Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rugalmassag ??? fórum

Rugalmassag ??? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 28. 15:08
Lehet striás..lógós,de edzéssel a lógás megelőzhető..a stria az egyéni alkati kérdés...ki mennyire hajlamos arra,hogy "megnyúljon" a bőre!
2008. dec. 8. 14:07

Elsősorban alkati dolog ( kinek milyen minőségű a bőre és kötőszövet állománya )

A másik hogy mennyire gyorsan mennek le a kilók.

ÉS az se midegy hogy ki hány éves korában fogy le

2008. dec. 8. 13:56
Ha azt nézzük, hogy egy gyerekszüléssel lemegy gyorsan kb. 10 kiló (ami csak a hason volt) mindennel együtt úgy nagy hirtelen, és egy darabig ott marad a ráncos, lógó bőr, de utána fokozatosan visszahúzódik, akkor elvileg visszahúzódik a fogyókúra miatt ráncossá vált bőr is. Egy bizonyos szintig biztosan.
7. gyöngyi (válaszként erre: 5. - Df30cb1959)
2006. nov. 27. 19:07
Annyit érnek, mint a halottnak a csók...vagy, mint az elmúlt 15 év fogyasztótablettái....nekem elhiheted én 46 éves vagyok és 20 éve kisebb megszakításokkal diétázom, hogy el ne hízzak, vagy hogy lefoggyam amit visszahíztam.8-10 kilós ingadozás még nem látszik a bőrön, ha nem túl gyorsan adod le.Nekem ennyi legálábbis nem látszott eddig.Ezt általában 3 hónap alatt sikerült leadnom nyom nélkül.Igaz terhességi csíkjaim sem voltak..
6. eee466847e (válaszként erre: 1. - Moni_907)
2006. nov. 27. 17:23
Nekem ronda lett. Nem lóg, de ráncos. Igaz,hogy idős vagyok, igaz, hogy 2 gyermeket szültem és 20-20 kg-ot híztam a terhességek alatt. Rossz bőröm van.
5. df30cb1959 (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2006. nov. 27. 15:01
hát szerintem már benne vagyok ebbe a körforgásba,azaz fogyókúra aztán rendes étkezés és ahogy jönna vixa a kilók újra fogyókúra.Na de mindegy.Nekem az lenne a kérdésem hogy a külömböző feszesítőkrémek használnak?van értelme megvenni őket.Na nem magamnak gondoltam :D:D
4. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Moni_907)
2006. nov. 27. 14:51

Erre én is kíváncsi vagyok, hogy mi van ha valaki 25 kilót lead két hónap alatt. Azért annyira nem kell félnem tőle, hogy két hónap alatt 25 kilót fogyok. Mert inkább úgy néz ki, hogy 3 alatt jó, ha 12-15 lesz. Ezt viszont napi minimum másfél, inkább két- két és fél óra edzéssel érem el. Eddig a bőröm is tud igazodni hozzá.


Az biztos, hogy az emberek bőre sem egyforma. Lehet, hogy valakinek alig látszik meg a bőrén a hirtelen fogyás, míg másnak meg nagyon lógós lesz. Mivel ezt előre nem feltétlenül lehet megmondani, azért jobb vigyázni, sokat mozogni, sokat inni, szaunázni stb.

3. 7130b15964 (válaszként erre: 2. - Df30cb1959)
2006. nov. 27. 14:45
Jajj, neked még olyan hiperszuper bababőröd van, hogy nem okozott nagy problémát. Azért vigyázz, ezt sem lehet büntetlenül ismételgetni! Ügyesen, sok sporttal tartsd meg a súlyod, ne kergessd magad az evés-fogyókúra-evés-éhezés-evés csapdájába, mert az tönkreteszi a bőröd is, de még a közérzeted is. Keress valami olyan sportot, amit szeretettel, lendülettel csinálsz, ahol még haverokra is lelsz. Úgy még akkor is lesz kedved menni, amikor éppen nem lelkesedsz annyira magáért a mozgásért.
2006. nov. 27. 14:39
én most nyolc kilót dobtam le a súllyomból és tökre beráncosodott a hasam.szerencsére 2-3hét alatt lassan visszahúzódott,de még elég fiatal vagyok hogy nyorsan regenerálódjon!
2006. nov. 27. 13:03
Volna 1 kis kérdésem ? Ha annyira fogynak egyesek 15-25 kg kozott max.2 honap alat akkor mi tőrtenik a bőrődel ? Föleg ami a hason van ? Fog logni vagy lassan vissza huzodik ?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook