Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sajnálod-e hogy véget ért a 2008-as nyár? Mi volt a legszebb emléked? fórum

Sajnálod-e hogy véget ért a 2008-as nyár? Mi volt a legszebb emléked? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. szept. 1. 18:21
Sajnálom!Szeretem a nyarat,a hosszú sétákat,a vizet,a napot,a Balatont....de jó is volt az a hét:-)..szóval,igen hiányozni fog,de az emlékek még hatnak rám ősszel is!!:-)
2008. szept. 1. 18:11
Én valahol nem bánom, nem alakult túl jól. Sok rossz dolog történt, amit igyekszem gyorsan elfelejteni, már amit lehet belőle. De azért a szép őszi napokat is szeretem, remélem lesz benne részünk. :)
12. enci2
2008. szept. 1. 18:07

Nagyon rossz, hogy vége, sajnálom:(((. Idén kell a legtöbbet tanulni, év végén érettségi:D.

Legszebb élmény a 18. szülinapom volt, de a szeptember sem lesz rossz, megyünk a Balcsira:)).

2008. szept. 1. 17:57
Sajnálom és nehéz visszarázódni a rendes kerékvágásba. Legszebb emlékem a lányom esküvője.
2008. szept. 1. 17:48

Sajnálom:( Itt a gimi..most kezdtem:S

Legszebb emlékem,hogy összejöttem a párommal:)

2008. szept. 1. 17:30
Sajnálom,de ez a nyár volt életem legrosszabb,és legtragikusabb nyara,el maradhatott volna.-:(((
2008. szept. 1. 17:27
Sajnálom!!!:( A legjobb volt a nyáron 3 nap Olaszországban, tengerpart, ferdetorony, fagyi...
2008. szept. 1. 17:21

Nem sajnálom,hogy vége a nagy melegnek, nem sajnálom, hogy már elkezdődött a suli!Az ősz a kedvenc évszakom :)

A legjobb: 4 nap a családdal a Balatonnál :D

2008. szept. 1. 16:55
Sajnálom nagyon. A legszebb emlékem az volt, hogy megszületett a kislányom:)
2008. szept. 1. 16:54
sajnalom:( imadom a nyarat a napot, a tengert, a hosszu nyári esteket, a grillezeseket, a kiüléseket a baratokkal egy jo kis teraszon koktelozgatva... legjobba nyaralasunk volt:)) a tenger a mindenem.... depis leszek a felhös esös hideg idötöl, amikor mar delutan besotetedik:(
2008. szept. 1. 16:42
Sajnálom,mert megint jönnek a hosszú hűvős,hideg esték.Sokat lehettünk kinnt a napon nem ide bennt kellett kuksolni,állatkerteztünk,sétáltunk.
2008. szept. 1. 16:33

Sajnálom nagyon:(

A nyaram szuper volt, rengeteget nyaraltam. De a legjobb az volt, hogy a barátaimmal lehettem, nyaralhattam, bulizhattunk (Siófok).

Tegnap jöttem haza Olaszországból, az is nagyon szuper volt.

2. 4020
2008. szept. 1. 16:30

Sajnálom....

Viszont sok jó dolog történt, de a legkiemelkedőbb a 'majd 1 hetes nyaralásunk Siófokon!!!!!

:):):):)

2008. szept. 1. 16:26
Sajnálod-e hogy véget ért a 2008-as nyár? Mi volt a legszebb emléked?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook