Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség a férjem válni akar! fórum

Segítség a férjem válni akar! (beszélgetős fórum)


81. rika (válaszként erre: 77. - F5848578d5)
2010. okt. 31. 07:37
Ez azért nehéz, mert dolgozom meg a háztartást vezetem. Tényleg nem értem, hogy sokan hogy bírjátok ezt minden nap. Én a nap végére olyan fáradt vagyok, hogy semmihez sincs kedvem. Nem ám még elmenni valahova.
80. secret! (válaszként erre: 78. - Rika)
2010. okt. 31. 07:37
Lehet, hogy elsőre nem érdekelné, ha azonban ebből rendszert csinálsz, hogy nem ülsz otthon, őt lesve, akkor már érdekelni kezdi. Oda jutnak a dolgok, hogy a férfi mászkál, a nő otthon ragad, ez unalmas a pasinak. Mászkálj el, és nem mond meg hova mész, akár ülj be egy könyvtárba vagy moziba, csak ne gubbassz otthon.
79. rika
2010. okt. 31. 07:35
Gyorsan megfőzök holnap délután, és elmegyek mondjuk a városba sétálni, meg kirakatokat nézni. Esetleg beülök egy kávézóba egy könyvvel:) Aztán mondjuk este 8-9 körül hazaesek:)
78. rika (válaszként erre: 75. - Secret!)
2010. okt. 31. 07:34
Vajon, hogy reagálna, amikor holnap a haverozásból hazajön én még nem lennék itthon?:)
2010. okt. 31. 07:32

BESZÉLGESSETEK!!! A baráti társaságunkban nem rég volt olyan pár, hogy már a válásra készültek, a feleség úgy érezte harmadik van, vagy legalábbis ő nem kell már. Beszélgetni valami miatt nem ültek le, de egymástól függetlenül elmesélték a történetüket egy baráti társaságban, a barátok dugták össze a fejüket és jöttek rá, hogy inci-finci kommunkicáiós probléma az egész.


Félre ne érts, nem bagatelizálni szeretném a problémádat, de sokszor olyan kevés múlik, hogy mi lesz két emberrel.


Volt a korábbi hozzászólásokban, hogy foglald el magad Te is picit jobban más társasággal. Mondd neki, hogy szóljon ha szeretné, hogy vele menj, de ha nem akkor csinálj más programot. Mindegy mit csak ne legyél otthon egyedül.

76. rika (válaszként erre: 72. - 10ee523fed)
2010. okt. 31. 07:32
Hát ettől én is tartok egy kicsit, de ragaszkodni is fogok hozzá, ha kell bíróságon. Ő is tartozással érkezett hozzám. Nekem még csak "a" hitelem sem volt amikor összejöttünk. Most meg... Egyedül képtelen lennék mindent fizetni és nem is akarok. most mit fogsz csinálni?
75. secret! (válaszként erre: 73. - Rika)
2010. okt. 31. 07:32
Miért keresel az ő kedvére? Ha változtatni akarsz, magadat kell változtatni. A környezeted azt fogja megtapasztalni, hogy te milyen vagy, és úgy fog hozzád állni, legyen ez a férjed, vagy más. Ne akarj a kedvére tenni, sokan ebbe esnek bele, a kedvenc ételüket kezdik főzni, kinyalják a hátsójukat, hátha attól majd maradnak, DE nem, mert elmegy akkor is esténként, te pedig maradsz otthon kétségbeesve, hogy mit csináltam rosszul!!.
74. secret! (válaszként erre: 71. - T.Ili)
2010. okt. 31. 07:29
ok, Kim Kiyosaki: A gazdag nő. Nézzetek rá a neten, lehet hogy könyvtárakban is bent van. Nagyon nagyon jó, és pont az olyan hölgyeknek ad támpontot, akik mindig mástól függtek anyagilag.
73. rika
2010. okt. 31. 07:29

Találtam egy jónak tűnő vígjátékot. Az a címe, hogy: könnyű nőcske.

Na ezt meg akarom nézni:)

Az a baj, hogy nem igen találok olyat ami a férjemnek is tetszene.

72. 10ee523fed (válaszként erre: 66. - Rika)
2010. okt. 31. 07:28
Úgy képzeld el, hogy Ő még ezt sem vállalja, hogy felesbe fizessük a hiteleket: Mivel bejelentett munkahelye nem volt, minden az én nevemen van. Nehéz lesz, de bele kell vágni. Nem fogom visszakönyörögni, ha a fene fenét eszik sem. Próbáljon szerencsét, kíváncsi vagyok, mire megy, mert amíg nem voltam mellette, addig se ment semmire, azóta súlyos alkoholista lenne. Mellettem szokott le az alkoholról, műhely-garázst építettünk, elismert szakember lett. Volt munkája is bőven, aztán elkezdett beleunni. Ha csinálta csinálta, ha nem akkor nem volt mit az asztalra tenni. Akkor jöttek a veszekedések. Persze a haveroknak akkor is ingyen dolgozott, de mikor nekünk volt segítségre szükségünk, sehol senki.
71. t.Ili (válaszként erre: 70. - Secret!)
2010. okt. 31. 07:25

Szerintem nyugodtan kiírhatod. Esetleg egy betűt megváltoztatsz rajta.

Mi is szeretnénk tudni!:)

70. secret! (válaszként erre: 68. - 10ee523fed)
2010. okt. 31. 07:22
Ajánlok neked egy könyvet. Megírom priviben.
69. rika
2010. okt. 31. 07:22
Milyen nőnek kell úgy egy pasi, hogy az még a rezsit sem tudja kifizetni?
68. 10ee523fed (válaszként erre: 65. - Secret!)
2010. okt. 31. 07:21
Köszi! Tudod, ha most magamba zuhanok, az a gyerekeken is lecsattan, azt nem akarom. Van kezem-lábam, nem vagyok hülye sem, vannak ötleteim is, akármilyen válság van, mindent meg kell próbálni. A férfiak azt hiszik, hogy egy nő nem képes nélkülük élne. Pedig,de! Nekem is fáj, hogy így történt, de talán jobb is.
67. rika (válaszként erre: 66. - Rika)
2010. okt. 31. 07:20
Neki meg 30 amiből nem fog tudni megélni.
66. rika (válaszként erre: 63. - 10ee523fed)
2010. okt. 31. 07:18
a másik része a hitelek. Kiszámoltam ha már aludni nem tudtam, hogy ha továbbra is felesbe fizetjük a hiteleket, (mert ezt ki fogom harcolni) nekem marad egy hónapra 60ezer forintom. Mióta együtt vagyunk soha nem volt magamra ennyi pénzem:)
65. secret! (válaszként erre: 63. - 10ee523fed)
2010. okt. 31. 07:17
Na így kell ezt csinálni, kérem szépen!!!
64. rozsa13 (válaszként erre: 1. - Rika)
2010. okt. 31. 07:17
Bár mennyire is fáj, ha igazán szereted, engedd el! Talán akkor lessz még esélyed, rá jöjjön, hogy hiányzól neki! Egyébként semmi esélyed! Csak romlani fog így a kapcsolatotok! Tudom mivel szereted ez tul nagy áldozat a számodra, de erővel nem tarthatunk magunk mellett senkit! Kívánok neked sok erőt!
63. 10ee523fed (válaszként erre: 60. - Rika)
2010. okt. 31. 07:15
Biztos, hogy így is van. Én is a házvezetőnő szerepét töltöttem be, mivel a GYES-em a családival nagyon kevés, szerettem volna egy-két dologba belefogni, nem engedte meg. Magamra tíz percem nincs, csak amikor alszik a kicsi, akkor ülök le egy kicsit netezni. Szerintem, most, hogy magamra maradtam, másképp élhetem az életem. Erősnek kell lennem, és az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodok, és meg fogom neki mutatni, hogy őutána is van élet!
62. rika (válaszként erre: 60. - Rika)
2010. okt. 31. 07:14

Tegnapelőtt még én is meg mertem volna kérdezni. A múlt 7végén még önállóan mondta is. Kérdezés nélkül. Ő szokta mondani, ha dolgozik 7végén (idegenvezető) és beszélünk reggel meg este. Ő szokott úgy elköszönni, hogy "szeretlek" és én szoktam erre válaszolni, hogy "én is szeretlek".

Csak a tegnapi "el akarok válni" mondat után eléggé elment a bátorságom, hogy rákérdezzek. Ettől függetlenül tegnap el kellett menni bevásárolni és úgy mentünk, mintha semmi sem történt volna. Ezért vagyok összezavarodva.

61. t.Ili
2010. okt. 31. 07:13

Ez a pasi még nem nőtt fel! Még mindig gyerek.

Ne akard ezt a gyereket!

60. rika (válaszként erre: 52. - 10ee523fed)
2010. okt. 31. 07:10
Én is ettől tartok, hogy ha lenne gyerek az is (ez így csúnyán hangzik) az én dolgom lenne. Érted ugye? Nem nagyon hiszem, hogy segítőkész apa lenne.
59. kRISZTAL (válaszként erre: 54. - Rika)
2010. okt. 31. 07:10
Miért nem mered megkérdezni?Hisz ezt bármikor megmerném?Ha nem vagy biztos benne akkor miért kell Ő neked?
58. mamszi58 (válaszként erre: 47. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 07:09
Miből gondolod, hogy nem ismerem a mai fiatalokat ?
2010. okt. 31. 07:08
Szia! Ne pazarold a drága idődet!Bizti találsz olyat aki szeret kellően! Fiatal vagy még,gondolom!
56. secret! (válaszként erre: 46. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 07:08
Nagyon szeretnek kényelemesen élni, volt gond nálunk is, kiraktam, hogy legyen más a bejárónője. Mert gondolom, hogy ő jár külön utakon, azért a fórumindító a feleség teendőit folyamatosan ellátja, mos, főz, stb. rá. Na ezért marad....és nem megy. Vagyis éli világát, de jön haza ahol saját házvezetője van. Amíg ki nem rakod, vagy a másik nő (ha van..) nem adja ugyanezt a biztonságot, nem megy el.. Szenvedni viszont csak az otthon ülő feleség fog.
55. rika (válaszként erre: 51. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 07:08
alszik, békésen és nyugodtan.
54. rika
2010. okt. 31. 07:07

Ha megkérdezik valakitől, hogy szereti-e a másikat és ő rávágja, hogy igen akkor tényleg szereti, ha gondolkodik akkor nincs miről beszélni.


Ez a felfogásom. De még nem mertem megkérdezni.

53. mamszi58 (válaszként erre: 44. - Rika)
2010. okt. 31. 07:07

Nem hittelek elvetemültnek. A zene nálunk csak egy volt a sokból, amit fel kellett adnom.

Arra is gondoltam még, hogy egy kisebb krízisen megy át: a hetedik év válságáról már sokan írtak sok könyvet és tanulmányt, Ti is ebben vagytok, a gyerek is szóba került, talán most értette meg, hogy a gyerekkel vége a felelőtlen éveknek, talán még nem akar felnőtté válni. Ezt kideríteni is jó a pár-terápia, de annak viszont az a veszélye, hogy, ha szembesíted a saját félelmeivel, akkor vagy észhez tér és melletted dönt vagy megútál.

52. 10ee523fed (válaszként erre: 42. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 07:07
Az a férfi aki nem akar gyereket, és kifogásokat talál, az nem érett meg az apaságra, és nem is úgy fog hozzáállni. Nálunk akarta, mégis egy ideig szinte pokol volt az életem. Igaz, hogy terhességem alatt jött velem az ultrahangokra, és boldog volt, hogy fia lesz, aztán pár óra múlva már csak a haverok. Ez akkor is így volt miután megszületett, volt hogy mikulás este után 80 ezer forintot dorbézolt el. Mai napig sokat voltunk egyedül, bár a haverokról és az italról leszokott, de mégis talált mindig valamit, hogy esténként ne legyen itthon. Amiért ezt szóvá tettem, inkább elköltözött.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook