alexandrát becézni. Hurrá!!


Most hogy végignéztem az utónévkönyvet, van pár név, ami tetszik. Vagy önmagába, vagy a becézése miatt.


Kinga, Enikő, Csenge, Stella, Stefi, Mercédesz, Napsugár és Noémi.

Flórián, Olivér, Nikolasz, Maxim és Teofil.


Tudom, hogy nekünk kell, hogy tetszen és hogy menjen a vezetéknévhez, de nem tudom mi legyen az Apróság neve. Igaz még a szülés odébb van, mert holnap leszek 17 hetes terhes.


Kérek ötleteket, vagy hogy nektek mi tetszik igazán.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook