Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rohan hozzád, vagy felejtsétek el egymást? fórum

Rohan hozzád, vagy felejtsétek el egymást? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. dec. 15. 13:49
Teljesen mindegy, hogy döntessz, nem biztos, hogy úgy lesz! Max. ideig-óráig. Nem mennék bele ilyen kapcsolatba.
2008. máj. 12. 21:19
akkor lehet hogy nem tartja magát erösnek ahhoz hogy más gyerekét felnevelje. sok ehhez hasonló sztorit ismerek, 1001 kérdést fel lehet tenni, de a választ amit vársz csak ö tudhatja. kérdés hogy mennyire öszinte magával, és veled szemben. ez nem könnyü :(
32. iminimi (válaszként erre: 31. - 7004ca251b)
2008. máj. 12. 12:05
Tudod, mi a legnagyobb gond? Hogy talán nem is lehet már több gyerekem. Ezt ő is tudja. (Egy már van.)
31. 7004ca251b (válaszként erre: 30. - Iminimi)
2008. máj. 12. 11:38
Minden férfi szereti a bitonságot és a kényelmet.Ez húzódhat meg a háttérben szerintem.Ha körbe nézel,te is sok olyan házasságot látsz tuti,ahol rengeteg a probléma,mégis hosszú évek óta együtt vannak,mert az ember egy bizonyos kor után már nem szívesen változtat,nincs már e kedves,e eereje,se motivációja váltani,illetve vezseedni a vagyonon,stb.Ráadásul azt írod idősebb nálad.Lehet,hogy ő már nem akar több gyereket.Erről beszéltetek már?mert lehet érdemes lenne!Nem sok férfinak van kedve bizonyos kor után a gyerek zsivalyhoz,meg a kakis pelenkához,főleg ha már túl van rajta évek óta.Tudom,hogy nagyon az elején vagytok a kapcsolatnak,de lehet ez az ok,amiért nem akar váltani.Te lemondanál érte arról,hogy gyermeked születhessen?
2008. máj. 12. 11:35
Szerintetek mi húzódhat annak a hátterében, hogy ilyen alternativái vannak? A gyerekek tényleg nem kicsik már, szinte felnőttkorúak. Másfelől neki az a fő problémája, hogy én túl fiatal vagyok neki, úgyis elhagynám... S akkor teljesen egyedül maradna. Szerintetek hogy lehet az ilyent meggyőzni?
29. Pocok:) (válaszként erre: 28. - 7004ca251b)
2008. máj. 12. 11:19

ezt irtam épp én is...hogy én is anno tudtam hogy ebből nem lehet semmi...csak addig csináltam amig úgy éreztem én ettől valami plusszt kapok...


Teljesen egyetértek azzal amit irtál...a pasinak kell eldönteni mit akar..vállalni az érzéseit

28. 7004ca251b (válaszként erre: 25. - Pocok:))
2008. máj. 12. 11:15
Egyébként én is egyet értek vele,hogy nem attól lesz egy gyerknek boldog élete,hogy családban nő fel,ha egyszer az a cslaádi élet már megromlott.De ő nem él abban a családban,az meg,hogy egy férfi mit mond...na azt ilyen esetben szerintem nem érdemes alapul venni.Csak arra utaltam,az előző hozzá szlásomban,hogy ha kell is neki ez a pasi,fogadja el,hogy ő csak második lehet,ne várjon és ne követeljen semmit.Majd ha a férfiben lesz annyi erő,vagy a feleségben,hogy véget vessen a kapcsolatnak,akkor persze tegye amit jól esik.De addig csak akkor és úgy menjen bele a kapcsolatba,ha eltudja fogadni,hogy ez nem egy átlag kapcsolat,ahol minden két félen múlik,és egyen rangú az ,hogy mit akara férfi és mit akar a nő.Ugyanis ők nem ketten lesznek ebben a kapcsolatban,ha tetszik ha nem.És számolnia kell azzal is,hogy akármilyen intenziv is ez a plátói szerelem,vagy később majd az igazi is,lehet,hogy a férfi sosem akar kilépni abból ah ázasságból,akkor se ha rossz,mert lehet neki erkölcsileg ez nem fog bele férni,vagy kényelmesebb neki így,stb.
2008. máj. 12. 11:13

Nem..csak azt mondtam...hogy ha valóban rossz a házassága akkor vállalja fel hogy vége..és csak úgy kezdjen bele egy másikba....pont azéert mert nem korrtkt egy seggel két lovat megülni...

És ha tényleg rossz a házassága akkor azt a gyerekek megérzik és lehet ök issszák meg a levét..láttam már ilyet..

26. 7004ca251b (válaszként erre: 25. - Pocok:))
2008. máj. 12. 11:11
hm,akkor szerintem romboljon szét egy családot,végülis ha szerelmes,semmi nem számít,csak az ő érzései,nem de?
2008. máj. 12. 11:08

A gyerekeket akkor is lehet nevelni és szeretni ha nem vele laknak......egy rosssz családban se jó nekik

45 évesen nem hiszem hogy olyan kicsi gyerekeik lennének

2008. máj. 12. 11:07

Hogyan lehet nagyon intenziv egy kapcsolat ha csak plátói?

A szex igenis fontos dolog egy kapcsolatban...semmit nem ér a plátói dolog,ha a az ágyban nincs egyetértés:(

Nagyon fontosak a lelki események is de ....

Nekem is volt egy válófélben lévő pasim...aki tényleg vált de még néha vissza vissza nézett.

Én tudtam hogy ez a kapcsolat alapból halálra volt itélve...de akkor pont egy ilyenre volt igényem...minden kötötttség nélkül..nem igértünk egymásnak semmit mert nem lett volna értelme....tartott többmint egy évig..

és egyszer csak vége lett

Nem lehet ilyen gyorsan egyik kapcsolatból a másikba ugrani....zárja le az előzőt és ha utána is rád vágyik akkor okés

23. iminimi (válaszként erre: 20. - 7004ca251b)
2008. máj. 12. 10:57
Itt jegyezném meg, hogy nem tudom, milyen vele a szex. Előbb irtam már, hogy plátói, de nagyon intenziv kapcsolatról van szó. Semmi más okom nincs, az egy szerelmen kivül. Ezt abszolút lelki vonalon kell elképzelni (egyelőre legalábbis :) )
22. iminimi (válaszként erre: 21. - E71af41436)
2008. máj. 12. 10:49
Ez érzed, ugye, hogy kicsit irónikus? Nyilván nem, de kicsit mégis...
21. e71af41436 (válaszként erre: 13. - Iminimi)
2008. máj. 12. 09:13
te benne élsz ebben a házasságban,vagy neked csak mesélte,hogy rossz?
20. 7004ca251b (válaszként erre: 19. - Iminimi)
2008. máj. 11. 22:03
"de tényleg szar a kapcsolatuk" ha így is van,légy annyira korrekt a pasi családjával és magadal szemben is,hogy ha élvezed a vele való kapcsolatot,akkor élsz a lehetőséggel,és megírod neki,hogy igen rohanjon hozzád,mert vágysz rá,de nem piszkítassz bele a családi életükbe akármilyen is az,mert a gyerekek semmiről nem tehetnek,a felesége meg évekkel ezelőtt "megelőzőtt" téged,szóval elsőbbsége van:)ha tudsz így élni,ha eltudod fogadni,hogy ők akármilyen is akapcsolatuk mint férj is feleség,de együtt akarjáák felnevelni a gyerekeiket,akkor írd meg neki,hogy rohanjon.Biztos szereted,vagy van vele kapcsolatban valami extra ok (jobb az anyagi helyzete,jobb vele a szex vagy bármi más)amiért kell annak ellenére is,hogy tudod házas...Ha jól érzed magad csináld,csak a családját ne rombold szét.Ha igazán szeret majd ő úgyis megteszi,bár ezt nem látom túl esélyesnek,mert nem hogy ilyen nagy volumenű,de olyan egyszerű kérdésben is,mint hogy "rohanjon hozzád vagy lépjen le" is rád hárítja a felelősséget.
19. iminimi (válaszként erre: 18. - Csillubaba)
2008. máj. 11. 21:25
Hm, hát én sem vagyok valami fiatal... De tényleg szar a kapcsolatuk, csak a gyerekek tartják össze.
18. csillubaba (válaszként erre: 13. - Iminimi)
2008. máj. 11. 21:19
"Teljesen megromlott házasság, lakótársak...." Mondd, mennyi idős vagy Te, hogy ilyen dumát "benyalsz" ?
2008. máj. 11. 19:58
Na igen, pont ez az, amibe nem látok bele. Plusz fennáll köztünk egy munkaviszony is, ami csak tetézi a dolgot.
16. vmágika (válaszként erre: 13. - Iminimi)
2008. máj. 11. 19:49
Akkor előbb zárja le azt a házasságot,ha tényleg CSAK téged akar!Azzal bizonyítana is egyben(valamennyire)!
15. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - Iminimi)
2008. máj. 11. 19:46
Persze, persze, mindig olyan hazassagrol van szo, most meg szetszakadsz..., de ha donthetsz, hat donts. Ezek szerint megkaphatod, nem ertem, mi a gond?
2008. máj. 11. 19:41
Én azt sem értem, hogy hirtelen hogy juthatott idáig a dolog. Én egy utazásból érkeztem haza, mikor ezt a levelet kaptam.
13. iminimi (válaszként erre: 11. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 11. 19:39
De igen. De teljesen megromlott házasságról van szó. Olyan, mintha csak egymás mellett élnének. Lakótársként.
12. bb52f751dd (válaszként erre: 10. - Iminimi)
2008. máj. 11. 19:39
Szerintem ebben az esetben hallgass most inkább az eszedre :)
11. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 10. - Iminimi)
2008. máj. 11. 19:38
Nem tudtad, hogy nos, amikor elkezdted vele?
10. iminimi (válaszként erre: 9. - Mvalcsi2)
2008. máj. 11. 19:36
Bizonyára igazatok van. A realitás engem is erre irányitana. Csak nagyon nehéz, mert nagyon szerettem. Még éjszakánként is együtt dumálgattunk a neten. :( Persze azóta teljesen kiszálltam, hogy egyáltalán megfogalmazta ezt a kérdést. Igy minden függőben, csak szakadok szét.
2008. máj. 11. 19:33
Számomra a nős férfiak mindig is tabunak számítottak,amióta pedig a férjemmel vagyok,más nem is létezik számomra.A szerelem átalakult szeretetté,melynek létezése nélkül nem lehet őszintén egymással élni.Én egy ilyen bizonytalan férfit,aki nem tudja,vagy nem akarja eldönteni mit szeretne,nem is keresnék többé.
2008. máj. 11. 19:30

Szerintem sem kéne nős pasival kezdeni:S

De ha már benne vagy mász ki belőle, mert veled is ezt fogja csinálni:S

7. iminimi (válaszként erre: 5. - Vmágika)
2008. máj. 11. 19:28
Tulajdonképpen az egész egy plátói dolog volt... Nem tudtuk, merre tart, de nagyon intenziv volt, és hónapokig tartott. Nagyon megviselt utólag, mert nem értettem, hirtelen mi történhetett.
2008. máj. 11. 19:26

Szerintem felejtsd el!

Nős pasinál nem szabad leragadni,semmi jó nem sül ki belőle...

2008. máj. 11. 19:22
Ha képes ezt tenni a feleségével,akkor mi a biztosíték arra,hogy veled nem teszi meg ugyanezt???Meggondolatlanság ez egy pasitól,az pedig külön szemét dolog,hogy a te nyakadba akarja varrni a következményeket,kibújik a felelősség alól.Nem egy "tökös" gyerek ez a te szerelmed.Bocs,nem akartam "kegyetlennek" tűnni,de egy kívülálló sokszor jobban átlátja a dolgokat,mint aki benne van.És mi az,hogy:"vagy felejtsétek el egymást"?!Ja,ha ez csak így,ilyen könnye megy/menne,akkor miről beszélünk?Sokkal korrektebb lenni azt mondania,hogy előbb lezárja az asszonnyal az ügyet és akkor nálatok meg düböröghet ezerrel az "ájlávjú"!De mért is nem csodálkozok,hogy ezt nem így csinálja..???ÓÓÓ,mert egy pasiról van szó.Ja,tényleg.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook